10 нових можливостей слухових апаратів, підключених до смартфона

10 нових можливостей слухових апаратів, підключених до смартфона

Сучасні слухові рішення можуть похвалитися широким функціоналом, чим помітно полегшують життя своєму користувачу. Але чи знаєте ви, що можна отримати від цих приладів ще більше можливостей, якщо підключити їх до смартфону? Багато цифрових слухових апаратів можуть інтегруватися з iPhone, а також деякими пристроями, що працюють на Android. Це дає користувачу чимало переваг і дозволяє розширити функції слухового апарату. Розповідаємо про 10 найкорисніших із них!

 1. Голосовий помічник. Тепер Siri або Google-Асистент стане ще ближче! Запитайте у помічника що завгодно – адреса найближчої кав’ярні, рецепт нового блюда, прогноз погоди – і почуйте відповідь прямо через слухові апарати. Важливе уточнення – ваш смартфон і його операційна система повинні підтримувати опцію потокової передачі звуку, але вона є практично у всіх сучасних моделях.
 2. “Знайди мене”. Якщо ви не пам’ятаєте, де залишили свої слухові апарати, смартфон допоможе їх відшукати. Увійдіть у додаток Thrive і оберіть функцію «знайти слухові апарати». Програма покаже їх розташування. Ця можливість доступна для апаратів, що підтримують бездротовий зв’язок.
 3. Швидке налаштування через смартфон. Доступна для власників iPhone. В операційну систему цих смартфонів вбудована функція Apple Hearing Controls, яка дозволяє дистанційно отримувати налаштування від Центру управління і легко керувати параметрами звучання.
 4. Переклад у режимі реального часу. Тільки уявіть – ви подорожуєте в іншу країну, спілкуєтеся з носіями мови, а слуховий апарат синхронно перекладає їх мову на ваш рідну. З приладами серії Livio Edge AI від Starkey це стане реальністю. У додатку Thrive є опція перекладу, яку можна легко налаштувати. Це виручає не тільки в поїздках, а й під час перегляду фільмів в оригіналі.
 5. Передача потокового звуку. Слухові рішення можна підключити по бездротовому зв’язку до комп’ютера, телевізора, планшета, смартфона і т д. Завдяки цьому стає зручніше дивитися фільми і передачі, слухати музику. Прилади самі переключаються на режим потокової трансляції та передають звук прямо вам у вуха, як навушники, при цьому підбираючи оптимальні параметри звучання.
 6. Нагадування про події. У додатку Thrive ви можете зручно планувати свій час. Наприклад, попросити нагадати вам про тренування о 14-00. Програма надішле повідомлення голосовою поштою рівно в цей час. Така опція доступна користувачам апаратів Livio Edge AI від Starkey.
 7. Повідомлення. Тепер ви не пропустите важливе повідомлення в месенджері, на електронну пошту або в соцмережах. Додаток Thrive надсилає голосові сповіщення кожен раз, коли вам приходить, наприклад, смс, або оновлення календаря. Ви самі можете налаштувати повідомлення, обравши найважливіші.
 8. Трансляція музики прямо в слухові апарати. Підключивши слухові апарати до смартфону, ви зможете насолоджуватися улюбленою музикою і чути всі її тональності. У додатку можна легко обрати потрібні налаштування для оптимізації якості звучання. А самі слухові апарати працюватимуть в режимі бездротових навушників – музика транслюється прямо в них.
 9. Фітнес-трекер. Спеціальний додаток Thrive для смартфона синхронізується зі слуховими апаратами та відстежує вашу фізичну активність. Воно показує, скільки кроків ви пройшли, скільки разів вставали, як довго виконували вправи. Все це стало можливим завдяки датчикам руху, вбудованим у слухові апарати. При цьому додаток аналізує вашу фізичну активність і видає статистику по ній. Вам більше не потрібно купувати смарт-браслет! Важливе уточнення – така функція доступна для приладів серії апаратів Livio Edge AI від Starkey.
 10. Моніторинг розумової і соціальної активності. Через спеціальний додаток для смартфона ваш слуховий апарат стежить, як часто ви слухаєте мову, розмовляєте, буваєте в різних акустичних середовищах. Така опція доступна власникам приладів серії апаратів Livio Edge AI від Starkey. У програму цих приладів вбудований штучний інтелект, який відстежує, як часто ви використовуєте слухові рішення. Це мотивує щоб стати більш соціально активним кожен день!

Хочете дізнатися більше про сучасні слухові апарати і їх можливості? Зв’яжіться з нами, щоб отримати детальну консультацію і підібрати відповідний пристрій для корекції слуху!

 

Поділіться цією публікацією

Коментар (1)

 • Іван І. Відповісти

  Доброго дня всім ,таке питання винокло,а якщо в мене андроїд то який краще взяти слуховий аппарат щоб було максимально багато додаткових функцій зі смартфоном? дякую

  25.09.2021 о 18:09
  • betteradmin Відповісти

   Доброго дня, Іване. Апарати можна поєднати з деякими телефонами, які працюють на Андроїді. На прийомі в спеціаліста Ви зможете визначити, чи належить ваш телефон до цього переліку (в залежності від моделі апаратів), а також спробувати підключити апарати до вашого телефону, перевірити, чи всі функції працюють.

   21.10.2021 о 17:32

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *