Що робити при втраті слуху

огляд лор лікарем

Що робити при втраті слуху

Замовити слуховий апарат через глобальну мережу сьогодні не проблема, але чи буде така покупка вдалою? Якщо у вас виникла проблема зі слухом, і ви дійсно бажаєте її вирішити, не поспішайте відразу розглядати товари, пропоновані інтернет-магазинами, в першу чергу необхідно звернутися в клінікуйі проконсультуватися з кваліфікованим отоларингологом. В цій статті вказані 5 основних причин, за якими слід звертатися тільки до досвідченого фахівця центру слухопротезування.

Фото-Беттертон-Подбор-слухового-аппаратаУ яких випадках необхідний слуховий апарат?

Нагадуємо, при прояві первинних симптомів приглухуватості, не варто замовляти СА через інтернет, спочатку необхідно проконсультуватися з лікарем. Отоларинголог проведе ретельну діагностику і визначить справжню причину виникнення проблеми. Можливо, причиною зниження слуху послужила надмірна кількість сірки в вушному проході, доброякісна пухлина, запальний процес або щось ще. У подібних ситуаціях немає потреби купувати СА, проблема вирішується консервативним або хірургічним методом.

Не існує слухових рішень «хороших» або «тих, що часто купуються»

Слід зазначити, що не можна придбати відповідний апарат, просто прочитавши інформацію про нього. Абсолютно всі СА різні, мають певні особливості й характеристики, так само, як і люди відрізняються один від одного зростом, вагою, характером або темпераментом.

Вибір відповідного пристрою повинен робити тільки лікар на основі вашої історії хвороби. В процесі підбору апарата враховується не тільки ступінь втрати слуху, але й ваш спосіб життя, оскільки це дозволяє знайти оптимальний за звучанням, потужністю, а також функціональними можливостями пристрій. Крім цього, лікар робить зліпок вашого вушного проходу, щоб згодом виготовити індивідуальний вкладиш, необхідний для коректної настройки СА та ефективного його використання протягом тривалого періоду.

Настроювання слухового апарату

Незважаючи на те, наскільки точно проведена перевірка слуху та первинна настройка параметрів СА, необхідно буде врахувати ще кілька важливих факторів, щоб надалі відчувати максимальний комфорт при носінні пристрою, не чути свистів та дратівливих високочастотних звуків. Здійснюючи покупку через глобальну мережу, врахувати ці фактори дуже складно, грамотна настройка проводиться тільки фахівцем.

Адаптаційний період навчання

За допомогою слухового апарату повернути слух неможливо, оскільки цей пристрій лише компенсує наявні дефекти. Якщо ви надягаєте пристрій перший раз, має пройти якийсь час, поки ви звикнете до всіх звуків навколишнього світу. Цей період називається адаптаційним, і кваліфікований лікар допоможе вам пройти його, змінюючи певним чином налаштування пристрою.

Крім стандартних налаштувань, апарат наділений додатковими функціями, які дозволяють краще сприймати мову при фоновому шумі або голосні звуки. Фахівець зможе зрозуміло пояснити, в яких випадках необхідно застосовувати такі функції.

Лікар також розповість про те, як правильно вмикати й вимикати пристрій, проводити заміну батарейок, які саме акумулятори краще використовувати для нормальної і тривалої роботи апарату, а також про правила догляду за СА.

Перше носіння апарату

Після проведення первинної настройки пристрою немає ніяких гарантій, що апарат буде звучати в домашніх умовах або на роботі також комфортно, як і в медичному центрі. Тому клініки часто пропонують пацієнтам взяти СА на кілька днів і випробувати його на практиці. Якщо за цей період очікування пацієнта не виправдовуються, він має право вимагати заміну апарату.

Записатися на прийом

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *