Вологостійкі слухові апарати

Вологостійкі слухові апарати

Ми вважаємо, що слуховий апарат має працювати без перебоїв за будь-якої погоди. Дощ, сніг та інші негаразди не повинні впливати на його функції. Саме тому наш центр слуху «Беттертон» пропонує слухові апарати Starkey з вологостійким корпусом. Отже, незважаючи на погодні умови, їх користувачі завжди чують чистий природний звук.

Детальніше про водостійкість апаратів Starkey

Відразу слід зауважити, що коли ми говоримо про водостійкість, ми не маємо на увазі повне водонепроникнення. Якщо ви будете плавати у слуховому апараті або занурювати його у воду, скоріше за все, рідина проникне усередину його корпусу. Але погодні умови не впливають на роботу приладу. Тобто, ви можете спокійно ходити з ним під дощем або снігом, під час високої вологості у повітрі.

Користувачі слухових апаратів Starkey надійно захищені від погодних умов. Це стало можливим завдяки прогресивним розробкам інженерів компанії та використання передових технологій:

 • Амортизатори та трубочки внутрішніх елементів виготовлені з матеріалів, стійких до вологи та пилу
 • Електричні контакти зроблені з дорогоцінних металів, які найбільш стійкі до корозії
 • Процесор має герметичну захисну ізоляцію з вологостійкого матеріалу
 • На кришках мікрофонів є нанопокриття, що відштовхує воду
 • Корпус захищений спеціальним вологостійким покриттям

Завдяки цьому висока вологість у повітрі, конденсат або власний піт не можуть нашкодити приладу. Він працює без перешкод, коли людина ходить по вулиці у непогоду або займається спортом. Але жодні технології не можуть захистити слуховий апарат від великої кількості води. Тому не слід забувати про обережність під час його використання.

Фото-Беттертон-Подбор-слухового-аппарата фотоЯк захистити прилад від води?

Навіть якщо це найсучасніший вологостійкий слуховий апарат, обережність не завадить. Для цього слід дотримуватися простих порад:

 • Знімайте прилад, коли купаєтесь під душем або плаваєте у басейнах чи водоймах
 • Не мийте апарат під струменем та не занурюйте його у воду
 • Ретельно висушуйте прилад від вологи та поту

 

У інструкції до пристрою детально вказано, як треба доглядати за ним. Тому слід уважно її прочитати й дотримуватися. Також детальну інформацію про вибір та використання слухового апарату можна отримати у центрі «Беттертон» у Львові. Досвідчені фахівці допоможуть обрати модель, що буде стійка до вологи та функціональна. А головне – повністю компенсує ваше порушення слуху.

Записатись на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *