Livio AI — перший і єдиний багатоцільовий слуховий апарат

Livio AI — перший і єдиний багатоцільовий слуховий апарат

Відстежуйте і контролюйте своє здоров’я і розумову активність з новим Livio AI, першим в світі слуховим апаратом з інтегрованими датчиками і штучним інтелектом. Livio AI – це початок слухової революції. Вперше в історії з’явився слуховий апарат, який не тільки чітко і ясно звучить на відміну від інших, але і допомагає власникові відстежувати і контролювати, наскільки він фізично і розумово активний.

Livio AI – це не просто кращий в світі слуховий апарат, це багатофункціональний пристрій, який повністю перекриває можливості слухового апарату.

Давайте подивимося, що Livio AI може зробити для Вас.

Livio AI – це кращий звук в слуховому апараті

Перша і найважливіша задача будь-якого слухового апарату – допомогти людям із вадами слуху чути мову, музику і звуки максимально чітко, ясно і природно. У той час як інші слухові апарати Преміум класу стають краще, вони все одно не зрівняються з якістю звуку Livio AI. Ось чому:

livio aiСлух складний і його важко відтворити. Ми постійно чуємо безліч звуків з різних джерел. Деякі з них мають бути в фоновому режимі. Деякі з них – сторонні шуми, які найкраще блокувати, щоб вони не заважали звуку, який представляє інтерес.

А деякі, такі як голос співрозмовника або виступ онучки в шкільній п’єсі, є тими цікавими звуками, на яких ми хочемо зосередитися.

Коли ми чуємо «нормально», ми сприймаємо ці шари звуків, і наш мозок змішує їх і фокусується в залежності від кожної окремо взятої ситуації. Коли у нас втрата слуху, шари змішуються менш плавно, і фокусування стає неясним.

Hearing Reality краще відтворює природний слух

Слухові апарати Livio AI представляють абсолютно нову технологію під назвою Hearing Reality ™. Слухова версія віртуальної реальності, Hearing Reality, використовує високошвидкісну комп’ютерну обробку з високою роздільною здатністю для управління, розділення і допомоги у фокусуванні цих численних шарів звуку для кращого відтворення природного слуху.

Результатом є захоплюючий, справжній слух, в якому тихі звуки є тихими, шум можна «ігнорувати», і Ви можете зосередитися на звуках (або цікавих сигналах), які важливі і які Ви хочете почути.

В ході випробувань слухові апарати Livio AI отримали оцінку задоволеності якістю звуку на 98 відсотків, і користувачі відзначили значне зниження зусиль при прослуховуванні, так що, якщо у Вас втрата слуху, – це те, що Вам потрібно, особливо в галасливих і багатолюдних місцях.

Livio AI – перший слуховий апарат з датчиками і штучним інтелектом

Так само, як iPhone назавжди змінив те, що ми могли зробити з телефоном, Livio AI назавжди змінить те, як ми використовуємо слухові апарати. І одна з причин – чому, це вперше додавання датчиків і штучного інтелекту в слуховий апарат.

Експерти сходяться на думці, що голова – і особливо вухо – це набагато більш точне місце для вимірювання нашої фізичної активності та контролю «сигналів» нашого організму, ніж зап’ясті або кишеня. Завдяки наявності тривимірних датчиків руху, таких як акселерометр і гіроскоп, слухові апарати Livio AI здатні вловлювати рух і жести і дають більш точний підрахунок Ваших кроків і активності.

А завдяки штучному інтелекту (AI) слухові апарати Livio AI можуть вивчати і виконувати завдання, які не можуть виконувати інші слухові апарати, в тому числі дозволяючи Вам включати і вимикати потокову передачу, просто постукуючи по вуху замість слухового апарату, переводити мову, відстежувати і вимірювати здоров’я тіла і розумову активність.

Livio AI – перший слуховий апарат, який відстежує здоров’я тіла і мозкову активність

Якщо Ви вважаєте, що хороше фізичне і розумове здоров’я мають вирішальне значення для загальної якості життя – особливо з віком -, то слухові апарати Livio AI дозволяють легко їх контролювати.

У поєднанні з новим додатком Thrive Hearing  слухові апарати Livio AI відстежують Вашу фізичну активність (аналогічну FitBit) і вимірюють дії, які корисні для здоров’я Вашого мозку, такі як щоденне використання Ваших слухових апаратів, соціальна активність і час, витрачений на прослуховування.

Кожен день додаток Thrive складає Вашу фізичну і розумову активність, щоб отримати загальний показник здоров’я, який допоможе Вам зрозуміти, чи досягли Ви своїх цілей.

 

Насолоджуйтесь універсальним підключенням Bluetooth до телевізора, смартфону і багато чого іншого

нова лінійка аксесуарів Starkey Hearing TechnologiesЯкщо Ви хочете слухати телевізор, відтворювати потокову музику з медіа-програвача або краще чути доповідача або оратора в багатолюдному місці, Livio AI і наша абсолютно нова лінійка аксесуарів Starkey Hearing Technologies допоможуть Вам у цьому.

Ці невеликі, зручні для користувача пристрої дозволяють транслювати улюблені розваги прямо на слухові апарати, виділяти і передавати голос в галасливих місцях і дозволяють дистанційно керувати слуховими апаратами, не торкаючись їх.

Тримайте під контролем за допомогою програми Thrive Hearing

Нарешті, в якості блоку управління слуховими апаратами Livio AI наш новий додаток Thrive Hearing дозволяє легко скористатися всіма перевагами Livio AI і по-справжньому розширити будь-які можливості прослуховування, включаючи:

 • Відповідайте на телефонні дзвінки
 • Регулювання гучності, налаштувань або пам’яті
 • Запит і отримання коригувань від Вашого фахівця по слуху без необхідності йти в їх центр
 • Створення і використання персоналізованих спогадів, які автоматично активуються, коли Ви потрапляєте в обране або часто відвідуване місце
 • Переклад мов і потокова трансляція прямо на Ваші слухові апарати
 • І більше!

Готові випробувати Livio AI для себе?

Записатися на підбір слухового апарату

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *