Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Консультація ЛОРа в Києві. Отоларинголог

Якщо вас турбують проблеми з горлом, носоглоткою, вухами та пазухами, то потрібно без зволікань звернутися до спеціаліста – ЛОР-лікаря. Отоларингологічні захворювання можуть не лише спричиняти дискомфорт, а й переходити в хронічну форму, тому вкрай важко вчасно потрапити на прийом та бажано – до висококваліфікованого лікаря.

Медичний Центр «Беттертон» пропонує якісну та професійну допомогу у Києві всім пацієнтам, які потребують продуктивного лікування та професійної поради.

ЛОР врачи компании Беттертон фотоВ яких випадках необхідна консультація ЛОР-лікаря?

Відповідь на це питання очевидна: щойно ви стикнулися із першими симптомами хвороби ЛОР-органів. Однією із основних причин, через яку виникають ускладнення та перехід захворювання в хронічну фазу є самолікування та відсутність медичного спостереження. До того ж, це відбувається доволі швидко. Вагомим приводом для консультації у лікаря є:

  • зниження гостроти слуху;
  • болі у горлі;
  • закладеність носових пазух, хропіння, хронічний нежить;
  • больові відчуття в області ЛОР-органів.

У таких випадках зволікати не можна в жодному разі: необхідно вчасно прийти на прийом до лікаря, лише тоді можна буде уникнути багатьох проблем. У нашому центрі працюють найкращі спеціалісти, які поставлять точний діагноз та призначать відповідне лікування.

Якщо вам уже відомий діагноз, страждаєте від хронічних запальних процесів – синусит, гайморит, отит, ларингіт або фарингіт – також можете звернутися у наш центр. Правильно підібраний курс терапії позбавить вас від больових відчуттів та допоможе швидше стати на шлях видужування.

ЛОР-лікар в Києві. Запис на прийом в центрі «Беттертон»

Обстеження у нашому центрі проходить у декілька етапів. У першу чергу вислуховуються скарги пацієнта, збираються усі необхідні дані про минулі захворювання та загальний стан здоров’я. Лише після цього починається ретельний огляд органів, та, якщо знадобиться, додаткова діагностика.

На основі інформації, отриманої лікарем, ставиться діагноз та призначається курс лікування; також пацієнт отримує рекомендації, яких необхідно дотримуватися, щоб захворювання не виникло знову.

Консультація у нашому Центрі – це досвідчені та тактовні спеціалісти, прийнятна вартість та діагностика, яка проводиться у відповідності із останніми медичними тенденціями. У арсеналі спеціалістів є найсучасніше обладнання.

Отоларингологи Киева фото

Не намагайтеся самостійно займатися лікуванням! Зверніться до лікарів отоларингологів в Центри слуху «Беттертон» у Києві!

Ціни на послуги:

 НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЛУГИЦІНА грн
 Консультація ЛОР-лікаря500
 Консультація ЛОР-лікаря (повторна, протягом 10-ти днів)450
 Консультація отоларинголога на іноземній мові500
 Імпедансометрія300
 Аудіометрія тональна порогова (обстеження+заключення)400

* Ціна вказана по м.Києву, вартість послуг по регіонах уточнюйте по телефону.

Отоскоп

> 1 000

Одиниць сучасної медтехніки

100

Висококваліфікованих лікарів

довольные клиенты

> 20 000

Задоволених клієнтів

Центр слуха

8

Центрів слуху

Записатись на прийом до лікаря:

ЛОР-врач-Оганян-Кристина-Альбертовна-Беттертон
Оганян Христина Альбертівна

Доктор Оганян Х.А. займається діагностикою та корекцією сенсоневральної туговухості, вікового зниження слуху, запальних, інфекційних і грибкових процесів.

Детальніше
ЛОР-врач-Омельченко-Ксения-Оксана-Витальевна-Беттертон
Омельченко Ксенія Віталіївна

Доктор Омельченко О.В. є прогресивним фахівцем в області отоларингології, аудіології та сурдології.

Детальніше
ЛОР-врач-Палфьорова-Ассоль-Владимировна-Беттертон
Палферова Ассоль Володимирівна

Палферова А.В. спеціалізується на апаратній і комп'ютерній діагностиці слуху, корекції різних за ступенем тяжкості порушень слуху.

Детальніше
Консультація ЛОРа в Києві. Отоларинголог
5
Середня оцінка «5» Проголосували 3
Консультація ЛОРа в Києві. Отоларинголог
5
Анастасия Вячеславовна Мазанович

Анастасия Вячеславовна Мазанович

Отоларинголог (ЛОР) для детей и взрослых у Беттертон
Лор-врач Мазанович А В. Занимается диагностикой, лечением и профилактикой воспалительных, аллергических, дегенеративных процессов во внешнем и среднем ухе, околоносовых пазухах и носу, глотке, гортани. Ведет взрослый прием.
Анастасия Вячеславовна Мазанович

Останні публікації від Анастасия Вячеславовна Мазанович