Чому слуховий апарат шипить? Як вирішити поширені проблеми, які трапляються зі слуховими апаратами?

Слуховые аппараты Беттертон фото

Чому слуховий апарат шипить? Як вирішити поширені проблеми, які трапляються зі слуховими апаратами?

Сучасні вдосконалені моделі слухових апаратів є дуже якісними виробами, а тому ламаються вкрай рідко. Але, тим не менш, навіть найдосконаліший технічний пристрій не застрахований від поломок. Особливо, якщо на нього часто впливають несприятливі фактори.

Якщо за пристроєм, що поліпшує слух, не доглядати, тримати його на сонці, піддавати впливу вологи, упускати на підлогу, то довго він не прослужить. І, навпаки, якщо поводитися з виробом дбайливо, то він буде справно працювати багато років. Звичайно, при створенні слухових апаратів враховується, що їх будуть використовувати приглухуваті люди у найрізноманітніших умовах: на морозі, під час дощу і так далі. Тому виробляють їх з міцних, якісних матеріалів. Але все ж таки дуже бажано не допускати, щоб прилад падав, намокав або перегрівався на сонці. Потрібно регулярно сушити його за допомогою спеціальних засобів, вчасно здавати в чистку та на профілактику, не забуваючи при цьому про гігієну вух. Якщо дотримуватися усіх цих правил — слуховий апарат може прожити багато років.

Слід запам’ятати! В разі поломки ніколи не намагайтеся полагодити пристрій самостійно. Правильно відремонтувати слуховий апарат може тільки кваліфікований, досвідчений майстер. Спроби користувачів зробити це самотужки часто обертаються тим, що прилад виходить з ладу ще більше, а то й взагалі виявляється безповоротно зіпсованим. Не забувайте, що до кожного виробу додається інструкція, де зазначено, що можна, а чого не можна з ним робити. Якщо ж виникли серйозні проблеми або складні питання, у вас завжди є можливість звернутися за допомогою до фахівців Центру слуху «Беттертон».

Деякі неполадки, що сталися з вашим виробом, ви цілком можете усунути самотужки. Ми підкажемо вам, які можуть бути їх причини, і що можна зробити:

 1. Свистячі звуки, що лунають, коли пристрій вставляється у вухо:
 • У вушному проході накопичилося багато вушної сірки — потрібно перевірити вуха у лікаря і видалити пробки.
 • Ви неправильно вставили пристрій — вийміть його з вуха і поставте знову.
 1. Не чути звуків:
 • Виробилася батарейка — її слід замінити.
 • Звуковий вихід у виробі засмітився — треба прочистити його або змінити фільтр, що захищає від попадання сірки.
 • Засмітився отвір у мікрофоні — почистіть його спеціальною щіточкою.
 1. Звуки спотворюються при передачі:
 • Забруднилися або окислилися контакти батареї — необхідно кілька разів поспіль відкрити, а потім закрити батарейний відсік.
 • Забруднилася або окислилась сама батарея — добре протріть і почистіть її поверхню сухою тканиною, або замініть батарею.
 • Пристрій, що поліпшує слух, переключений на індукційну котушку — потрібно переключити прилад на сигнал мікрофону (М).

Записатися на безкоштовний підбір слухового апарату

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *