Основні рекомендації по догляду за внутрішньовушними і глубококанальнимі приладами для слуху.

Основні рекомендації по догляду за внутрішньовушними і глубококанальнимі приладами для слуху.

Обов’язкові процедури по догляду за індивідуальним пристроєм для слабочуючих

Слуховий апарат – дорога цифрова техніка, що вимагає обережного і акуратного поводження. Новітні розробки в області слухопротезування дозволили створити майже непомітні внутрівушні (ITE) і глибококанальні (CIC) прилади для тугоухих.

Для безперебійної і довголітньої роботи вашого слухокомпенсірующего пристрою необхідно дотримуватися рекомендацій щодо експлуатації. Регулярне чищення, правильне зберігання, дотримання інструкції стануть профілактикою несправностей в роботі, збільшать термін служби.

Звертатися з електронним помічником потрібно обережно і дбайливо. Захищайте його від падінь, механічних впливів, тиску інших предметів або речей. Зміну батарейок рекомендується робити над будь-якої поверхнею: диваном, столом, килимом, щоб в разі падіння не сталося істотних пошкоджень механізму. У періоди, коли апарат не використовується, його слід вийняти. Зберігати рекомендовано в особливому футлярі, попередньо вийнявши батарейки. Місце для зберігання краще організувати поза доступу дітей і домашніх тварин. Оберігайте від перегріву або підвищеної вологості. Знімайте його перед відвідуванням басейну, прийняттям ванни і душа, використанням фена, нанесенням на тіло або волосся розпилювачів, дезодорантів, лаків, які можуть потрапити всередину механізму. Не можна користуватися електронним слухокомпенсірующім пристроєм при проведенні рентгенівських знімків.
ухаживать за слуховыми аппаратами

Процедура з чищення слухового апарату

Для протирання краще взяти суху м’яку матерію і ніколи не використовувати рідких засобів. При видаленні забруднень з отворів для вентиляції, виходу і прийому звукових сигналів візьміть спеціальні щітки і пристосування, які знайдете в наборі по догляду. У прилад неминуче попадання вушної сірки. Навіть мала її кількість здатна викликати збій в роботі. Внутрішньовушні слухопротезірующіе пристрої більше схильні до дії сірки, тому до їх чищенні слід поставитися особливо ретельно. Після вилучення апарату з вуха уважно огляньте його. Якщо помітили забруднення – відразу ж почистіть його. Візьміть собі за правило очищати прилад щодня, зробіть ці процедури такими ж обов’язковими, як і гігієнічні.

Отвір виходу звуку

Помітивши скупчення вушних виділень біля мікроотвору для звуку, протріть це місце сухою ганчіркою або щіткою з набору. Зверніть увагу, що підсохлу сірку видалити простіше.

Вентиляційний отвір

Деякі серії глубококанальних слухових пристроїв від виробника Starkey мають недовге отвір для циркуляції повітря. Його вхід знайдете поруч з мікроотвором для звуку.

Спеціальний інструмент, розроблений для видалення забруднень з глубококанальних приладів для слухопротезування від фірми Starkey, має два кінця: короткий і подовжений, з невеликою кулькою на кінці. Ця кулька призначена для вилучення бруду з дірочки для вентиляції.

Виробляти процедуру з очищення потрібно в такій послідовності. В першу чергу, вийміть батарейки. Потім знайдіть вентиляційний вхід. Він розміщений на протилежному кінці батарейного відсіку. Введіть очищуючий Спецприлад подовженим кінцем в цю дірочку і розгорніть пристрій так, щоб сірка могла випасти.

Якщо ви власник моделі з довгим отвором для вентиляції, що проходить наскрізь, то введіть специнструмент всередину повністю.

Важливо: Не застосовуйте для вилучення бруду сторонні, не спеціалізовані предмети. У більшості моделей мікроотвір для циркуляції повітря наскрізне, тому взяти слід інструмент з довгим кінцем. Дійте згідно зображень в інструкції.

Вхід мікрофона

Вхід мікрофона, що знаходиться на відсіку для батарейок, чистять маленьким кінцем інструменту для видалення забруднень. Спочатку витягніть батарейку і поверніть батарейним відсіком вниз. Далі, плавно введіть очищуючий специнструмент через мікрофонний вхід у напрямку від внутрішньої сторони назовні. Дивіться на вказівки в інструкції. Ці дії слід проводити щодня.

Важливо: Не вводьте сторонніх предметів в механізм. На окремих моделях мікрофонний вхід закритий кришкою. В цьому випадку допоможе щіточка з комплекту.

Сірчаний фільтр

Сірчаний фільтр знаходиться в отворі для виходу звуку. Провести заміну фільтру в стані сам власник. Функція даного фільтра – в захисті звукового виходу від скупчень там пилу, бруду і сірки. Якщо ви власник моделі з фільтром, не забувайте своєчасно прибирати скопчений  бруд навколо нього. Допоможуть в цьому щіточка або шматочок нежорсткої матерії.

Освіта вушної сірки у кожної людини індивідуальна, тому і зміна фільтра у окремих людей виробляється з різною частотою. Пам’ятайте, навіть якщо ви відповідальний користувач і систематично проводите чистку, потрапляння бруду з часом всередину механізму неминуче. Це може спровокувати поломку або погіршити якість звучання. В такому випадку допоможе звернення до фахівців для проведення повної професійної діагностики.

Записатися на безкоштовний підбір слухового апарату

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *