Який термін життя батарейок для слухового апарату

Який термін життя батарейок для слухового апарату

Людям, які використовують прилади для корекції слуху, потрібно підтримувати їх працездатність. Тому питання, на скільки вистачає батарейки в слуховому апараті, дуже актуальне. Адже потрібно розрахувати час таким чином, щоб не залишитися без джерела живлення в тій ситуації, коли важливо чути все: на робочій нараді, під час цікавого кінопоказу або спілкування з друзями. Важливо прорахувати, коли потрібно змінити акумулятори.

Навігація по сторінці:

Фактори, які впливають на витрату батарейки в слуховому апараті

Немає однозначної відповіді на питання, скільки працює батарейка в слуховому апараті. Це залежить від цілого ряду нюансів:

 • Наскільки глибокий розлад слуху у користувача?
 • Як часто і активно працює прилад?
 • Які батарейки експлуатуються?
 • Які особливості навколишнього середовища?

Розглянемо кожен з цих факторів окремо.

Ступінь втрати слуху

Чим сильніше туговухість, тим більше посилення потрібно. Це означає, що люди з глибоким порушенням слуху потребують потужних приладах для корекції. Відповідно, чим він потужніший, тим активніше споживання енергії. У зв’язку з цим тривалість роботи однієї і тієї ж батарейки в слухових апаратах різної потужності буде відрізнятися. У моделях, які коригують легкі слухові розлади, вони витримують довше, ніж в приладах для пацієнтів з глибокою приглухуватістю. Про типи моделі і різновиди слухових апаратів Ви можете почитати на сторінці – Цифрові слухові апарати.

Частота користування слуховим апаратом

Логічно, що чим довше і активніше користувач використовує прилад, тим швидше розряджається акумулятор. Коли людина вдома обходиться без слухового апарату, а включає його лише при виході на вулицю, на пару годин в день, то батарейок вистачає на кілька тижнів. Це поширена модель використання серед пенсіонерів. Але молоді користувачі, дотримуються активного способу життя, тримають пристрій включеним весь день, знімаючи лише на ніч. Логічно, що батарейка у них буде «сідати» в рази швидше.

Розмір батарейки

Є чітка залежність терміну батареї від її розмірів. Чим вони об’ємніше, тим довше здатні пропрацювати. Саме тому найвитривалішими вважаються батарейки для слухових апаратів 675 типу – вони служать довше всіх через своїх великих габаритів. Більше інформації про типорозміри батарейок Ви знайдете в статті – Відмінності між батарейками до слухових апаратів.

Навколишнє середовище

На роботу джерел живлення впливають зовнішні умови. Наприклад, коли користувач знаходиться в дуже галасливому акустичному середовищі, приладу потрібно більше енергії, щоб відсіяти непотрібні звуки, оптимізувати сигнал. Тому батарейки витрачаються активніше. Також негативно на них впливають підвищена температура і вологість повітря.

Як довго працюють батарейки?

батарейный отсекНезважаючи на те, що термін придатності батарейки багато в чому залежить від параметрів слухового апарату і особливостей використання, є середній час їх працездатності. Для кожного типу він свій. Наприклад, 10-й розмір здатний пропрацювати 7-9 днів. А 312-х батарейок вистачає приблизно на 10-12 днів. 675-й і 13-й розмір відрізняються самим тривалим експлуатаційним ресурсом – до 2 тижнів.

Продовжуємо життя батарейки

Скільки працює джерело живлення, багато в чому залежить від користувача. Є ряд рекомендацій, які допоможуть не розтрачувати даремно енергетичний заряд і використовувати батарейки з максимальною раціональністю. Сьогодні ми розкриваємо секрети, як продовжити термін служби батарейок! Читайте також статтю – Що Ви повинні знати про батарейках для слухових апаратів.

Правильне зберігання

батарейки для слуховых апаратов купить

Важливо розуміти, що як тільки ви зняли захисну плівку, відкривши повітряний отвір, батарейка починає розряджатися. При цьому не важливо, встановлена вона в прилад чи ні. Тому знімайте плівку безпосередньо перед установкою джерела живлення в прилад. А до цього потрібно зберігати батарейки запечатаними. А саме місце зберігання повинно бути сухим і прохолодним.

На упаковці завжди вказаний термін зберігання батарейок. Потрібно уважно ставитися до цього нюансу і не використовувати прострочені джерела живлення. Вони не тільки не дають потрібного заряду, а й можуть нашкодити приладу.

Коли ви не користуєтеся слуховим апаратом, потрібно відкривати батарейний відсік. Це захистить акумулятори від надмірної вологи і перегріву, перешкоджаючи таким чином їх протіканню. Також не варто перевищувати рекомендований для батарейки час експлуатації. Навіть якщо вона здається працездатною, завжди є загроза протікання.

На що звернути увагу при виборі батарейок?

Перш за все, потрібно купувати лише ті джерела живлення, які підходять до вашої моделі слухового апарату. Також завжди враховуйте ступінь вашої втрати слуху. Якщо вона висока, то потрібно брати батарейки з максимальним зарядом. При цьому важливо дивитися термін придатності акумуляторних батарей на упаковці, особливо якщо запасаєтеся ними про запас. Більш детальну інформацію можна отримати у наших фахівців.

Запишіться на БЕЗКОШТОВНУ * експрес-діагностику слуху в одному з наших Центрів прямо зараз

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  * Умови безкоштовної акції по експрес-діагностиці слуху діють після:
  • заповнення і відправки форми запису на сайті;
  • підтвердження запису Адміністратором Центру по телефону.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *