Дорогий або дешевий слуховий апарат купити?

Дорогий або дешевий слуховий апарат купити?

Слуховий апарат при приглухуватості не просто дає можливість чути в будь-якій ситуації, це гідна інвестиція в ваше здоров’я, що дозволяє зробити ваше життя краще.

Вибирати його коштує не менш докладно, ніж будь-який інший складний електронний прилад. Не можна дотримуватися принципу «дорожче – не означає краще».

Фахівців часто запитують про дешеві апаратах, рекламованих в ЗМІ та інтернеті. Однак, варто враховувати, ціна – далеко не вирішальна властивість обраного пристрою, набагато важливіше звернути увагу на деякі інші його якості.

Вартість апарату залежить  від марки, можливостей і технічних характеристик приладу. У вартість включається широкий перелік супутніх послуг: витрати на дослідження і розробку слухового рішення, виробничі і логістичні витрати, індивідуальне виготовлення і програмування пристрою. Сюди входить і час фахівця, який буде проводити підбір та налаштування, також має значення професіоналізм працівника.

Медична допомога, обслуговування та супровід лікаря-сурдолога в підборі слухового апарату – невід’ємна частина вибору, а також гарантія, що ви не завдасте шкоди своєму здоров’ю тривалим носінням пристрою.

Що стосується сервісного обслуговування слухового апарату, в нього включається, як правило, діагностика слуху, підбір і примірка відповідної за медичними показниками моделі, підстроювання під індивідуальні параметри і гарантійний ремонт.

Вас не повинна лякати висока ціна, пам’ятайте, ви вибираєте пристрій на термін від 5 років, і в день робота приладу буде коштувати в кілька разів дешевше чашки кави. Не варто економити на своєму здоров’ї, пам’ятайте, якісний апарат не тільки зможе прослужити довше, але і істотно підвищить якість життя вам і вашому оточенню.

Записатися на безкоштовний підбір слухового апарату

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *