Прості поради – як виправити несправності слухового апарату вдома

Прості поради – як виправити несправності слухового апарату вдома

Слухові рішення працюють некоректно? Багато з неполадок можна виправити, не виходячи з дому. Розповідаємо, що треба робити!

Цифровий слуховий апарат – це по суті міні-комп’ютер у вашому вусі. І часом цей високотехнологічний пристрій може давати збій. Що робити, якщо слуховий апарат барахлить? Перш за все – не панікувати. Досить багато із них можна виправити в домашніх умовах. Розповідаємо, як це зробити, на простих прикладах!

Які проблеми трапляються найчастіше?

В нашу сервісну службу час від часу звертаються користувачі слухових апаратів, щоб розповісти про неполадки. Ось найпоширеніші з них: 

 • сигналу немає;
 • звук передається занадто тихо або переривчасто;
 • звучання спотворене або занадто гучне.

Всі ці збої не означають, що прилад зламаний – багато з них можна усунути, не виходячи з дому.

Що можна зробити?

 1. Перевірити, чи прилад увімкнений. Подивіться на кришку відсіку – чи щільно вона закрита? Якщо на корпусі приладу є кнопка увімкнення – натисніть її. Якщо є регулятор гучності – поставте його на максимум.
 2. Перевірте чи замініть батарейку. Для початку потрібно переконатися, чи правильно вставлена ​​батарейка. Про те, як її потрібно вставляти, можна дізнатися з інструкції до слухового апарату – там все показано схематично. Якщо коротко – вона повинна відповідати полярності, і «+» завжди знаходиться з плоского боку. Якщо батарейка встановлена неправильно – переверніть її. Якщо це не допомогло – можливо, джерело живлення розряджено. Замініть батарейку. Нагадуємо, що перед використанням її потрібно активувати. Коли ви знімете з нової батарейки захисну плівку, почекайте 3-5 хвилин, а потім вставляйте.
 3. Переконайтеся, що слуховий апарат чистий. Скупчення сірки, вологи, масел і бруду часто заважають нормальній роботі слухового апарату. Вони скупчуються в звуковому отворі, мікрофоні, звуководних трубках. Щоб цього не відбувалося, регулярно протирайте корпус серветкою. Якщо прилад барахлить, очистіть проблемні місця спеціальною щіткою.
 4. Змініть програму. Зазвичай у сучасних слухових рішень є кілька програм із різними режимами звучання. Кожна з них відповідає певній акустичній обстановці. Якщо звук спотворений або забруднений шумами – переконайтеся, що ви використовуєте правильну програму. Підберіть відповідний режим прослуховування для вашого середовища.

как исправить неполадки слухового аппарата дома фотоЩо робити, якщо це не допомогло?

Перепробували всі описані вище поради, але слуховий апарат все ще не функціонує належним чином? В цьому випадку краще звернутися до майстрів нашого сервісного центру. Для початку зв’яжіться з нами по телефону – наші фахівці використовують функцію Hearing Care Anywhere, яка дозволяє проводити діагностику і усувати програмні помилки віддалено. Можливо, їм вдасться полагодити прилад у дистанційному режимі. Якщо це не спрацює, потрібно буде принести апарат нам на діагностику. Майстри центру з’ясують причину поломки і усунуть її.

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Коментар (1)

  • Миколай С. Відповісти

   дуже дякую за корисну інформацію, просто в мене бабуся погано чує і тепер зможу їй допомогти правильно налаштувати її слуховій аппарат

   02.12.2021 о 14:12

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *