Посібник користувача SurfLink Mobile

Посібник користувача SurfLink Mobile

Посібник користувача SurfLink Mobile

SurfLink

MOBILE

БЕЗДРОТОВЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ


Коли у мене підключений SurfLink Mobile до порту USB на моєму комп’ютері, Wi-Fi не працює. Чому?

Комп’ютери можуть розпізнавати SurfLink Mobile як пристрій, що підтримує Ethernet (локальну мережу), тому що вона працює через Ethernet за допомогою USB. За замовчуванням багато комп’ютерів видаляють з’єднання Wi-Fi при встановленні з’єднання Ethernet або жорсткого диска. Якщо це небажано, роботу мережі зазвичай можна налаштувати на самому комп’ютері.

Посібник користувача SurfLink MobileЯк SurfLink Mobile взаємодіє з моїм мобільним телефоном і системою  Bluetooth мого автомобіля?

У ситуації сполучення Bluetooth автомобіль і SurfLink Mobile вважаються «підлеглими» пристроями на стільниковому телефоні, який є «Провідним» пристроєм. Так як обидва пристрої можуть бути з’єднані і використовуватися для потокової передачі звуку з телефону, ми не можемо передбачити, який пристрій Bluetooth вибере стільниковий телефон за замовчуванням. У деяких випадках це перший в списку пристрій, в інших випадках, він завжди вибирає конкретний пристрій за умовчанням. Кращий спосіб – відключити Bluetooth на пристрої, який ви не хочете використовувати в автомобілі. Наприклад, якщо ви хочете використовувати SurfLink Mobile в автомобілі, система Bluetooth автомобіля повинна бути відключена.

Які слухові апарати сумісні з SurfLink Mobile?

SurfLink Mobile сумісний з усіма безпровідними слуховими апаратами на 900 МГц. Для більш старих версій бездротових слухових апаратів може знадобитися оновлення прошивки, сумісний з SurfLink Mobile. SurfLink Mobile не сумісний з бездротовими слуховими апаратами 2,4 ГГц.

СЛУХОВІ АПАРАТИ НА ОБИДВА ВУХА


Посилюється робота слухових апаратів в обох вухах, коли аудіо активно
транслюється з SurfLink Mobile?

Ні. Команди слухових апаратів в обох вухах відключені, коли слухові апарати активно беруть участь в будь-якому обміні або потоці даних з аксесуарів SurfLink: SurfLink Mobile, SurfLink Programmer або SurfLink Media.

ПОТОКОВА ПЕРЕДАЧА ЗВУКА


Коли SurfLink Mobile передає потокові дані в стерео і / або монозвуке?

SurfLink Mobile передає потокові дані в стерео через розширений профіль розповсюдження аудіо (A2DP) і аудіо роз’єм Line-In. У цих двох сценаріях SurfLink Mobile завжди транслюється на обидва слухові апарати, якщо бінауральні слухові апарати синхронізуються з SurfLink Mobile. Правий аудиоканал передається на правий слуховий апарат, а лівий аудиоканал передається на лівий слуховий апарат. Якщо в сеансі потокової передачі задіяно тільки одне з бінауральних слухових апаратів, буде чути тільки один аудіо канал SurfLink Mobile передає моно сигнал під час потокової передачі з стільникового телефону і віддаленого мікрофона. Якщо тільки один слуховий пристрій синхронізовано для SurfLink Mobile, правий і лівий аудіоканали об’єднуються і передаються на цей слуховий апарат.

Коли я транслюю аудіо, чому рівень гучності коливається, і звук здається «нерівномірним»?

При потоковій передачі звуку функції управління шумом застосовуються як до потоку аудіосигналу, так і до мікрофонного входу слухового апарату. Якщо деякі функції управління шумом включені, слуховий апарат може інтерпретувати потокове аудіо як небажаний шум і може змінювати уявлення звукової інформації.

За замовчуванням в обох середовищах Музика і Потокові дані відключається настройка шумозаглушення в слуховому апараті. Таким чином, пацієнт може віддати перевагу пам’яти для музики або потоковый передачі при прослуховуванні потокового аудіо.

Відмова від
зворотного зв’язку
Функціональна формула Налаштування мікрофона
слухового апарату
Адаптації управління
шумами
Музика Активний Никакого дополнительного
низкочастотного усиления (по
сравнению с потоковой средой)
Omni Викл. за замовчуванням
Потокові дані Активний Додаткове низькочастотне
посилення (в порівнянні з
музичним середовищем)
Omni Викл. за замовчуванням
Слухати потокове аудіо
будь-якому іншому середовищі
Як визначено
навколишнім середовищем
Як визначено
навколишнім середовищем
Якщо мікрофон для
слухового апарату
спрямований у
напрямку, то
використовується тільки
вхід Omni
Всі інші активні адаптації до
навколишнього
середовища
застосовуються до
комбінованого потокового
звуку + слухового апарату

Чи можна використовувати USB-кабель-для-micro-USB для потокової передачі цифрового звуку безпосередньо з USB-роз’єму комп’ютера в SurfLink Mobile?

Ні. В даний час USB-з’єднання підтримує тільки передачу даних (наприклад, оновлення прошивки) або зарядку. Кабель аудіо-роз’єму micro-USB-до-3.5mm, що поставляється з SurfLink Mobile, повинен використовуватися для проводового аудіовиходу з комп’ютера.

Як я можу зменшити «перешкоди» під час потокової передачі аудіо?

Існує кілька способів зменшити перешкоди, якщо вони є, під час потокової передачі аудіо.

 • Вставте нові батареї в слухові апарати
 • Збільшіть рівень гучності звуку аудіо
 • Створіть пам’ять з музикою або потоковим середовищем з коефіцієнтом посилення менше 10 дБ; це спонукає пацієнта збільшувати обсяг аудіоджерела
 • Додаткові поліпшення якості звуку будуть включені в кожне оновлення прошивки SurfLink Mobile.

Чи можна підключити SurfLink Mobile до аудіороз’ємів RCA в телевізорі?

Так. Вам знадобляться такі аксесуари:

 • Додатковий 3,5 мм стерео-роз’єм жіночий-RCA чоловічий кабель (не доступний від Starkey Hearing Technologies)
 • Проміжний кабель (поставляється з SurfLink Mobile)

Виконайте наступні дії:

 1. Підключіть чоловічий кабель RCA до роз’ємів аудіовиходу телевізора
 2. Підключіть лінійний кабель до 3,5 мм гнізда кабелю RCA
 3. Підключіть кабель micro-USB до роз’єму SurfLink Mobile

підключити SurfLink Mobile

Чи може пацієнт передавати аудіо з SurfLink Media і використовувати SurfLink Mobile в якості пульта дистанційного керування?

Так. SurfLink Media і SurfLink Mobile призначені для роботи з одним і тим же набором слухових апаратів. На SurfLink Mobile використовуйте кнопку «Вибране» на екрані «Віддалений», щоб зупинити / запустити потокове відтворення SurfLink Media.

ВИКОРИСТАННЯ ТЕЛЕФОНУ


Чи має значення, якщо я відповім на вхідний дзвінок на своєму мобільному телефоні або за допомогою SurfLink Mobile?

Якщо можливо, краще за все відповісти на вхідний дзвінок через SurfLink Mobile. Є деякі мобільні телефони, які неправильно направляють виклик на SurfLink Mobile, якщо ви відповідаєте на дзвінок через сам мобільний телефон.

Чи можу я під час телефонного дзвінка перемикатися між виконанням виклику за допомогою SurfLink Mobile або через стільниковий телефон?

SurfLink Mobile

При використанні з’єднання з функцією Профіль Hands-Free (HFP) кнопка «Відключити / Підключити» на екрані SurfLink Mobile Remote перемикається між потоковою передачею аудіо через SurfLink Mobile і виконанням виклику через сам мобільний телефон.

Під час телефонного дзвінка кнопка Remote Favorite замінюється кнопкою Disconnect / Connect. Коли телефонний дзвінок завершено, повертається запрограмована функціональна кнопка Вибране.

Чому я не завжди бачу ім’я абонента, що телефонує на моєму мобільному пристрої SurfLink Mobile?

SurfLink Mobile виявляє, які профілі Bluetooth підтримуються зв’язаним стільниковим телефоном. Якщо парні пристрої підтримують як профіль Hands-Free (HFP), так і профіль мультимедіа (A2DP), наприклад, смартфони, SurfLink Mobile очікує, що обидва профілі будуть підключені до встановлення профілю доступу до телефонної книги (PBAP). Якщо з якоїсь причини встановлено тільки з’єднання HFP, тоді PBAP не працюватиме належним чином, так як SurfLink Mobile все ще очікує з’єднання A2DP.

Якщо стільниковий телефон не підтримує A2DP, SurfLink Mobile автоматично підключить PBAP відразу після встановлення з’єднання HFP.

З якими мобільними телефонами сумісний SurfLink Mobile?

SurfLink Mobile сумісний з широким спектром стільникових телефонів. Повний список актуальних оновлень наведено в таблиці сумісності мобільних телефонів SurfLink, представленої на професійному веб-сайті.

ДІАПАЗОНИ


Які частотні діапазони для SurfLink Mobile?

Частотні діапазони варіюються в залежності від необхідної функції.

ВІД НА ТИП СВ’ЯЗКУ ДІАПАЗОН
В ФУТАХ
ДІАПАЗОН
В МЕТРАХ
SurfLink Mobile Слухові
апарати
Одностороння потокова передача аудіо

 • Мікрофон об’ємного звучання
 • Фокусний мікрофон
 • Аудіо роз’єм Line-in
 • Розширений профіль поширення аудіо
 • Односторонній стільниковий телефон
  (додаток JustTalk відключено)
12 -15 футів 4 – 5 метрів
SurfLink Mobile Слухові
апарати
Двохнаправлений потоковий
стільниковий телефон (додаток
JustTalk включено)
3 – 6 футів 1 – 2 метри
Пристрій Bluetooth
(стільниковий
телефон, MP3-плеєр,
ноутбук і т. д.)
SurfLink Mobile Одностороння потокова передача
аудіо
до 30 футів до 10
метрів

КЕРУВАННЯ КОРИСТУВАЧАМИ


Яка поведінка регулятора гучності бездротової системи?

Гучність налаштовується за допомогою фізичних кнопок на бічній панелі SurfLink Mobile.

НАЛАШТУВАННЯ УПРАВЛІННЯ ЗВУКОМ ПІД ЧАС ПОТОКОВОГО ВІДТВОРЕННЯ
НАЛАШТУВАННЯ УПРАВЛІННЯ ЗВУКОМ ПІД ЧАС ПОТОКОВОГО ВІДТВОРЕННЯ

→Установки регулювання гучності з екрану потокової передачі регулюють обсяг вхідних потоків даних і відображаються за допомогою повзунка

 • SurfLink Mobile запам’ятовує останні використані настройки гучності

→ Установки регулювання гучності на екрані під час телефонного дзвінка регулюють обсяг вхідних потоків даних (цей екран з’являється тільки під час активного телефонного дзвінка) і відображаються за допомогою повзунка

 • SurfLink Mobile запам’ятовує останні використані настройки гучності

→ Установки регулювання гучності з екрану дистанційного керування регулюють гучність слухового апарату і відображаються динаміком зі знаком «плюс» чи «мінус»

НАЛАШТУВАННЯ РЕГУЛЮВАННЯ ГУЧНОСТІ КОЛИ НЕМАЄ ПОТОВИХ ДАННИХ

→ Установки регулювання гучності з екрану потокової передачі регулюють гучність слухового апарату і відображаються динаміком зі знаком «плюс» чи «мінус»

→ Установки регулювання гучності з екрану дистанційного керування регулюють гучність слухового апарату і відображаються динаміком зі знаком «плюс» чи «мінус»

СПЕЦІАЛЬНІ ВИПАДКИ КОРИСТУВАННЯ


Чи сумісний SurfLink Mobile з Bluetooth стетоскопами?

В даний час в галузі немає систем слухових апаратів Bluetooth, які забезпечують якість звуку, яка була б прийнятна для медичного персоналу.

ДЕМОНСТРАЦІЇ ПРИЛАДУ


Як мінімізувати перешкоди при демонстрації SurfLink Mobile для груп людей?

Щоб оптимізувати демонстрацію приладу, виконайте наступні дії.

 1. Не програмуйте бездротовим чином і за допомогою програми SurfLink одночасно.
 2. Вимкніть всі аксесуари SurfLink (програма SurfLink Programmer і SurfLink Media)
 3. Демонструйте в кімнаті 8 на 8 метрів (25 х 25 дюймів) або більше:

США І КАНАДА:

Може підтримуватися максимум 4 активних мобільних пристрої SurfLink Mobile.

ЄВРОПА:

Можуть підтримуватися максимум 2 активних мобільних пристрої SurfLink. ЄС обмежує смугу пропускання радіочастоти, яка знижує здатність SurfLink Mobile уникати перешкод, перейшовши на новий частотний канал.

УСУНЕННЯ НЕПОЛАДОК У РОБОТІ


Мій пристрій SurfLink Mobile «заблоковано» або не реагує. Що я можу зробити?

SurfLink Mobile зазвичай можна перезавантажити, натиснувши кнопку живлення протягом 30 секунд і відпустивши. У деяких випадках від SurfLink Mobile НЕ буде очевидної відповіді. Знову натисніть кнопку живлення приблизно на 3 секунди, і тепер на дисплеї з’явиться напис Power On.

Як оновити прошивку на SurfLink Mobile?

Прошивка SurfLink Mobile оновлюється через виконуваний файл.

 1. Перейдіть на сайт www.starkeyhearingtechnologies.com/update/cped
 2. Завантажте та запустіть виконуваний файл або завантажте файл і збережіть його локально, щоб запустити його пізніше
 3. Підключіть SurfLink Mobile до USB-порту ПК за допомогою USB-мікро-USB-кабелю
 4. Запустіть майстер оновлення прошивки, щоб оновити програмне забезпечення прошивки
 5. Для завершення оновлення буде потрібно 5-10 хвилин

Як пацієнт може відрегулювати час бездіяльності сенсорного екрану до того, як дисплей автоматично відключиться?

На SurfLink Mobile відкрийте «Інструменти»> «Налаштування»> «Дисплей»> «Затримка сну» і виберіть 1 (за замовчуванням), 3 або 5 хвилин.

Налаштування бездіяльності сенсорного екрану недоступне у версіях прошивки 1.0 – 1.3. Прошивку SurfLink Mobile можна оновити, слідуючи інструкціям в розділі Як оновити прошивку на SurfLink Mobile? описаний вище.

Чи впливає регулювання рівня індикатора в програмному забезпеченні Inspire® на обсяг спеціалізованих мелодій дзвінка мобільного телефону?

Ні. Це впливає тільки на згенерований індикатор слухового апарату.

Як пацієнт збільшує рівень спеціалізованих рингтонів?

Телефонна мелодія вважається вхідним потоком даних; гучність може бути збільшена за допомогою регуляторів гучності SurfLink Mobile. SurfLink Mobile запам’ятає гучність наступних рингтонів.

Чи може SurfLink Mobile синхронізуватися одночасно з декількома наборами слухових апаратів?

Ні. SurfLink Mobile може синхронізуватися лише з одним лівим і одним правильним слуховим апаратом за раз.

Чи може набір слухових апаратів реагувати на кілька пристроїв SurfLink Mobile?

Ні. Набір слухових апаратів буде реагувати тільки на один пристрій SurfLink Mobile в будьякий момент часу. Щоб використовувати інший SurfLink Mobile з набором слухових апаратів, слухові апарати повинні бути синхронізовані з різними пристроями SurfLink Mobile. Якщо слухові апарати були раніше синхронізовані з іншим мобільним пристроєм SurfLink Mobile, необхідно буде повторно синхронізувати слухові апарати (т. Е. «Скинути» і потім синхронізувати).

Чи можна використовувати SurfLink Mobile і SurfLink Remote з тим же набором слухових апаратів?

Ні. Слухові апарати можуть використовуватися тільки з одним пристроєм дистанційного керування одночасно. Він повинен бути синхронізований з SurfLink Mobile або SurfLink Remote; він не може бути синхронізований з обома одночасно.

Які батареї рекомендуються для оптимальної роботи при потоковії передачі по бездротовій мережі на прилад CIC?

Рекомендується використовувати батареї живлення SurfLink.

ПИТАННЯ FDA & FCC


Як бездротова технологія 900 МГц, що використовується у всіх аксесуарах SurfLink і бездротових слухових апаратах, взаємодіє з медичними пристроями, такими як кардіостимулятори та дефібрилятори?

Ця інформація взята безпосередньо з керівництва по мобільних операціях SurfLink:

 • Якщо ви використовуєте інші медичні пристрої або надягаєте імплантовані медичні пристрої, такі як дефібрилятори або кардіостимулятори, і стурбовані тим, що ваш SurfLink Mobile може призвести до перешкод в роботі вашого медичного пристрою, зверніться до свого лікаря або виробника вашого медичного пристрою для отримання інформації про ризик порушення роботи. SurfLink Mobile не повинен використовуватися під час процедури МРТ.

Як пристрої, що використовують частоту 900 МГц, які знаходяться в зоні дії SurfLink Mobile, заважають роботі SurfLink Mobile?

Коли два електронних пристрої частотою в 900 МГц розташовані в безпосередній близькості, радіовипромінювання (RF) можуть викликати ненавмисні перешкоди SurfLink Mobile або навпаки. На SurfLink Mobile це може привести до порушення сигналів і / або зниження якості звуку. У більшості середовищ технологія Adaptive Frequency Agility від SurfLink Mobile налаштовується на частотний канал для усунення перешкод.

Однак, якщо заважає сигнал або досить близько, або видає дуже сильний сигнал, або дуже короткий за тривалістю, пацієнти можуть помітити невеликі зміни в якості звукового сигналу на SurfLink Mobile. У більшості випадків просте переміщення SurfLink Mobile далі від обладнання частотою 900 МГц вирішить будь-які проблеми.

У рідкісних випадках, коли є недостатньо вільного місця для відділення перешкоджаючого обладнання від SurfLink Mobile, може знадобитися заміна або регулювання частот перешкодостійкого обладнання або тимчасова зупинка потокової передачі звуку на SurfLink Mobile.

SurfLink

MOBILE

Можливості підключення

 

SurfLink Mobile – це рішення для підключення, призначене для роботи з усіма бездротовими слуховими апаратами Starkey. Синхронізація слухових апаратів з SurfLink Mobile дозволяє використовувати нові технології бездротового зв’язку, такі як мобільний телефон і багато інших аудіообладнаннь, сумісних з технологією Bluetooth®. Він пропонує вам високоякісний звук. Він оснащений мікрофонами, які можуть використовуватися в якості допоміжного пристрою для прослуховування.

Його використання дійсно «безшумне», воно усуває необхідність носити релейний аксесуар на шиї. Його інноваційний сенсорний кольоровий екран дозволяє вам контролювати всі функції.

Функції

Використовується з бездротовими слуховими апаратами Starkey


Мобільна телефонія

Телебачення – Музика
для прослуховування
телевізора або сумісного з
Bluetooth® аудіо

Прослуховування в галасливих місцях
Галасливі місця – Конференція – Зустріч

Дистанційне керуванняДистанційне керування
для настройки параметрів слухових
апаратів (гучність і програми)

ІДЕНТИФІКАЦІЯ


 1. Увімкнути. / Вимк. / Режим очікування
 2. Кнопка гучності +/
 3. Сенсорний екран
 4. Порт Micro USB
  Зарядка акумулятора або використання аудіообладнання в дротовому режимі
 5. Вбудовані мікрофони (допоміжна система прослуховування)
 6. Панель завданьПанель завдань

SurfLink Mobible містить полімерний літій-іонний акумулятор, який не підлягає заміні.

Панель завдань у верхній частині екрану (6) містить інформацію про рівень заряду батареї мобільного телефону SurfLink і активації антени Bluetooth®.

Час зарядки: близько 4 годин для повністю розрядженої батареї.
Рекомендація : повністю розрядіть батареї, перш ніж заряджати її для перших декількох застосувань.

Комплектація
Аудіо кабель Micro USB / Jack
Кабель USB
Підтримка ременя і транспортувального шнура
USB-адаптери / зарядні пристрої
Аксесуари не включені
Шкіряний чохол для автомобільного прикурювача

Сенсорний екран


Слухові апарати

Синхронізація: З’єднання між SurfLink Mobile і слуховими апаратами відбувається так, щоб вони могли отримувати передані звуки і коригування регулювання (гучність і програми).

Пульт дистанційного керування: Регулювання слухових апаратів
Дисплей пульта дистанційного керування, який відображається за замовчуванням, можна поміняти в меню: «Додатково». Функції: Лівий / Бінауральной / Правий • Гучність +/- • Програма • Відключення звуку • Вибране • Додому. дисплей можна поміняти в меню «Налаштування» (доступно 3 дисплея).

Bluetooth® – потокове аудіо (передача телефонного дзвінка і передача звуку)

Бездротова технологія Bluetooth® використовується для передачі звуку на відстані між двома спареними пристроями для слухових апаратів через SurfLink Mobile.

Сполучення з мобільним телефоном / аудіо пристроєм Телебачення / Музика
Підключення мобільного телефону або аудіопристрою з Bluetooth і технологією SurfLink Mobile для передачі звуків з пристрою на слухові апарати через SurfLink Mobile.

Mic Mode AA – Використання мікрофонів / потокового аудіо (допоміжна система прослуховування)

Прилад, що використовується для вирішення проблем з прослуховуванням через відстані від джерела звуку, фонового шуму або реверберації шляхом відправки джерела звуку безпосередньо користувачеві

Спрямований мікрофон (галасливі місця): призначений для прийому звуку з заданого напрямку (перед мікрофоном) і зменшення гучності звуків з інших напрямків. Спрямовані мікрофони призначені для прослуховування одного контакту при наявності фонового шуму.

Всеспрямований мікрофон (конференція – зустріч): призначений для прийому звуків з усіх боків. Всеспрямовані мікрофони корисні для прослуховування декількох співрозмовників в спокійній обстановці.

Налаштування

Для настройки екранів SurfLink Mobile доступні 3 меню. Меню «Сервіс» дозволяє, серед іншого, регулювати яскравість екрану, вибирати мову текстів (доступно 14 мов) і вибирати відображення пульта дистанційного керування (розширений, середній або базовий).

Бездротова гарнітура для слухових апаратів SurfLink Mobile 2Лінійка аксесуарів SurfLink, що втілює в собі цілий ряд інноваційних рішень, зробить користування слуховими пристроями більш комфортним і сучасним!

SurfLink Mobile 2 – це бездротова гарнітура з голосовим управлінням для мобільного. Вона призначена для роботи в сполученні зі слуховим пристроєм для прослуховування й передавання звуків.

З її допомогою ви можете дивитися ТБ, прослуховувати музику та керувати медіафайлами, розмовляти по мобільному, не підносячи його до вуха. Гарнітура чітко й оперативно передає всю інформацію прямо в слуховий апарат, постійно та незалежно від місцеперебування.

Функціональність і сучасність мобільного в компактній гарнітурі:

 • мікрофон оперативно передає вашу мову співрозмовника;
 • ресивер SurfLink Mobile 2 доставляє його слова прямо на слуховий апарат.

Записатися на прийом

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *