Невидимі слухові апарати SoundLens Synergy iQ.

Невидимі слухові апарати SoundLens Synergy iQ.

Слухові апарати давно перестали бути новиною – сьогодні їх носять активні публічні люди, не приховуючи. Але деяким користувачам все ж хочеться, щоб порушення слуху залишалося їх маленькою таємницею. Спеціально для них виробники випускають невидимі слухові апарати. Ці пристрої вміло маскуються в слуховому каналі та надійно приховані від сторонніх очей. Давайте розберемося, кому вони підходять, і які у них особливості і технічні можливості.

Кому підійдуть невидимі слухові апарати?

Насправді їх можна використовувати людині будь-якої статі та віку при дотриманні ряду вимог:

 • У Вас повинно бути достатньо внутрішньовушного простору для розміщення всього корпусу слухового апарату за другий вигин.
 • У Вас повинна бути досить хороша дрібна моторика і зір для комфортного використання і догляду за слуховим апаратом.
 • У Вас не повинно бути хронічних захворювань середнього вуха, в результаті яких час від часу воно починає виробляти рідкі виділення.
 • У Вас не повинно бути зниження слуху понад 3-го ступеню, в іншому випадку апарати можуть компенсувати зниження слуху лише частково.

Як мені зрозуміти свою ступінь зниження слуху і чи достатньо моєго внутрішньовушного простору для розміщення невидимих ​​апаратів? Що якщо є підозра, що я не проходжу по одному, або більше критеріям? Відповіді на ці та інші питання Ви завжди зможете отримати, записавшись на консультацію до фахівців центрів хорошого слуху “Беттертон” (вставити посилання).

Невидимі слухові апарати – маркетинговий хід?

Так вважають багато пацієнтів і часом – навіть самі лікарі. Насправді ж усе зовсім навпаки. Компанія Starkey, яка ось уже майже 60 років випускає свою внутрішньовушню продукцію весь цей час прагнула зробити апарати однаково технологічними, зручними, довговічними, здатними працювати в будь-який, навіть найбільш зашумленій ситуації і в той же час бути максимально непомітними. І ось, коли на початку 21 століття в руки сучасних інженерів потрапив такий інструмент, як 3D-друк, невидимі апарати перестали бути межею мрій.

Що дозволяє їм бути невидимими?SoundLens

У прямому сенсі слова унікальний підхід до кожного виробленого слухового рішення.

Для початку, фахівець в центрі слуху знімає максимально глубококанальний відбиток Вашого вуха і за допомогою спеціально призначеного вимірювального приладу знімає показники внутрішньовушного простору. Він звертає увагу на довжину, висоту і ширину слухового ходу на другому вигині. Відкриємо маленьку таємницю – ідеальний вушний канал для невидимого апарату повинен мати не менше 8-ми міліметрів у висоту і ширину, а також не менше 12-ти міліметрів у довжину.

На наступному етапі – ескізному проектуванні, інженер-отопласт сканує Ваші відбитки і отримує точну 3D модель, яку він потім обробляє, отримуючи на виході ідеальні вигини, перегини та інші нюанси слухового каналу корпус. Саме завдяки 3D моделюванню і друку, по-справжньому невидимі слухові апарати Soundlens Synergy і Soundlens Synergy iQ від компанії Starkey стали доступні для всіх жителів України.

Заключний етап – монтаж усієї мікроелектроніки в корпус внутрішньовушного слухового апарату, який вимагає максимальної віддачі від інженера-акустика, адже деякі елементи слухового рішення не більше і трьох міліметрів.

Завдяки чітко злагодженій роботі надсучасних високоточних технологій і багаторічного досвіду наших інженерів ми з упевненістю говоримо про те, що для нас немає практично нічого неможливого.

Наскільки надійні глубококанальні, невидимі апарати?

Як і будь-яке слухове рішення, глубококанальні слухові апарати розраховані на термін служби в 5 років.

Однак це зовсім не означає, що вони не зможуть прослужити Вам 7,10,15 і більше років. При грамотному догляді і делікатній експлуатації, апарати зможуть пропрацювати і значно більший термін. Важливим буде відзначити, що за будь-якими речами потрібен грамотний догляд і слухові апарати винятком не є. На прийомі фахівець у всіх подробицях розповість Вам що і як необхідно робити для грамотної очистки і сушки Soundlens, так само як і те, чого робити не варто. Наприклад – сучасний захист слухових апаратів від поту і вологи дозволяє займатися в них спортом, навіть ходити в сауну, але він навряд чи витримає купання в басейні і вже тим більше солоній морській воді.

У центрах хорошого слуху “Беттертон” ми пропонуємо всі види сервісних робіт по підтримці нормальної роботи слухових рішень і протягом усього гарантійного періоду один раз на 6 місяців обов’язково забираємо слухові апарати наших пацієнтів для ретельного сервісного догляду. Це дозволяє нам бути впевненими в тому, що Ви будете добре чути в будь-якій ситуації, адже Ваш хороший слух – це наша турбота.SoundLens

Я активно користуюся навушниками і гарнітурою. Апарати будуть мені заважати розмовляти по телефону, або слухати музику?

Навпаки, невидимі апарати будуть допомагати краще чути людську мову і доповнювати той частотний діапазон музики, який вухо чути перестало.

Те, що сучасні технології розвиваються галопуючим темпом, як і той факт, що сучасні слухові рішення можна використовувати як бездротові навушники ні для кого не стануть відкриттям. Однак Soundlens Synergy і в наш цифровий вік можуть приємно здивувати не тільки якістю звуку, надійністю і функціональністю, але і простотою в зануренні в екосистему комп’ютерів і гаджетів.

Завдяки розробці Starkey під назвою 900 Sync слухові апарати можуть вільно підключатися до комп’ютерів, планшетів, телефонів, аудіо систем за допомогою периферійних пристроїв.

Це також дозволить використовувати апарати як HandsFree гарнітуру, перемикати на них програми і регулювати гучність за допомогою пульта, або, підключивши бездротовий віддалений мікрофон почути мову диктора з самого далекого ряду. Любителям телепередач також не доведеться відчувати незручностей, додаючи гучність телевізора до межі і змушуючи домочадців хапатися за голови. У тих випадках, коли Вам захочеться подивитися телевізор так, щоб ніхто не чув сторонніх звуків, SoundLens Synergy за допомогою медіа-стримера зможуть підключитися і до абсолютно будь-якого телевізійного пристрою і подати стерео звук безпосередньо у Ваші слухові апарати. І все це лише мала частина того, що ці апарати можуть.

Ви хочете дізнатися більше?

Ми з радістю дамо відповідь на всі Ваші запитання в одному з наших центрів і навіть більше – покажемо, як Ви зможете чути за допомогою ультрасучасних слухових рішень від компанії Starkey. Не відкладайте свій хороший слух на завтра. Чекаємо Вас на прийомі в Беттертон.

Записатися на безкоштовний підбір слухового апарату

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *