Oticon Medical

Oticon Medical

Зміст:

Філософія компанії Oticon Medical

Oticon Medical – це окремий напрямок дочірньої компанії Oticon, яка фокусується на наданні пацієнтам з порушеннями слуху слухових апаратів, що імплантуються.

Oticon Medical фокусується на слухових рішеннях, які імплантуються. Компанія має більш ніж столітній досвід роботи в області аудіології та звуковідтворювальних пристроїв і продовжує залишатися лідером інноваційних стратегій, спрямованих на поліпшення життя людей з проблемами втрати слуху.

Компанія Oticon Medical виробляє слухові рішення, які використовують новітні технології для імплантації слуху. Унікальні розробки Oticon надають співробітникам доступ до унікальних знань, ресурсів і технологій, необхідних для поліпшення слухових можливостей пацієнтів і дослідження нових кордонів слухових процедур і терапії.

oticon-medical фото

Oticon Medical має багаторічний досвід у вирішенні проблем зі слухом

Одним з основних переконань Oticon Medical є те, що кожна частина медичного обладнання або пристрою повинна бути спроектована з урахуванням потреб пацієнтів. Філософія компанії «People First» була одним з основоположних принципів, встановлених дочірньою компанією Oticon Medical на початку 20-го століття, і вона як і раніше є рушійною силою успіху.

Інший ключовий принцип, якого дотримується компанія Oticon Medical, полягає в тому, що пацієнти мають право вибору найкращої системи лікування для своїх унікальних потреб. Для деяких пацієнтів вибір слухового апарату з кістковою провідністю може бути першим в житті. Однак, Oticon Medical вважає, що їх робота ніколи не закінчується, поки всі люди з проблемами втрати слуху не відчують себе комфортно з їх унікальними слуховими рішеннями.

Історія компанії  Oticon Medical

Oticon Medical є дочірньою компанією бренду Oticon, яка з 1904 року знаходиться на одній з перших позицій з інновацій слухових апаратів. Засновник Ханс Демант вперше заснував компанію з метою допомогти своїй дружині Каміллі впоратися з її проблемою втрати слуху. Після довгих років пошуку можливого рішення проблеми дружини, Демант нарешті натрапив на «королівський слуховий апарат», який був розроблений для Олександри, принцеси Уельської, в 1903 році. Він здійснив подорож по Північному морю, щоб отримати один такий апарат для Камілли, що згодом стимулювало позиції бренду Oticon.

Напрямок діяльності компанії Oticon Medical

Первинні слухові апарати, що випускаються Oticon Medical, відомі як кісткові системи слуху. Вони були розроблені доктором Андерсом Тьелстремом в Університетській лікарні Сальгренска в Гетеборзі, де базується Oticon Medical. Ці апарати використовують технологію кісткової провідності, щоб поліпшити здатність пацієнта розрізняти різні звуки і частоти. Імплантати повинні бути хірургічно прикріплені до черепа – за вухом – там, де вони можуть передавати звук через прямі лінії провідності по кістці у внутрішнє вухо. Завдяки обходу органічних механізмів зовнішнього слухового проходу і порожнини середнього вуха, слухові апарати з кістковою провідністю можуть ефективно забезпечувати пацієнтів оригінальними звуками, навіть якщо зовнішнє або середнє вухо має пошкодження або травму.

Система Ponto

Компанія Oticon Medical випускає повний набір звукових процесорів з бездротовими аксесуарами, імплантатами та хірургічними компонентами, а також програмним забезпеченням для установки Ponto System. Ці компоненти відомі своєю оптимальною якістю звуку і дозволяють користувачам більш ефективно розуміти розмову і відчувати більш зручні можливості прослуховування навіть в самих екстремальних або галасливих умовах. Основні продукти, представлені в цій унікальній системі:

  • Ponto Streamer:  цей компонент працює в поєднанні з звуковим процесором Ponto Plus для бездротової передачі аудіо джерел на Ваші слухові апарати з кістяною опорою. Одним із прикладів цієї неймовірної технології є спосіб взаємодії з Вашим мобільним телефоном. Після отримання виклику пристрій ефективно перетворює Ваш звуковий процесор в бездротову гарнітуру, що дозволяє пацієнтам краще розуміти розмову по телефону. Ponto Streamer працює аналогічно іншим пристроям, таким як MP3-плеєри або персональні комп’ютери, а також може підключатися до зовнішніх систем, що знаходяться в кінотеатрах, лекційних залах або інших громадських місцях для більш ефективного прослуховування і оптимальної якості звуку.
  • OptiGrip:  ця оригінальна конструктивна будова допомагає поліпшити загальну стабільність і функціональність слухових апаратів і імплантів, закріплених на кістці черепа. Унікальна геометрична конструкція забезпечує максимальний контакт з поверхнею кістки, що в кінцевому підсумку дозволяє забезпечити більшу провідність між кісткою і слуховим імплантом.
  • OptiFit:  функція OptiFit – це ще один елемент дизайну, який використовується для кращої фіксації слухової системи з кісткою на голові пацієнта. Конструкція також обмежує розміщення додаткових елементів, які можуть стати живильним середовищем для бактерій та інших мікроскопічних паразитів.
  • Ponto Plus:  клас звукових процесорів Ponto Plus пропонує потужний, але компактний дизайн, який забезпечує максимальну якість звуку, не будучи при цьому занадто помітним. Ці пристрої розроблені з використанням платформи Inium, яка поєднує в собі потужний перетворювач, інноваційний захисний екран Inium і новітню бездротову технологію Bluetooth 2,4 ГГц. На додаток до самих передових компонентів ці маленькі процесори являють собою міцну конструкцію, яка може витримувати самі екстремальні обставини.

Нарешті, всі компоненти системи Ponto засновані на принципі Бранемарка. Принцип описує унікальні характеристики титану і спосіб, за яким він може легко злитися з людською кісткою. Цей процес, відомий як остеоинтеграция. Це неймовірне відкриття було зроблено професором Per-Ingvar Brånemark в 1950-х роках і тепер застосовується до широкого спектру медичних та стоматологічних апаратів.

Майже кожен імплант, розроблений командою Oticon Medical, використовує цей зв’язок між кісткою і титаном, що дозволяє кращому закріпленню деяких частин апарату в черепі. Титанові елементи сконструйовані таким чином, щоб сприяти зростанню кістки навколо області імплантату, яка ефективно ущільнює череп після завершення процедури. Подальша підгонка може бути неймовірно щільною. Іноді можна чути, як імплантати більш ефективно передають вібрації через кістку.

Кохлеарні імплантати

Компанія Oticon Medical також розробляє і продає рішення для кохлеарних імплантів для дітей і дорослих. Такі рішення кохлеарної імплантації називаються Neuro, і складаються з імплантату Neuro Zti і звукового процесора Neuro One. Використовуючи новітні технології від Oticon, скоординована адаптивна обробка Neuro створена для оптимального розуміння мови навіть в самих гучних місцях.

Постійна освіта з Oticon Medical

У той час як Oticon Medical пишається тим, що є лідером в світі слухових технологій, компанія також хоче поділитися своїми революційними ідеями і концепціями з громадськістю. Oticon Medical надає ряд онлайн-курсів, які можуть бути корисні слухачам. Теми, які охоплюються їх курсами, включають в себе хірургічні розробки для дитячих слухових апаратів з кістковою провідністю, протоколи для підгонки продуктів Ponto і мікрото / ауральної атрезії.

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *