Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Поганий слух або глухуватість – проблема різного віку

Дата: Коментарі: 0

Плохой слух или тугоухость

Варто одразу звертати увагу навіть на найменше погіршення слуху. Ритм життя не дозволяє витрачати час дарма, тому люди відкладають візит до лікаря, поки зовсім не починають почувати себе погано. На жаль, саме тому деякі з них частково або повністю втрачають слух і страждають від цього все життя.

Глухота дітей має погані наслідки

Проблема втрати слуху більш не пов’язана тільки зі старінням і поширюється до такої міри, що стосується навіть дітей. Коли доросла людина втрачає слух, це заважає їй працювати, отримувати радість від життя, почувати себе впевнено, а інколи й зовсім тягне за собою повну інвалідність.

У випадку с дітьми погіршення слуху має більш серйозні наслідки, адже здоровий слух має велике значення для нормального повноцінного розвитку дитини. Психомовний розвиток малюка залежить від його слухових здібностей. Коли він ще не вміє розмовляти, то вчиться у оточуючих за допомогою почутих звуків. Лише хороший слух зможе забезпечити дитині успіх в навчанні та спілкуванні. Тим часом, малюк с погіршеним слухом ризикує відстати від своїх однолітків у розумовому розвитку та матиме проблеми у школі.

Тільки своєчасне виявлення проблеми може врятувати слух малечі, тому необхідно одразу ж звертатись до лікаря. Детальна діагностика порушення слуху в перші місяці життя допоможе зменшити ризик втрати слуху. При виявленні проблем зі слухом рекомендують реабілітаційно-відновлювальний курс терапії, який має позитивний вплив на розвиток мови і слуху.

Корекція слуху та слухові апарати

На щастя, технологічний прогрес не стоїть на місті і на сьогоднішній день такі пацієнти мають вихід – корекція слуху за допомогою слухового апарату. Він являє собою компактний електронний прилад, який чудово компенсує як незначну глухуватість, так і повну втрату слуху. Асортимент слухових апаратів вражає: широкій вибір приладів, можливість налаштовування під конкретну людину та її фізичні потреби, вибір частотних характеристик і т.д.

Коли потрібна операція

Дуже важко лікувати туговухість. У деяких випадках лікарі пропонують зробити операцію з поліпшення слуху. Хірургічне втручання дійсно ефективне, коли глухість пов’язана з такими недугами:

  • отосклероз;
  • алгезівний середній отит;
  • хронічний гнійний отит.

На жаль, деякі захворювання не піддаються лікуванню, наприклад, нейросенсорна приглухуватість і неврити слухових нервів.

Жахливі наслідки

Не відкладайте поход до лікаря. Батькам, що мають дитину с проблемами слуху, слід негайно вести її до сурдолога. Дитина ще дуже маленька і не зможе розрізняти й фіксувати в пам’яті окремі звуки, якщо її слух погіршився. Без вчасного лікування її слух припинить розвиток, реакція на звуки поступово почне зникати й з часом вона зовсім втратить слух.

Підбір слухового апарату для дітей

Важливим аспектом є вибір слухового апарату. Тільки правильна модель допоможе не тільки полегшити життя пацієнта, а й дасть можливість розвитку залишкам слуху. Процес нагадує звичайне тренування: слуховий апарат – це ніби персональний тренер для слухового аналізатора, який тренує його і стимулює його в корі головного мозку. Ніякої шкоди неможливо завдати. Апарат принесе дитині тільки користь та позитивний ефект.

Слуховий апарат підсилює гучність мови та робить її розбірливою. Дітям рекомендують бінауральне протезування. Серед його переваг визначення напрямку звуку, що дозволяє дитині краще орієнтуватися в просторі. Дитина розуміє, звідки його кличуть, звідки шум транспорту і т.д. Два рівноцінних приймача забезпечують швидкий та якісний аналіз інформації. Бінауральне протезування було детально досліджено. Вчені довели, що саме воно допомагає краще розпізнавати навколишні звуки.

Для дітей та дорослих є два види вкладишів: стандартний (для дорослих) та вушний (для дітей).

Звичайний стандартний вкладиш не забезпечить дитині герметичність, надійну фіксацію та комфорт. Виробляють вкладиші з різноманітних матеріалів і ви можете підібрати їх індивідуально. Апарат дитина повинна носити з самого ранку і протягом всього дня, знімаючи його тільки перед сном. Тільки тоді малюк швидше звикає до цієї чудо-техніки та вчиться правильно його використовувати. Тільки в цьому випадку апарат для покращення слуху буде надійним помічником вашій дитині.

У Центрі корекції слуху «Беттертон» ЗАВЖДИ знайдуть правильне, індивідуальне слухове рішення САМЕ для ВАС!!!

Зробіть ваше життя та життя дитини кращим!!!

Звертайтеся за адресою: м.Львів,вул.Городоцька,44, 1-й поверх.

Попередній запис здійснюється за тел.: (032)253 69 65,(050) 433 37 57,(067) 670 87 47.

ЗАПИСАТИСЯ ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

Поганий слух або глухуватість – проблема різного віку
Середня оцінка «5» Проголосували 2

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *