Довідка від сурдолога для вступу в 1 клас

сурдопедагог для дітей та дорослих

Довідка від сурдолога для вступу в 1 клас

Записатись на прийом

Записатися

Записатися на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Коли дитина вступає до школи або садочка, потрібно пред’явити офіційний документ – медичну довідку про стан здоров’я. Щоб її виписати, потрібно пройти кількох лікарів, один з яких – сурдолог.

  Хто такий сурдолог?

  Лікар-сурдолог – це фахівець, який займається виявленням та реабілітацією необоротних патологій слуху. Він проводить діагностику і визначає характер приглухуватості, її ступінь. При виявленні проблем зі слухом сурдолог призначає відповідні заходи – дає направлення на підбір слухового апарату або кохлеарную імплантацію.

  Вадами слуху у дітей займається лікар-сурдолог дитячий. Він допомагає коригувати туговухість та призначає розвиваючі заняття, які малюк проходить разом з сурдопедагогом. Також до нього потрібно звернутися, коли потрібна довідка від лікаря до навчального закладу.

  Які довідки видає сурдолог?

  Довідка від сурдолога містить інформацію про стан слуху. У ній зазначено, чи є у пацієнта порушення слуху, і наскільки вони важкі. В ідеалі в цьому документі написано, що слух у нормі, відхилень не виявлено. Якщо ж виявлено туговухість, в довідці пишеться її ступінь.

  Слухопротезирования детей в Киеве фотоКоли потрібно записуватися на прийом до сурдолог?

  Рекомендується записатися на прийом до цього фахівця, якщо є підозри на туговухість. Зазвичай до нього направляють пацієнтів, які в ході огляду у отоларинголога не впоралися з простими аудіометричного тестами. Наприклад, перед вступом до школи або садочка приводять дитину, і він не проходить мовну аудіометрію. Чи може ЛОР дати довідку в садок в цьому випадку? Ні, тут необхідне додаткове обстеження, яким займається сурдолог.

  Крім цього консультація лікаря-сурдолога знадобиться дитині, у якого:

  • Вроджені порушення слуху
  • Слабка реакція на звуки
  • Затримка в мовному розвитку
  • Є підозра на туговухість
  • Нещодавно перенесені інфекційні захворювання або травми, які дають ускладнення на слух

  Обстеження у цього фахівця є швидкою і абсолютно безболісною процедурою. Тому бажано приходити до нього регулярно, хоча б 1 раз на рік – щоб отримати консультацію і вчасно виявити проблеми. Так ви збережете слух своїй дитині, уникнувши розвитку важкої приглухуватості.

  Довідка від сурдолога

  Залежно від цілей, для яких береться довідка, сурдолог пропонує різні зразки документів.

  У садок

  Коли малюк вступає в дитячий сад, необхідно пред’явити лікарський висновок про стан його здоров’я. Якщо у дитини є проблеми зі слухом, йому необхідний спеціалізований садок, з логопедичним ухилом. Щоб його туди взяли, потрібно довідку, яку виписує сурдолог.

  В школу

  Медична довідка в школу є обов’язковим документом для майбутнього першокласника. Якщо дитина недочуває, у нього особливі освітні потреби. При легких середніх порушеннях він може навчатися у звичайній школі, але з урахуванням слухових особливостей – його посадять на першу парту, будуть приділяти більше уваги. Але при важких і глибоких порушення, а також повної глухоти, необхідно вступати в спеціалізовану школу. Для цього буде потрібно довідка від сурдолога.

  На роботу

  Деякі професії вимагають гарної гостроти слуху, тому в їх профогляд входить сурдолог. Зазвичай про це вказують при прийомі на роботу.

  Довідки та послуги в «Беттертон»

  Якщо вам потрібен сурдолог (Київ), то можете звернутися в нашу організацію – спеціалізований центр слуху «Беттертон». Наші лікарі консультують дітей і дорослих з приводу порушень слуху, допомагають з реабілітацією, підбором слухових апаратів та аксесуарів до них. Також ми виписуємо довідки в школу (Київ) офіційного зразка.

  Що потрібно знати перед походом до сурдолог?

  Перед тим, як вести дитину в клініку на консультацію сурдолога, проведіть йому гігієну вух. Жодної іншої підготовки перед оглядом не потрібно. Якщо виникли питання – задайте їх нашим консультантам!

  Записатись на прийом

   Або скористайтеся нашими чат-ботами

   viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

   Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

   Поділіться цією публікацією

   Залишити відповідь

   Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *