Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Слухопротезування

Завдяки постійному розвитку технологій та старанням виробників в слуховій індустрії слабочуючі та глухі люди різного віку мають можливість жити так, як всі, займаючись господарством, роботою, навчанням. Інноваційні рішення та реабілітаційні технології, вкладені в пристрої, що підсилюють звук (слухові апарати), допомагають особам з обмеженими можливостями повноцінно чути й усвідомлювати навколишній світ, вільно орієнтуватися в просторі.

Слухопротезирование в Беттертон фотоМожливості сучасного слухопротезування

Слухопротезування знаходиться на стику відразу декількох областей. Воно являє собою сукупність діагностичних та педагогічних методик, доповнюється використанням різних технологій, разом спрямованих на відновлення порушених функцій слуху у людей. Направлення на цю процедуру означає, що:

 • пацієнту підберуть, а також налаштують відповідний за характеристиками прилад;
 • фахівець допоможе пройти адаптацію;
 • людину, що погано чує, навчать правил використання й догляду за СА.

Всі дії виконуються під керівництвом та наглядом спеціалістів після проведення діагностики та отримання конкретних результатів. Відповідно до рівня втрати слуху підбирається пристрій, який буде згодом допомагати пацієнтові сприймати та розрізняти навколишні звуки. Прилади бувають завушні, внутрішньовушні й кишенькові.

Слухопротезування в клініці слуху «Беттертон»

Якщо ви цілеспрямовано шукали інформацію за запитом «слухові апарати в Києві», то потрапили за вірною адресою. В клініках «Беттертон» працюють фахівці, що мають багаторічний стаж, є професійна діагностична апаратура, використовуються надійні методики по відновленню колишнього рівня сприйняття звуку й підбору індивідуальних СА.

У центрах «Беттертон» вам зможуть запропонувати:

 • виготовлення індивідуальних вкладишів;
 • консультування та заняття у сурдопедагога (не у всіх філіях);
 • допомога в адаптації до СА, що мають можливість перепрограмування під індивідуальні особливості слуху пацієнта;
 • виготовлення корпусів і вкладишів (в окремих центрах – за 4 години);
 • пробне носіння слухових апаратів;
 • дитячі СА;
 • прилади для підлітків;
 • слухові апарати для дорослих;
 • слухові апарати для літніх людей;
 • новинки й мініатюрні (невидимі) слухові апарати,
 • підбір, а також калібрування слухового пристрою.

Прилади для корекції слуху марки Starkey Hearing Technologies ви також можете придбати в нашій компанії. Завдяки чудово обладнаним та оснащеним сучасною технікою лабораторіям деякі філії також надають послуги з виготовлення індивідуальних вкладишів і корпусів до СА різних моделей. Таким чином, слухові апарати купити ви зможете без сумнівів в їх якості та відповідно до індивідуальних потреб.

Прилади для корекції слуху від Starkey Hearing Technologies спроектовані таким чином, щоб компенсувати незручності від глухоти без шкоди для комфорту.

«Беттертон» – це надійна й, у відповідності з потребами клієнтів, постійно зростаюча компанія. Прагнучи надати якісні послуги всім нужденним, ми відкриваємо все нові філії у різних містах України.

На поточний момент у вже відкритих центрах «Беттертон» працює штат фахівців широкого та вузького профілю, які здійснюють надання послуг по ряду напрямків. На наші слухові апарати ціни можна дізнатися, відвідавши особисто будь-який центр, а також зв’язавшись через телефон з менеджером. Професійне діагностичне та реабілітаційне обладнання, відновлювальні та педагогічні методики, а також великий вибір слухових пристроїв дозволяють нам ефективно вирішувати ваші проблеми.

Записатися на консультацію або на прийом можна, зателефонувавши через телефон найближчого Центру. Також це можна зробити через форму онлайн-заявки прямо на цьому сайті. На СА, придбані у нас, відгуки від користувачів можна прочитати в спеціальному однойменному розділі.

Записатися на консультацію по слухопротезуванню

Слухопротезування
Середня оцінка «5» Проголосували 1