Скільки коштують слухові апарати? Чи завжди зайва економність виправдана?

консультация лор врача в беттертон

Скільки коштують слухові апарати? Чи завжди зайва економність виправдана?

Враховуючи те, що сьогодні виробники слухових апаратів пропонують величезну кількість найрізноманітніших моделей, можна однозначно відповісти, скільки коштує слуховий апарат.

Серед основних критеріїв, від яких безпосередньо залежить вартість слухового апарату і як придбати слуховий апарат, можна виділити наступні:

 • спосіб оброблення сигналу: цифровий або аналоговий;
 • конструктивне виконання пристрою: завушний, внутрішньовушний, канальний, очковий, кишеньковий;
 • імпортне або вітчизняне виробництво;
 • приналежність до цінового спектра (у кожного виробника він свій);
 • функціональність пристрою.

Крім цього, підсумкова вартість слухових апаратів залежить від індивідуальних особливостей слухової проблеми. Наприклад, ступеня втрати слуху, кількості приладів, які необхідно носити, числа додаткових налаштувань. На ціну апарата безпосередньо впливають і особисті якості людини: її ощадливість, акуратність у догляді, спосіб життя, вік.слуховий апарат

Виходячи зі сказаного вище, стає зрозуміло, що перше питання, яке повинен поставити собі пацієнт – ні скільки коштують слухові апарати, а наскільки ефективно вони зможуть вирішити слухову проблему, наскільки зручними, безпечними й довговічними будуть ці прилади.

Звичайно, є дорогі варіанти, які по правді можна віднести до дива сучасної медичної техніки. Вони здатні адаптуватися під індивідуальну проблему на інтелектуальному рівні й при цьому залишатися абсолютно невидимими. Сьогодні навіть найскладніші ситуації з практично повною втратою слуху мають гідні рішення, що дозволяють добре чути, підсилюючи мову співрозмовника і одночасно пригнічуючи сторонні шуми.

Не зважаючи на досконалість цифрових слухових апаратів, аналогові пристрої залишаються також популярними, але переважно у літніх людей. Причина цього – висока потужність і доступна ціна.

Вкладаючи грошові кошти в придбання слухового апарату, правильніше за все робити це з урахуванням того, що цей прилад при акуратному носінні може працювати від 5 до 10 років. Тому кожна людина самостійно повинна вирішити, чи готова вона всі ці роки миритися з відсутністю деяких опцій, недостатньою якістю звуку або іншими незручностями, викликаними способом життя. Чи завжди зайва економність виправдана?

Сьогодні пропонуються слухові апарати абсолютно різних цінових категорій, і буде неправильним стверджувати, що ціна не є показником функціональності цих пристроїв. Однак, незважаючи на це, існують пропозиції, що мають досить добрі технічні дані при невисокій вартості. У будь-якому випадку вибрати найбільш відповідний варіант може тільки лікар.

Звертайтеся до Центру слуху «Беттертон» для професійної консультації, діагностики слуху, підбору та настроювання слухового апарату. Досвідчені сурдологи та настроювачі допоможуть визначитися з видом пристрою так, щоб поряд з його функціональністю ціна слухового апарату була оптимальною.

Записатися на безкоштовний підбір слухового апарату

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *