Нюанси і переваги різних типів слухових апаратів

слуховые аппараты

Нюанси і переваги різних типів слухових апаратів

Сучасні СА відрізняються високою якістю, але при цьому їх будова зовсім не складна. Типовий апарат для поліпшення слуху складається з:

 • мікрофона (приймача звуків);
 • підсилювача звуків;
 • телефону-гучномовця;
 • джерела живлення (батарейки).

Звуковий сигнал спочатку вловлюється мікрофоном, а потім трансформується в електричні коливання, які, в свою чергу, перетворюються в сигнали. Підсилювач обробляє сигнал що надійшов і передає його в телефон. Там сигнал перетворюється в звукові коливання, які сприймаються вухом людини.

Тип слухового апарата визначається насамперед за способом його носіння. Є кілька видів слухових рішень, кожне з яких має свої нюанси та гідності. Вибір пристрою залежить виключно від бажань і специфіки потреб клієнта. Наприклад, людині, яка страждає запальним захворюванням внутрішнього вуха, більше підійде завушний слуховий пристрою. Тоді як молодий хлопець, який займається спортом, напевно зупинить свій вибір на внутрішньоканальному приладі. До речі, новим видом внутрішньовушного слухового апарату є випущений зовсім недавно «телефон у вушному каналі».

Внутрішньоканальний слуховий апарат (CIC)

Головний «плюс» таких пристроїв у тому, що вони мініатюрні й малопомітні. При цьому вони відрізняються високою якістю передачі звуку. Виготовляють внутрішньоканальний СА за індивідуальним зліпком вуха, що дозволяє йому повторювати форму вушного каналу клієнта. Розміщуючись глибоко у вусі, цей прилад не помітний оточуючим, а тому не викликає психологічного дискомфорту і комплексів у того, хто його носить.

Внутрішньовушний слуховий апарат (ITE)

Вони теж розміщуються всередині вуха. Від внутрішньоканальних пристроїв вони відрізняються більшою помітністю, але при цьому їх розміри значно менші, ніж у завушних моделей. Завдяки внутрішньовушному слухового апарату людина, що страждає приглухуватістю близько 80 дБ в зоні мови, може ясно розуміти розмови інших людей. Корпус робиться з вушного зліпка і в точності повторює особливості його будови. Тому такий прилад забезпечує не тільки прекрасну чутність, але й фізичний комфорт плюс непомітність. Розробники намагаються створювати внутрішньовушні пристрої з тим розрахунком, щоб зовнішня, видима частина була як можна меншого розміру.

Завушний слуховий апарат

Як випливає з назви, такі пристрої розміщуються не всередині вуха, а за вухом, де вони утримуються за допомогою вушного вкладиша. Цей же вушний вкладиш виконує функцію звукового провідника. Прилади гарні насамперед своєю міцністю й простотою в експлуатації. Їх перевага перед внутрішньовушними та внутрішньоканальними моделями полягає в тому, що вони допомагають подолати навіть найважчі порушення слуху. З цих причин на них часто зупиняють свій вибір люди старшого віку.

Ресивер у каналі (RIC)

Пристрої цього виду відносяться до числа передових досягнень технологій створення апаратів для поліпшення слуху. Телефон-гучномовець відрізняється від звичайних завушних приладів своїм розташуванням. Він розміщений не в корпусі, а всередині вушного вкладиша, який кріпиться в вушному каналі.

Записатися на безкоштовний підбір слухового апарату

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *