Слухові апарати Phonak

phonak

Слухові апарати Phonak

[columns]Компанія Phonak прагне допомогти людям з проблемами втрати слуху насолоджуватися радістю світу звуків навколо і жити без обмежень. Компанія Phonak, що належить швейцарському концерну Sonova Group, представлена більш ніж в 100 країнах світу. Штаб-квартира компанії розташована в США і знаходиться в Уорренвілле, штат Іллінойс.

Phonak  визнає, наскільки важливим є слух для відчуття повноти життя. Тому компанія прагне створити прості у використанні і технологічно просунуті слухові апарати, а також допоміжні пристрої до них, щоб допомогти людям з порушенням слуху знову знайти зв’язок із зовнішнім світом.Зміст:

[columns]

Слухові апарати Phonak

Phonak  класифікує свої рішення для слуху за технологіями. Буква «B» вказує на новітні технології. Наприклад, новітній слуховий апарат з виносним ресивером (RIC) називається Audeo B, тоді як назва продукту з буквою «V» вказує на попереднє покоління.

Слухові апарати, котрі вийшли не так давно, такі як Cros B, Bolero B и Audeo B доступні в якості моделей, що перезаряджаються (Bolero B-R та Audeo B-R). Вони можуть стати ідеальною підмогою для користувачів, які хочуть уникнути проблем з батареями і повторних покупок акумулятора. Примітка. Тип RIC – це інша назва для пристроїв класу «Ресивер в вушному каналі» (RITE). Останнім поповненням в компанії до сімейства Audeo-B, Audeo B-direct є апарат RIC, який безпосередньо підключається до будь-якого мобільного телефону з підтримкою Bluetooth.

Останні моделі слухових апаратів Phonak

Назва моделі Тип Ціна Технологічні рівні
Audeo B

Audeo B-direct

Апарат з винесеним ресивером (RIC) $$ – $$$$ Essential (B30)

Standard (B50)

Advanced (B70)

Premium (B90)

Virto B-Titanium Невидимий в каналі (IIC)

(Корпус зроблений з титану)

$$$-$$$$ Advanced (B70)

Premium (B90)

Bolero B Завушний (BTE) $$ – $$$$ Essential (V30)

Standard (V50)

Advanced (V70)

Premium (V90)

Virto B Внутрішньовушний (ITE),

Внутрішньоканальний (ITC),

Повністю внутрішньоканальний (CIC),

Невидимий внутрішньоканальний (IIC)

$$ – $$$$ Essential (V30)

Standard (V50)

Advanced (V70)

Premium (V90)

Sky B RIC, BTE $$$ – $$$$ Pediatric

Standard (V50)

Advanced (V70)

Premium (V90)

Naida B-R З можливістю перезарядки RIC, BTE,

додаткова потужність BTE

$$ – $$$$ Standard (V50)

Advanced (V70)

Premium (V90)

CROS B

CROS B-R

RIC, ITE, ITC $$-$$$$ Single-sided deafness

Essential (V30)

Standard (V50)

Advanced (V70)

Premium (V90)

Lyric IIC $$$ З розширеним зносом

Відмінності між технологічними рівнями Phonak

Як і більшість виробників слухових апаратів, Phonak пропонує технології слухових рішень в декількох різних цінових категоріях. Слухові апарати з найбільшою кількістю функцій матимуть найвищі цінові параметри.

Слуховые аппараты phonakКожен тип слухового апарату доступний в чотирьох варіантах.

  • Слухові апарати Phonak “Essential”, також звані V30 або B30, включають базовий набір функцій. Існує 8 каналів для налаштування рівнів слухового апарату на різних частотах. Ці слухові апарати ідеально підходять для людей з обмеженим бюджетом, які мають базові вимоги до прослуховування в спокійних умовах.
  • Слухові апарати Phonak “Standard”, також звані V50 або B50, включають базовий набір функцій і апгрейди, такі як акустична телефонна програма, яка передає сигнал телефону на інший слуховий апарат. Існує 12 каналів для налаштування рівнів слухового апарату на частотах. Цей рівень може бути відповідним для людей, які користуються апаратами в тихих, або домашніх умовах, в основному розмовляють «один на один» або в невеликій групі, переглядають телевізор або спілкуються з друзями по телефону.
  • Слухові апарати Phonak “Advanced”, також звані V70 або B70, мають всі функції в основних і стандартних моделях на додаток до таких функцій, як музична програма, покращене сприйняття мови і придушення шуму вітру. Ці слухові апарати мають 16 доступних каналів програмування. Даний технологічний рівень підходить для новачків, які проводять час в більш гучних компаніях, беруть участь у заходах на свіжому повітрі, часто слухають музику і спілкуються по телефону.
  • У слухових апаратах Phonak “Premium”, також званих V90 або B90, найбільша кількість функцій. Вони включають в себе всі функції з перших трьох рівнів плюс кілька бонусних функцій, включаючи програму, призначену для поліпшення розбірливості мови в автомобілі. Ці слухові апарати мають 20 доступних каналів програмування, що дозволяє спеціалісту по слуху налаштувати найскладніші конфігурації для поліпшення слухового сприйняття. Цей рівень підходить для людей, яким необхідні найсвіжіші і найбільш просунуті технології. Набір функцій дозволяє слуховим апаратам легко функціонувати з іншими аудіо пристроями, надаючи потокове відтворення звуку, найкращу з можливих розбірливість мови в складних акустичних ситуаціях і дозволяти користувачам слухових рішень брати участь в розмовах з декількома співрозмовниками на гучному зв’язку телефону, а також вести активний спосіб життя.

Слухові апарати з урахуванням дзвону у вухах

Особливість розпізнавання і посилення звуків з урахуванням тиннитусу (шуму у вухах) передбачена у всіх типах і рівнях технологій слухових апаратів Phonak. Ця функція призначена для використання тільки при її активації фахівцем в області слухопротезування в рамках програми реабілітації тиннитусу.

Лінійка для дітей та спеціальні слухові апарати

  • Лінійка слухових апаратів для дітей.  Phonak має високу репутацію серед аудіологів вищої категорії, які працюють зі слабочуючими дітьми. Лінійка слухових рішень для дітей називається Sky V. Використовувана від помірних до глибоких ступенів втрати слуху, ця лінійка продуктів включає барвисті слухові апарати, які включають в себе функції, спеціально призначені для немовлят, дітей, підлітків та батьків.
  • Глибока втрата слуху. Надпотужний слуховий апарат для дорослих – Naida V. Він доступний в формах RIC і BTE, а також в чотирьох різних рівнях технології.
  • Одностороння глухота. Phonak пропонує слухові апарати з технологіями CROS II і CROS B, призначених для людей з односторонньою глухотою. Ці прилади складаються з двох слухових апаратів, один з мікрофоном для вуха з втратою слуху, а інший з приймачем, який встановлений на вусі без втрати слуху. Звуки з сторони вуха, що не чує, передаються до здорового. Ця технологія створена для поліпшення локалізації звуків і чіткості мовлення.
  • Новий спосіб носіння. Phonak також пропонує унікальний слуховий апарат, званий Lyric. Lyric – це продукт IIC, розташований глибоко в вушному каналі авторизованим фахівцем із слухових апаратів і працює там протягом декількох місяців. Коли батареї розряджаються, пристрій необхідно замінити. Даний тип пристрою може бути привабливим для тих, хто хоче уникнути щоденного обслуговування слухових апаратів, заміни батарей і чищення, проте Lyric підходить не для всіх типів вушних каналів і ступенів втрати слуху. Більш докладно про це Вам зможе розповісти фахівець під час консультації.

Інші слухові апарати компанії Phonak

Буква «B» в кінці назви продукту Phonak вказує на новітні технології. Наприклад, останній апарат з виносним ресивером (RIC) називається Audeo B, а назва продукту з буквою «V» вказує на попереднє покоління. Якщо Ви вивчаєте слухові апарати Phonak, Ви можете зіткнутися з деякими іншими моделями слухових апаратів, таких як Bolero V, Virto B, Sky V,Audeo Q, Bolero Q, Ambra, Virto Q,Naida Q, Sky Q, Solana, Cassia и Dalia.

Допоміжні пристрої компанії Phonak

Крім великого вибору слухових апаратів, Phonak пропонує лінійку допоміжних технологій для роботи зі слуховими апаратами з метою поліпшення слуху в особливих ситуаціях. Він пропонує Michelin Michelin для вчителів, Roger Table Mic, Roger EasyPen, Roger Clip-on Mic і Roger Receivers, лінійку бездротових аксесуарів для поліпшення звуків під час розмови в галасливих компаніях, в класі або на відстані. Він також пропонує Phonak TVLink II, який працює спільно з ComPilot II чи ComPilot Air II для потокової передачі звуку телевізора і інших аудіо сигналів в Ваші слухові апарати. Phonak EasyCall II транслює дзвінки мобільного телефону на слухові апарати для зручності прослуховування. Останні продукти допоміжного прослуховувального пристрою (ALD) сумісні з усіма сучасними моделями слухових апаратів Phonak. Якщо Ви зацікавлені в придбанні ALD для роботи зі слуховими апаратами Phonak, які у Вас вже є, поцікавтеся у свого фахівця, які аксесуари сумісні з Вашими слуховими апаратами.

Благодійність  Phonak

Компанія Phonak і Sonova Group, пишається тим, що допомагає людям у всьому світі добре чути. Щоб допомогти людям знову чути світ, Фонд «Слухай світ» (Hear the World Foundation працює над тим, щоб забезпечити доступність до слухових апаратів по всьому світу. Підтримка Фонду «Слухай світ» означає підтримку якісних слухових апаратів для всіх – особливо в країнах третього світу.

Дочірні компанії Phonak

Phonak входить в концерн Sonova Group, в якому також були розроблені слухові апарати Unitron. Моделі слухових апаратів, що випускаються Unitron, включають в Quantum², Moxi², Moxi² Kiss, Quantum Pro і Max. Sonova також володіє компанією Advanced Bionics, що займається кохлеарною імплантацією. Advanced Bionics прагне розвивати передові технології, що дозволяють пацієнтам з важким і над важким ступенем втрати слуху знову знайти можливість чути. Моделі кохлеарного імплантату включають в себе слухові рішення Naida CI Q70, Neptune і Harmony.

Якщо Ви відвідуєте цю сторінку, можливо, Ви шукаєте правильні слухові апарати для себе або коханої людини. Хоча вибір може здатися заплутаним, будь-який фахівець в області слухових апаратів Starkey з наших центрів, орієнтованих на споживача, зможе підказати, підібрати і налаштувати Вам краще рішення для слуху. Не відкладайте, телефонуйте і записуйтеся вже сьогодні! Контакти Центрів слуху Беттертон представлені за посиланням.

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *