Чому необхідно придбати слухові апарати

Почему необходимо приобретать слуховые аппараты фото

Чому необхідно придбати слухові апарати

Потрібен слуховий апарат?
Запишіться на безкоштовну консультацію та підбір

Записатись на прийом

Записатися

Записатися на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Дослідження по всьому світу показали: людина, яка зіткнулася з втратою слуху, не купує відразу слуховий апарат, а чекає близько 7 років. Багато хто не купують прилад, бо їм здається, що вони будуть виглядати старими. Ці ж дані показують, що не всі люди старше 70 років, які зіткнулися з цією проблемою, купують пристрій, а лише 30%.

  Для людей у віці від 20 до 69 років ця цифра ще менша й становить лише 16%. Але, тим не менш, для деяких пацієнтів існує точка кипіння й вони приходять в клініку та підбирають слуховий прилад. Що штовхає цих людей прийти до лікаря та сказати, «я готовий»? Типовим аргументом є проблеми на роботі, викликані втратою слуху. Багато професій пов’язані з безпосереднім контактом з людьми, але вчитися читати по губах – це не найкраще рішення. З-за поганого слуху можна позбутися високооплачуваної посади й проведені дослідження підтвердили – щорічно результатом втрати хорошої роботи стають пристойні суми грошей. Люди, які погодилися носити слуховий апарат, мають у два рази більше шансів влаштуватися на хорошу роботу, ніж люди, що страждають втратою слуху, і не погодилися на покупку приладу.

  Як від слухових пристроїв може залежати якість життя

  Високооплачувана робота – це всього лише один аргумент на користь носіння слухового апарату. Можна змінити в цілому якість життя, а також знайти втрачені радості. Подібний засіб допоможе не тільки покращити фізичне здоров’я пацієнта, але й поліпшити його психологічний стан, а також повернути йому соціальний статус. Якщо вчасно не звернутися за допомогою до лікаря, існує ризик розвитку деменції, різних захворювань, наприклад, хвороби Альцгеймера. Депресії й соціальна ізоляція також неприємні явища, в результаті яких можна не тільки втратити роботу, але й погіршити взаємини з друзями та рідними. Важливо звернутися за кваліфікованою допомогою як можна раніше, бо це позбавить від додаткових проблем.

  Пресбіакузис є одним з різновидів втрати слуху, що виникає зазвичай в результаті старіння й впливає він на обидва слухові органи. Літні люди можуть не помічати проблеми зі слухом, а помітною недуга стає, коли проблема яскраво виражена та її помічають навіть оточуючі.

  Багато пацієнтів нашої клініки зазначають – спочатку навіть не розуміли, що у них є проблеми зі слухом. Їм здавалося, що це люди навколо розмовляють невиразно. Після покупки слухового приладу вони також зазначили: їхнє життя радикально змінилося в кращу сторону. Вони почали отримувати задоволення від звичних речей, перегляду фільмів, прослуховування музики, від спілкування з близькими людьми. Деякі пацієнти говорили про те, що раніше, коли вони просили співрозмовника повторити сказане, їх запитували: «ви не чуєте?» і їм було некомфортно. Нескінченно перепитувати й прислухатися до слів співрозмовника – це не вихід, набагато простіше купити прилад для корекції слуху й кардинально змінити своє життя.

  Задоволення слуховим апаратом

  Незалежно від того, скільки часу поганочуючі люди витратили даремно до того, як придбали апарат, вони всі були задоволені результатом після його покупки. Можна знайти чимало коментарів, де вони з захопленням говорять про цілком звичні для здорових людей речі. Наприклад, зраділи, почувши спів птахів, дзюрчання струмка, шелест листя дерева. Нерідко втрата слуху відбувається дуже повільно, і може тривати роками, деякі навіть не помічають проблему, поки вона не стане яскраво вираженою. Ті, хто не побоявся звернутися з подібною проблемою до фахівця, анітрохи про це не шкодують і слуховий прилад для них тепер є кращим другом.

  В коментарях на різних сайтах та в соцмережах деякі люди відзначають, що втратили можливість добре чути під час нещасного випадку. Спочатку вони відмовлялися купувати пристрій, але з часом манера постійно перепитувати почала приносити настільки великий дискомфорт, що вони стали закриватися від суспільства. Після покупки приладу їх життя також кардинально змінилася в кращу сторону.

  Чимало коментарів у соцмережах описують переваги слухових апаратів від відомого виробника Starkey. Сучасні апарати помітно відрізняються від своїх попередників, і деякі мають настільки малий розмір та практично непомітні у вусі. Завдяки сучасним технологіям випускаються пристрої, що мають додаткові опції, наприклад покращення розбірливості мови. СА можна пов’язати практично з будь-яким сучасним гаджетом – це забезпечить гарне сприйняття аудіосигналів. Понад 75% пацієнтів нашої клініки зазначили – покращилася як мінімум одна із соціальних галузей, що стосується їх життя. Всі, хто придбав прилад для корекції слуху, абсолютно задоволені своїм рішенням, незалежно від віку, соціального статусу або місця роботи.

  У нашому Центрі хорошого слуху «Беттертон» можна безкоштовно записатися на послугу налаштування й підбору апарати для поліпшення слуху.

   Або скористайтеся нашими чат-ботами

   viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

   Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

   Поділіться цією публікацією

   Залишити відповідь

   Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *