Заняття із сурдопедагогом у Києві

Сурдопедагог (від. лат. surdus – глухий) – це педагог, спеціаліст із навчання та виховання глухих та людей, які слабко чують, проводить реабілітацію пацієнтів зі слуховими апаратами та кохлеарними імплантатами.

Сурдопедагогіка – це розділ спеціальної педагогіки (раніше її називали корекційною педагогікою та дефектологією). Але суть сурдопедагогіки – не виправлення недоліку слуху, а допомога пацієнту у подоланні бар’єру між ним та оточуючим світом.

Слабкочуюча дитина повинна освоювати світ лише за допомогою зору, нюху та дотику. Їй недоступні звичайні шкільні заняття, казки по телевізору, невимушені розмови із друзями у дворі.

Таким дітям необхідна допомога сурдопедагога. Він вчить малюка, який нічого не чує або чує погано, правильно вимовляти слова, читати книги, зчитувати мову по губах, вчить її азбуки жестів або дактильної азбуки (азбука, в якій букви зображуються на пальцях).

Для кожного маленького пацієнта сурдопедагог прописує індивідуальну програму навчання.

Слабочуючій дитині можуть допомогти слухові апарати. Але іноді вони безсилі, і тоді потрібна інша допомога – кохлеарна імплантація (у вухо вживлюється пристрій, який стимулює слуховий нерв).

Але якщо навіть слухові апарати або кохлеарні імплантати встановлені, людина може не чути: їй ще необхідно навчитися цього. Без звички мозок сприймає оточуючі звуки як суцільний потік шумів, не розрізняючи ні звуків мови, ні весняної капелі, ні шуму автомобілів. І на цьому етапі пацієнту необхідна допомога сурдопедагога.

Висококваліфікований сурдопедагог центру слуху «Беттертон» виконує ряд важливих завдань:

  • виявляє зниження слуху;
  • проводить поглиблене психолого-педагогічне обстеження пацієнтів з порушенням слуху;
  • розробляє індивідуальні програми з тренування остаточного слуху та з компенсації порушень (навчання мові жестів і.т.д.);
  • створює умови для всебічного розвитку пацієнтів з порушенням слуху з урахуванням їх індивідуальних особливостей;
  • консультує та супроводжує в період навчання дітей та їхніх батьків.

Попередній запис на першу консультацію до нашого сурдопедагога у Києві за телефонами:

  • (044) 222-88-07
  • (066) 447-27-47
  • (096) 634-48-48

Запис на заняття уже відкрито!

Телефонуйте просто зараз або заповніть форму нижче та отримайте акційний пакет – десять занять із сурдопедагогом у центрі слуху «Беттертон» за ціною восьми!

Loading...

Заняття із сурдопедагогом у Києві
Оцініть статтю