Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Слуховий апарат може поліпшити якість вашого життя!

Дата: Коментарі: 0

слуховые аппараты

Важко прийняти втрату здатності чути, а також зовсім не втішає неминучість завжди мати під рукою слуховий апарат. І все ж, всі пов’язані з цим незручності забудуться вже в той момент, коли ви дізнаєтеся інформацію про ефективність слухових апаратів і необтяжливість періоду звикання до них.

Сьогодні на ринку є широкий асортимент слухових апаратів, що не порушують звичний для вас уклад життя. Це забезпечується різноманітністю дизайну пропонованих пристроїв, здатністю враховувати ваші індивідуальні особливості та набором опцій.

Є єдині загальні ознаки, які відносяться до всіх слухових апаратів. Мова йде про посилення деяких необхідних вам звуків. Вони добре справляються з тим, щоб гучні звуки не створювали вам незручностей, а слабкі – посилювалися до потрібної гучності. Поліпшити здатність чути до природного стану слуховий апарат не в силах, але вирішити проблему з поліпшенням можливості нормального сприйняття звуків і адекватної реакції на них він в змозі.

Слуховий апарат – компактний звуковий перетворювач, який живиться від електроенергії, складовими частинами якого є:

  • мікрофон;
  • ресивер для посилення гучності звуків;
  • компактний динамік;
  • індивідуальний вкладиш з полімерного матеріалу (у окремих випадках конструкція слухового апарату може передбачати розташування всередині вуха);
  • акумулятор.

Мікрофон передає всі звуки через ресивер до компактних динаміків, що розташовані всередині вуха.

Щоб правильно підібрати та налаштувати слуховий апарат, необхідно врахувати рівень втрати слуху та індивідуальні особливості будови слухового органу.

Досвідчений офтальмолог завжди знає, що кожному окремому пацієнту підходять свої окуляри. За таким же принципом слід підбирати й слуховий апарат. В кожному окремому випадку повинно бути своє рішення.

Всі наявні в наш час у продажу слухові апарати можна порівняти з сучасними комп’ютерами, розробленими за останнім словом техніки, з урахуванням прогресу в області медицини.

Ваше комфортне життя може бути відновлене за допомогою слухових апаратів. Здатність нормально чути – запорука вашого внутрішнього спокою. В цьому випадку немає причин для невпевненості у своїх силах при вирішенні різних життєвих ситуацій.

Також слід зазначити, що використання слухових апаратів позитивно позначається:

  • На особистому житті, оскільки знімаються бар’єри, що заважають ефективній комунікації з оточуючими.
  • На вашій кар’єрі. Ви будете завжди мати попит на ринку праці, оскільки з використанням слухового апарату відпадає потреба перепитувати співрозмовника «А?» або «Можете ще раз повторити?».
  • На вашій безпеці. Будьте впевнені в тому, що звуки пожежної сигналізації, проникнення зловмисників до вашого житла, гавкіт собаки на незнайомця, шум машини, що наближається до вас під час прогулянки, сирена пожежної або швидкої, поки ви зайняті кермом власного автомобіля – все це буде почуте вами.

Записатися на безкоштовний підбір слухового апарату

Слуховий апарат може поліпшити якість вашого життя!
5
Середня оцінка «5» Проголосували 1
Слуховий апарат може поліпшити якість вашого життя!
5

Кристина Альбертовна Оганян

Кристина Альбертовна Оганян

Отоларинголог (ЛОР), Сурдолог у Беттертон
Доктор Оганян К.А. занимается диагностикой и коррекцией сенсоневральной тугоухости, возрастного снижения слуха, воспалительных, инфекционных и грибковых воспалительных процессов во внешнем и среднем ухе, околоносовых пазухах и носу, гортани и глотке.
Кристина Альбертовна Оганян

Останні публікації від Кристина Альбертовна Оганян

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *