Слухові апарати Beltone

beltone-logo

Слухові апарати Beltone

Beltone має давню репутацію в надійному обслуговуванні, орієнтовану на клієнта. Компанія надає передові технології слухових апаратів і гарне обслуговування для клієнтів.

Компанія Beltone розташована недалеко від Чикаго, штат Іллінойс. Beltone є роздрібним підрозділом групи GN Resound, дочірньою компанією GN Store Nord, зі штаб-квартирою в Данії. Beltone продає продукти в більш ніж 50 країнах по всьому світу. На додаток до лінії інтелектуальних слухових апаратів світового класу, Beltone орієнтована на позитивні результати використання слухових апаратів від людей з проблемами слуху. Крім того, вони створили міцну репутацію відмінного обслуговування клієнтів.

Слухові апарати від фірми Beltone

Остання функція підтримки слухових апаратів від компанії Beltone для iPhone

Beltone пропонує кілька слухових апаратів з різноманітними наборами функцій для задоволення різних ступенів втрати слуху і бюджетів. Всі типи слухових апаратів представлені в лінійці продуктів, від самого маленького «Невидимого в каналі» (IIC) до традиційних завушних (BTE). Beltone також розробила унікальний і стриманий стиль «mic in helix» (мікрофон в равлику).

 • Trust– остання версія від компанії Beltone – це повна лінійка слухових апаратів Made for iPhone з новітніми технологіями. Trust включає Beltone Remote Care, який дозволяє фахівцям з слухових апаратів легко спілкуватися з Вами між зустрічами і навіть коригувати тонке налаштування слухових апаратів без необхідності відвідування центру.
 • Legend– це лінійка продуктів, доступних на трьох технологічних рівнях і є останньою розробкою від Beltone. Передача потокової музики та телефонні дзвінки легко поєднуються з підключенням Made for iPhone, а додаток смартфона Heat Plus дозволяє використовувати Ваш телефон для управління основними настройками слухового апарату.
 • First– доступний в трьох технологічних рівнях. Beltone повідомляє, що First відповідає 9 з 10 типів втрати слуху, що робить його неймовірно універсальним.
 • Promise. Складається з повного набору слухових апаратів і пропонує три рівня технологій. Лінійка продуктів Promise спеціально розроблена, щоб допомогти імітувати те, як вуха природним чином чують звук.
 • Boost Plus– надійна і зручна лінія в слухових апаратах. Це сімейство продуктів призначено винятково для людей з важкою і глибокою формами втрати слуху і можливостями для iPhone.
 • Prime– призначений для одноразового відвідування Вашого фахівця Beltone. Prime – це мікрофон в равлику (MIH) слухового апарату. Він розроблений і влаштований дуже ретельно, тому не буде заважати окулярам або капелюхам.
 • Micro-Invisa– цей слуховий апарат розроблений спеціально для людей, які вважають за краще обережне рішення. Цей «Невидимий в каналі» тип слухового апарату розташований далеко всередині вушного каналу і вміло прихований.
 • Ally– ця лінійка продуктів покликана допомогти Вам поліпшити якість життя за допомогою простих у використанні функцій. Вона пропонується в повному асортименті типів слухових апаратів відповідно до Вашого стилю.

Лінійка слухових апаратів для дітей, спеціальна і тиннітусова серія слухових апаратів виробництва Beltone

Beltone фокусується на розробці слухових апаратів, які підходять дорослим з проблемами втрати слуху. Вони не пропонують дитячі слухові апарати або дитячі функції в слухових апаратах. Дітям з втратою слуху найкраще допомагають дитячі аудіологи, які можуть спостерігати за їх лікуванням і підганяти відстаючі функції із застосуванням слухових апаратів, які підтримують їх розвиток мови і навчання.

Оскільки тиннитус (дзвін у вухах) і втрата слуху можуть йти рука об руку, у деяких слухових апаратів Beltone є функція Tinnitus Breaker Pro, щоб допомогти власникам слухових апаратів поліпшити якість життя. Ця функція може бути налаштована для Ваших конкретних потреб фахівцем із слухових апаратів. На додаток до Tinnitus Breaker Pro, Beltone також пропонує додаток для смартфонів під назвою Tinnitus Calmer. Додаток забезпечує заспокійливі призначені для користувача звукові ефекти, які допомагають відвернути Вас від шуму у вухах.

Допоміжні пристрої для слухових апаратів, розроблені Beltone

Beltone пропонує безліч різних типів аксесуарів і допоміжних пристроїв, які працюють зі слуховими апаратами, щоб поліпшити якість прослуховування або допомогти Вам краще чути в особливих ситуаціях. Багато з цих слухових апаратів зроблені для iPhone, забезпечуючи просте підключення до персональних аудіопристроїв.

 • Remote Control 2– дистанційно керований користувачем пульт з великим екраном для легких налаштувань в слуховому апараті
 • TV Link 2– знову насолоджуйтеся улюбленими телевізійними програмами, які Вам подобаються
 • Phone Link 2 – за допомогою цього аксесуара телефонні дзвінки легко передаються прямо на Ваші слухові апарати Beltone; крім того, подвоюється дистанційне керування слуховим апаратом
 • myPal– персональний бездротовий мікрофон, який допоможе Вам легше чути мову в переповнених або галасливих місцях; також транслює звук з персональних аудіопристроїв і телевізорів безпосередньо на слухові апарати Beltone

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *