Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Виготовлення насадок для навушників – захистіть свій слух!

Будова вушної раковини й слухового проходу у кожної людини унікальна і саме тому не кожному підходять стандартні навушники-вкладиші. З-за цього багато хто відмовляється від прослуховування улюблених аудіотреків або ж змушені додавати гучність, що негативно позначається на всьому слуховому апараті. До того ж, вкладиші досить часто випадають з вух, тиснуть або ж просто приносять дискомфортні відчуття. Щоб цього не було, ми рекомендуємо замовити індивідуальні насадки на навушники, що забезпечують комфортне носіння вкладишів від будь-яких виробників.

Особливості і можливості насадок для навушників

Індивідуальні вкладиші розроблені спеціально для тих користувачів, яким важливе чисте звучання при прослуховуванні аудіофайлів або перегляду кінострічок. Як правило, такі високі вимоги висувають професійні музиканти, але й звичайні меломани також не відмовляться від кращого звуку.

У нашій компанії ви зможете замовити насадки для навушників, які будуть створені на основі зліпка вуха за допомогою технології 3D друку. Вони забезпечують:

  • ідеальне прилягання навушника до вушної раковини;
  • краще звучання, бо відсівають будь-які сторонні шуми;
  • скорочення загального навантаження на слух під час прослуховування музики.

Правильно підібрані насадки гарантують шумозаглушення на рівні до 26 дБ, завдяки чому звук буде чистим і приємним.

Не можна не відзначити, що за допомогою такого пристосування навушники будуть надійно зафіксовані, а тому з ними можна буде робити фізичні вправи, а також користуватися громадським транспортом без постійного випадання навушників. Відсікання сторонніх шумів дозволяє підтримувати гучність на комфортному неголосному рівні, що позитивно позначається на слуху.

У нашій компанії ви зможете замовити насадки не тільки для навушників, але й Bluetooth-гарнітур і будь-яких інших використовуваних гаджетів. Вони можуть бути виконані у вигляді каналу або ж конхи, а як матеріал застосовується акрил або ж силікон. Для створення використовується індивідуальний зліпок, завдяки чому гарантується максимально щільне прилягання.

Беруші – надійний захист!

Беруші – це незамінний засіб захисту для тих людей, які змушені перебувати у несприятливій акустичній обстановці. З їх допомогою забезпечується надійний захист від руйнівних звуків. За своїм типом вони можуть бути універсальними, водоізоляційними або шумоізоляційними.

Серед їх переваг варто відзначити ідеальне прилягання, а також відсутність ризику випадання з слухового каналу. За бажанням клієнта стандартні беруші можуть бути доповнені антибактеріальним покриттям, а також бути зроблені в різних колірних відтінках, з малюнками або без них.

Для виготовлення вкладок також застосовуватися технологія 3D моделювання і друку.

Технологія виготовлення індивідуальних насадок та вкладок

Беруші й насадки створюються по одній схемі, що містить такі етапи:

  • зняття зліпка, яке виконує слухопротезист в центрі слухопротезування;
  • сканування отриманого зліпка для подальшого завантаження його параметрів в комп’ютер;
  • створення тривимірного зображення зліпка, який далі надсилається в лабораторію отопластики;
  • 3D моделювання, що виконується кваліфікованим техніком. Саме на цьому етапі формується майбутній вкладиш, який повністю повторює всі анатомічні особливості вуха клієнта;
  • 3D друк, в ході якої змодельований вкладиш або беруші створюються шар за шаром;
  • остаточна обробка, під час якої готове пристрій від’єднують від платформи і в спеціальній ємності видаляють залишки полімерного матеріалу. Особлива увага приділяється дрібним елементам і вентиляційним отворам. Після цього виконується підсумкова полімеризація в спеціальному розчині азоту. Саме вона надає вкладишеві максимальну жорсткість.

Після остаточної обробки пристрою фахівці центру його ретельно тестують на предмет можливих дефектів. Якщо ж таких не виявлено, то вони упаковуються й надсилаються замовнику. Варто підкреслити, що всі цифрові дані про зліпок, а також змодельований вкладиш відправляються в спеціальний архів, де вони зберігаються тривалий час. Завдяки цьому замовник зможе в будь-який момент звернутися в центр слухопротезування для оформлення замовлення нового виробу.

Loading...

Виготовлення насадок для навушників – захистіть свій слух!
Оцініть статтю