Консультація ЛОРа в Києві. Отоларинголог

Якщо вас турбують проблеми з горлом, носоглоткою, вухами та пазухами, то потрібно без зволікань звернутися до спеціаліста – ЛОР-лікаря. Отоларингологічні захворювання можуть не лише спричиняти дискомфорт, а й переходити в хронічну форму, тому вкрай важко вчасно потрапити на прийом та бажано – до висококваліфікованого лікаря.

Медичний Центр «Беттертон» пропонує якісну та професійну допомогу у Києві всім пацієнтам, які потребують продуктивного лікування та професійної поради.

В яких випадках необхідна консультація ЛОР-лікаря?

Відповідь на це питання очевидна: щойно ви стикнулися із першими симптомами хвороби ЛОР-органів. Однією із основних причин, через яку виникають ускладнення та перехід захворювання в хронічну фазу є самолікування та відсутність медичного спостереження. До того ж, це відбувається доволі швидко. Вагомим приводом для консультації у лікаря є:

  • зниження гостроти слуху;
  • болі у горлі;
  • закладеність носових пазух, хропіння, хронічний нежить;
  • больові відчуття в області ЛОР-органів.

У таких випадках зволікати не можна в жодному разі: необхідно вчасно прийти на прийом до лікаря, лише тоді можна буде уникнути багатьох проблем. У нашому центрі працюють найкращі спеціалісти, які поставлять точний діагноз та призначать відповідне лікування.

Якщо вам уже відомий діагноз, страждаєте від хронічних запальних процесів – синусит, гайморит, отит, ларингіт або фарингіт – також можете звернутися у наш центр. Правильно підібраний курс терапії позбавить вас від больових відчуттів та допоможе швидше стати на шлях видужування.

Прийом ЛОР-лікаря в Центрі «Беттертон»

Обстеження у нашому центрі проходить у декілька етапів. У першу чергу вислуховуються скарги пацієнта, збираються усі необхідні дані про минулі захворювання та загальний стан здоров’я. Лише після цього починається ретельний огляд органів, та, якщо знадобиться, додаткова діагностика.

На основі інформації, отриманої лікарем, ставиться діагноз та призначається курс лікування; також пацієнт отримує рекомендації, яких необхідно дотримуватися, щоб захворювання не виникло знову.

Консультація у нашому Центрі – це досвідчені та тактовні спеціалісти, прийнятна вартість та діагностика, яка проводиться у відповідності із останніми медичними тенденціями. У арсеналі спеціалістів є найсучасніше обладнання.

Не намагайтеся самостійно займатися лікуванням! Зверніться до лікарів отоларингологів в Центри слуху «Беттертон» у Києві!

Loading...

Консультація ЛОРа в Києві. Отоларинголог
Оцените статью