Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Налаштування слухового апарату

индивидуальная настройка слуховых аппаратов

Індивідуальна настройка слухових апаратів

Подбор и настройка слуховых аппаратов на дому

Підбір і настройка слухових апаратів вдома

Программирование слуховых аппаратов

Програмування слухових апаратів

Настроювання слухового апарату – це обов’язкова процедура, яка виконується для кожного пацієнта, вимушеного його носити. З її допомогою пристрій підлаштовується під слухові особливості конкретної людини, завдяки чому вона починає краще розрізняти звуки в самих різних акустичних ситуаціях. Послуга виконується спеціалістом з слухопротезування, а для більш точного налаштування застосовуються спеціальні комп’ютерні настроювальні програми. Також є моделі апаратів, які слід налаштовувати вручну, використовуючи тримери.

Процедура налаштування слухового апарату обов’язкова для всіх пацієнтів і проводиться безпосередньо після його придбання і перед подальшим використанням. Послуга повинна виконуватися виключно у вузькоспеціалізованих центрах, бо тільки це гарантує хороший результат. Також потрібно пам’ятати, що докторами виконується не тільки первинна настройка, але й коригуюча, яка при необхідності може бути зроблена через місяць.

Які існують способи налаштування?

Підбір і настройка слухових апаратів виконуються тільки після аудіограми, що дозволяє з’ясувати всі особливості слуху пацієнта. Самі ж апарати можуть бути:

  • програмованими, тобто для їх установки використовуються спеціальні комп’ютерні програми, які оптимізують чутливість приладу під наявні дані аудіограми;
  • непрограмовані, які повинні налаштовуватися за допомогою тримерів.

Будь-які сучасні пристрої відрізняються невеликими розмірами, відмінною чутливістю і зручністю в користуванні. Але щоб вони ефективно виконували свою функцію, потрібно проведення грамотного регулювання. Саме воно забезпечує комфортне сприйняття звуку, у яких би акустичних умовах не знаходився пацієнт.

Фахівці компанії «Беттертон» знають всі технічні особливості та нюанси всіх сучасних слухових апаратів. Саме тому вони безпомилково визначають найкращий пристрій, який допоможе ефективно використовувати можливості залишкового слуху людини. До того ж вони виконують професійне програмування слухових апаратів, завдяки якому навіть найважчі пацієнти знову знаходять можливість прекрасно чути цей світ, насолоджуватися музикою, співом птахів і голосами своїх близьких. Довіряйте найцінніше тільки професіоналам – лікарям «Беттертон»! Наші філії розташовані у всіх великих містах країни і в кожному вас чекають чемні висококваліфіковані фахівці і кращі пристрої для слухопротезування.

Loading...

Налаштування слухового апарату
Оцініть статтю