10 порад, як отримати більше користі від батарей Вашого слухового апарату

10 порад, як отримати більше користі від батарей Вашого слухового апарату

Слухові апарати стають все більш і більш просунутими. Користуючись усіма додатковими можливостями і новими функціями сучасних слухових апаратів, Ваші прилади можуть працювати від 3 до 10 днів без підзарядки на одній батареї. Чому термін служби батареї слухового апарату настільки непередбачуваний, коли одна батарея може працювати тиждень, а інша лише два або три дні? Багато що залежить від кількості часу користування Вами слухових апаратів, потокової передачі і від того, як Ви дбаєте про слухові апарати.

Тим не менш, є прості рекомендації, дотримуючись яких Ви зможете продовжити термін служби Ваших батарей і оптимізувати роботу Ваших слухових апаратів.

Ось 10 порад, як максимально ефективно використовувати батарею для слухового апарату:

 

 • Дайте батареї «подихати» протягом 3-5 хвилин.  Після зняття захисної плівки з акумулятора залиште його на 3-5 хвилин, перш ніж встановлювати його в слуховий апарат. Це час «активації» дозволяє повітрю досягти речовин всередині батареї і активувати їх.
 • Ретельно мийте руки перед заміною батарей.  Жир і бруд на батареях можуть пошкодити слуховий апарат. Крім того, жир і бруд можуть засмітити повітряні пори в акумуляторі.
 • Відкривайте кришку відсіку на ніч.  Коли Ви не носите слуховий апарат, вимкніть його або відкрийте кришку відсіку, щоб мінімізувати розрядку батареї. Залиште батарейний відсік слухового апарату відкритим вночі, щоб волога могла випаровуватись. Це захистить акумулятор від корозії і пошкодження слухового апарату.
 • Використовуйте спеціальну сушку для слухового апарату.  Сушильна камера поглинає вологу з слухового апарату і акумулятора. Це дозволить акумулятору більш ефективно прослужити. Сушку також можна використовувати, як відмінне місце для зберігання Ваших слухових апаратів.батарейки-к-слуховым-аппаратам
 • Якщо Ви не будете використовувати пристрій протягом тривалого періоду часу, виймайте батареї повністю. Це також допомагає уникнути корозії і пошкодження від вологи, що утворилася.
 • Перевірте термін придатності на батарейках. Чим він пізніше, тим свіжіше батареї. Згодом батареї будуть трохи розряджатися, перебуваючи в упаковці на полиці. В ідеалі Ви повинні купувати батареї, термін придатності яких закінчується через рік або більше від дати покупки.
 • Спочатку використовуйте найстарішу батарею.  Термін придатності нових упаковок буде більше, ніж у старих батарей. Спочатку використовуйте старі батареї, щоб Ви могли витягти з них максимальну користь.
 • Не знімайте захисну плівку, якщо не збираєтеся використовувати батареї. Захисна плівка на акумуляторі зберігає заряд “свіжим”. Як тільки плівка видалена, батарея активується і починає розряджатися. Не знімайте захисну плівку до тих пір, поки Вам не знадобиться ця батарея.
 • Зберігайте батареї в сухому прохолодному місці.  Зберігання нових, не використаних акумуляторів при екстремальних температурах може привести до їх розрядки / скорочення терміну служби.
 • Купіть акумуляторний слуховий апарат. Перезаряджаємі слухові апарати та акумулятори – такі як наші акумуляторні слухові апарати Muse iQ  – починають виходити на ринок. Акумулятори дозволяють заряджати апарат вночі і використовувати його протягом дня. Міняти акумулятори необхідно щорічно. Якщо Ви зацікавлені в новій технології, поговоріть з фахівцем із слухових апаратів.

аккумуляторный слуховой аппарат

Щоб отримати додаткові поради про те, як продовжити термін служби батарей для слухового апарату, зверніться до свого фахівця із слухових апаратів.

Запишіться на БЕЗКОШТОВНУ * експрес-діагностику слуху в одному з наших Центрів прямо зараз

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  * Умови безкоштовної акції по експрес-діагностиці слуху діють після:
  • заповнення і відправки форми запису на сайті;
  • підтвердження запису Адміністратором Центру по телефону.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *