Нові бездротові аксесуари розширюють переваги слухових апаратів

Нові бездротові аксесуари розширюють переваги слухових апаратів

Ніякі інші слухові апарати не можуть того, що нові Livio AI – це не просто слухові апарати – це фітнес трекер, перекладач і бездротова гарнітура. Також Starkey розробили три нових аксесуара, які роблять слухові апарати Livio AI ще більш корисними, і Ви можете насолоджуватися Вашими улюбленими речами більш легким і приємним способом.

Всі три аксесуара підключаються по бездротовій мережі до Ваших слухових апаратів Livio AI, щоб допомогти Вам легко взаємодіяти з навколишнім світом.

Наш новий додаток Thrive Hearing app дозволяє підвищити якість і розширити безліч переваг наших слухових апаратів Livio AI.

Аксесуари для телевізорів

аксессуары для телевизораЯкщо Вам подобається дивитися телевізор, Ви знаєте, що втрата слуху може негативно вплинути на це як для вас, так і для людей в кімнаті. Наш новий універсальний аксесуар для телевізора робить перегляд ТБ знову приємним. Просто підключіть цей крихітний аксесуар до телевізора, встановіть його поруч і Ви можете легко і просто передавати аудіо з телевізора прямо на Ваші слухові апарати Livio AI.

TV передає відмінну якість звуку, простий у використанні і підтримує як аналогові, так і цифрові джерела вхідного сигналу.

Ви можете слухати Ваші улюблені шоу на тій гучності, яку хочете Ви, без необхідності включати звук на всю кімнату, доставляючи незручність близьким людям.

Remote Microphone +

Маленький і компактний, Remote Microphone + дозволяє передавати ясний, чіткий звук з різних джерел прямо на Ваші слухові апарати. Просто закріпіть його або поставте поруч з людиною, яку Ви хочете почути, будь то супутник за вечерею або провідний в великому залі, – і Remote Microphone + стає одностороннім мікрофоном, який направляє голос прямо в Ваші вуха.

І завдяки Remote Microphone +, Livio AI є першими слуховими апаратами для підключення до Amazon ® Alexa.

Дистанційне підключення

пульт дистанционного управления для слуховых аппаратов

Новий пульт дистанційного керування відмінно підходить для користувачів, які хочуть налаштовувати свої слухові апарати, чимось окрім смартфона. За допомогою цього аксесуара Ви можете управляти пам’яттю і гучністю, відключати звук і включати або відключати різні функції.

Зателефонуйте або залиште заявку на сайті, пройдіть діагностику і почніть нове життя з повноцінним слухом.

Записатися на безкоштовний підбір слухового апарату

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *