Все про сушіння слухових апаратів

Все про сушіння слухових апаратів

Носите слуховий апарат? Тоді ваше завдання – дбайливо за ним доглядати, і головне – захистити від вологи. Вона постійно буде присутня на корпусі приладу і проникати всередину. Дізнайтеся, які корисні прилади допоможуть висушити ваші слухові апарати, і де їх купити.

Навігація по сторінці:

Сучасний слуховий апарат – функціональний, але разом з тим досить крихкий пристрій. Всередині його корпусу розташована тонка електроніка, чутлива до зовнішніх подразників. Тому приладу потрібен дбайливий догляд – регулярне чищення слухового апарату, а також сушка та захист його від вологи. Давайте розберемося, чому це важливо.

Навіщо сушити слуховий апарат

Слуховий апарат абсолютно не «дружить» із вологою. Вона може потрапити всередину корпусу, коли людина пітніє. Також її частинки скупчуються в слуховому проході і за вушною раковиною. Проникаючи всередину, рідина викликає корозію електронних елементів приладу. Тому рекомендується регулярно його чистити і прибирати вологу. Щоб сушка слухових апаратів була максимально ефективною, краще використовувати спеціальні аксесуари.

Капсули і таблетки для сушки слухових апаратів

Існують вологопоглинаючі таблетки для сушки слухових апаратів, які містять силікагель. Це доступні за ціною і прості в застосуванні засоби для сушіння. Капсула поміщається в контейнер для зберігання, який потім щільно закривають кришкою. За ніч вона прибере всю вологу, яка могла проникнути в корпус. При використанні таблеток потрібно звертати увагу на їх забарвлення. Їх роблять помаранчевого, червоного та інших кольорів. Якщо капсула знебарвилася – вона непридатна для використання, і потрібно брати нову.

Осушуючі бокси для сушки і зберігання слухових апаратів

Бокс для сушки – це резервуар із великою кількістю гранул вологопоглинаючої речовини. Зверху знаходиться шар поролону, на який укладають відкриті слухові апарати і вкладки. Важливо, щоб прилади знаходилися зверху – інакше гранули можуть потрапити всередину і нашкодити.

Професійна електрична сушка

Якщо у фахівців по слухопротезуванню запитати, як сушити слуховий апарат, вони дадуть відповідь, що краще впорається електронна сушка. Це сучасний гаджет, який захищає прилад від вологи. У нього є чимало корисних опцій:

 • Функція автоматичної дезінфекції – вбиває патогенні мікроорганізми, які можуть виявитися на поверхні корпусу і всередині нього.
 • Автоматичне вимикання, коли цикл сушки закінчено.
 • Зручне підключення до живлення – до ПК, розетки або PowerBank за допомогою спеціального дрота.

Інструкція з використання гаджета дуже проста. Потрібно лише відкрити кришку, покласти всередину слухові рішення без батарейок і у відкритому стані, потім закрити кришку сушки і натиснути кнопку. Цикл сушіння триває 4-6 годин, проводити його треба пару разів на тиждень. Якщо ви цінуєте слуховий апарат, купити електронну сушку буде найбільш правильним рішенням, адже завдяки цьому винаходу, апарати прослужать довше і не будуть виходити з ладу.

сушилка для слухового аппаратаКупити аксесуари для слухового апарату

У центрі «Беттертон» можна купити аксесуари для слухового апарату: батарейки, чистячі засоби, а також усе для сушки. Ми пропонуємо вологопоглинаючі таблетки, сушильні бокси і електронні осушуючі бокси. Все це – продукція авторитетних брендів, яким можна довіряти.

Також у нас можна придбати слухові апарати в Києві та інших містах України. Наші фахівці підбирають їх за результатами діагностики, пройти яку можна в «Беттертон», або прийти з готовою аудіограмою на руках. Запишіться на прийом, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам!

Записатися на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *