12 причин купити слухові апарати Evolv AI

12 причин купити слухові апарати Evolv AI

Представляємо нові індивідуальні слухові рішення з акумулятором, що перезаряджається. Ергономічна форма, широкий функціонал, комфорт та довга автономна робота.

Ми давно займаємося реабілітацією слуху і знаємо, що утримує людей, які слабо чують, від покупки слухових апаратів. Наші фахівці багато разів чули аргументи: «Ні, не хочу їх носити, це надто помітно, надто схоже на слуховий апарат – усі дізнаються, що в мене приглухуватість». Багато років поспіль ми пояснювали, що в слухових апаратах немає нічого крамольного, як і в самій приглухуватості – це просто особливість.

А тепер спробуємо по-іншому. Якщо весь цей час ви чекали на нову модель, яка не буде схожа на слуховий апарат, то для вас є хороші новини. Компанія Starkey випустила слухові рішення нового покоління – Evolv AI. І нам не терпиться розповісти вам про них!

Що це за слухові апарати?

Перше, що потрібно знати про Evolv AI – це індивідуальні слухові рішення ергономічної форми з батареєю, що перезаряджається. Власне, компанія Starkey і раніше випускала індивідуальні слухові апарати і взагалі була першою в цьому. Але остання модель помітно відрізняється від попередніх. По-перше, формою вона зовсім не схожа на слухові апарати. Поб’ємося об заклад, ви не зможете відрізнити ці пристрої від бездротових навушників? По-друге – ці слухові апарати перезаряджаються. Тобто, вам не доведеться весь час носити з собою батарейки і  змінювати їх у самий невідповідний момент.

За якістю звуку та функціоналу ця модель повністю ідентична серії Livio Edge AI. Вона є логічним продовженням цієї лінійки та сумісна зі смартфоном.

слуховые аппараты Evolv AI фотоЧому варто придбати слухові апарати Evolv AI?

 1. За якістю звуку – це найкраща модель на ринку на сьогоднішній день.
 2. Це продовження лінійки Livio Edge AI, яку назвали Healthline, “найпросунутішими” в ніші слухових апаратів.
 3. Вам не потрібно купувати батарейки, носити їх із собою, міняти.
 4. Заряду акумулятора вистачає на весь день, а заряджається він, поки ви спите.
 5. Evolv AI не розміщуються за вухами як стандартні слухові рішення.
 6. Вони вставляються у вуха як бездротові навушники – форма дуже схожа.
 7. Апарати зручно «сидять» у вухах – не випадають та не зсуваються. Їх легко можна носити разом із маскою або окулярами.
 8. Їхній корпус виготовляється індивідуально – по зліпках вух. Ви отримуєте апарати, які ідеально підігнані під контури слухових каналів, щільно до них прилягають і не завдають дискомфорту.
 9. Пристрої допомагають чітко чути комфортні звуки, а ще вони транслюють подкасти та музику з вашого смартфона або плеєра бездротового зв’язку.
 10. Evolv AI виділяють людську мову в шумі та підвищують її розбірливість – ви не пропустите жодного слова з важливої ​​розмови.
 11. Ви можете говорити по телефону без допомоги рук, не підносячи трубку до вуха – апарати транслюють дзвінки зі смартфона вам у вуха.
 12. Ваша пара Evolv AI абсолютно унікальна – ні в кого у світі не буде такої!

І це ще не всі переваги нової моделі слухових апаратів Starkey. Щоб дізнатися більше, зв’яжіться з нами або заповніть форму!

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *