Зарядний пристрій для акумуляторів до слухових апаратів

Зарядний пристрій для акумуляторів до слухових апаратів

Ресурси харчування слухових приладів бувають двох видів: батарейки та акумулятори. Особливість повітряно-цинкових батарейок в тому, що основним елементом в них є повітря. Користуватися батарейками легко і зручно. Вони не вимагають підзарядки, сучасні моделі мають високу ємність. Навіть якщо слуховий апарат використовується в шумному середовищі, батарейки тримають стабільну напругу.

На роботу батарейки впливають температура навколишнього середовища, вологість повітря та інші фактори. Термін її експлуатації безпосередньо залежить від її розміру, обсягу цинку, ступеня втрати слуху користувача й тривалості обслуговування апарату для корекції слуху.

Істотно скорочують час користування батарейками додаткові опції. Правильне зберігання повітряно-цинкових батарейок передбачає утримання їх при кімнатній температурі в спеціальній упаковці, щоб вони не стикалися один з одним.

Незважаючи на популярність повітряно-цинкових батарейок, деякі користувачі слухових апаратів все ж вважають за краще застосовувати акумулятори. Вони вимагають кілька годин підзарядки і мають свою специфіку користування.

Плюси і мінуси акумулятора в порівнянні з повітряно-цинковими батарейками

У порівнянні з повітряно-цинковими батарейками акумулятори для слухових апаратів вони мають свої незаперечні переваги:

 • Довгий термін служби, він може коливатися від одного  до двох років
 • Ефективна зарядка за допомогою спеціального зарядного пристрою
 • Здатність довго тримати заряд
 • Економія коштів користувача за рахунок відсутності необхідності купувати батарейки

Але акумулятори мають і деякі недоліки:

 •  Не гарантує стабільність напруги
 • Під час експлуатації апарату падає потужність
 • Коливання напруги негативно позначаються на роботі слухового приладу
 • Існує ризик протікання агресивного складу електроліту, що може повністю вивести з ладу апарат
 • Для безперебійного користування слуховим пристроєм необхідно мати хоча б пару акумуляторів, використовуючи їх по черзі

отношение с пониманиемпациента в ЛОР центре фотоЯк правильно користуватися зарядним пристроєм для акумуляторів до слухових апаратів?

Зарядний пристрій для акумулятора слухового апарату завжди потрібно купувати в спеціалізованих магазинах або сервісних центрах. Перед процедурою зарядки рекомендується ретельно вивчити інструкцію.

Потрібно звернути особливу увагу, що установку акумулятора в зарядний пристрій слід проводити відповідно до полярністі. Вона нанесена на обидва прилади в формі знаків «+» і «-». Якщо переплутати полярність і вставити акумулятор неправильно, то це призведе до його деформації і поломки. Завжди потрібно чітко дотримуватися цих нескладних правил при зарядці.

Один зарядний пристрій здатний зарядити за один раз до двох акумуляторів. Порядок зарядки нескладний. Необхідно відкрити кришку пристрою, витягнути раму, в її гнізда вставити акумулятори. Потім замкнути раму і підключити прилад до електромережі. Світловий індикатор знаходиться у верхньому положенні.

Зарядка може тривати від 12 до 15 годин. Після її завершення вимкнути пристрій з розетки і витягти акумулятори, щоб не почалася мимовільна їх розрядка. Вставляти акумулятор потрібно не поспішаючи, уникаючи перекосів, які можуть спровокувати тріщини на корпусі приладу та спричинити за собою витрати на ремонт.

У центрі слуху «Беттертон» завжди можна купити слуховий апарат, батарейки, акумулятор, зарядний пристрій та інші необхідні аксесуари. Вся продукція має сертифікат. Мережа центрів здійснює продаж американських цифрових слухових апаратів STARKEY. Протягом 5 років фахівці будуть безкоштовно вас консультувати, налаштовувати і робити чистку пристрою.

Записатись на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *