Слухові апарати Widex

Widex

Слухові апарати Widex

Widex – датська компанія, яка виробляє слухові апарати з 1956 року. На сьогоднішній день компанія веде бізнес в більш ніж 100 країнах світу і має штат понад 4 000 співробітників. Штаб-квартира Widex знаходиться в Hauppauge, Нью-Йорк.

Компанія розуміє, наскільки важливим є слух в житті людини і як він впливає на його якість. Проблеми втрати слуху можуть бути різними, однак, компанія прагне створити слухові апарати, здатні допомогти будь-якій людині чути краще.

Зміст:

Слуховые аппараты Widex фотоWidex робить слухові апарати декількох типів і стилів.

Слухові апарати Widex

Widex виробляє безліч слухових рішень, доступних в різних технологічних рівнях і форм факторів. Назви слухових апаратів Widex: Fusion – це тип «ресивер в вусі» (RITE), Passion –  міні-RITE, Fashion – тип завушного апарату  (BTE), а XP – це модель внутрішньовушних апаратів (ITE).

За назвою слухових апаратів Widex розрізняють і рівні технології і спосіб носіння. Таким чином, Ваш апарат може бути UNIQUE 440 Fusion чи DREAM 220 XP.

Widex також має слухові апарати «Невидимі в каналі» (IIC), звані мікро-CIC. Типи BTE і RITE доступні в різних колірних варіантах.

Не так давно, Widex представила нове сімейство слухових апаратів  EVOKE.

Моделі слухових апаратів Widex:

Назва моделі Тип Ціна Технологічні рівні
EVOKE За вухом (BTE),

Ресивер в вусі (RITE),

mini-RITE, в вусі (ITE),

Повністю внутрішньоканальні (CIC),

Невидимий в каналі (IIC)

$$-$$$$ 110, 220,

330, 440

BEYOND Ресивер в вусі (RITE) $$$-$$$$ 220, 330, 440
UNIQUE За вухом (BTE),

Ресивер в вусі (RITE),

mini-RITE, в вусі (ITE),

Повністю внутрішньоканальні (CIC),

Невидимий в каналі (IIC)

$$-$$$$ 110, 220,

330, 440

DREAM BTE, RITE, mini-RITE, ITE, CIC $$-$$$$ 110, 220,

330, 440

SUPER RITE

Надпотужні для глибоких втрат слуху

$$$-$$$$ 220, 440
BABY RITE Для немовлят $$$$ 440
CROS/BiCROS RITE, mini-BTE

Одностороння глухота

$$$ 440

 

Відмінності між технологічними рівнями Widex

widexWidex BABY – слуховий апарат для немовлят

Більшість апаратів Widex мають чотири рівні продуктивності. Ці рівні відповідають технологічним рівням і, відповідно, ціні. Рівень 440 ідеально підходить для активних людей: від тихої бесіди до гучних ділових зустрічей, а також  людних вечірок в галасливих місцях. Рівні 330 і 220 підходять для користувачів, чиї акустичні ситуації більш розмірені і спокійні. Ці рівні пропонують безліч додаткових функцій. Самий базовий рівень – 110 підходить для тих, хто менш соціально активний або проводить більшу частину свого часу, насолоджуючись розмовами «один на один» або в «маленькій групі» в тихих місцях і переглядаючи телевізор.

Реабілітація тиннитусу (шуму у вухах) є одним з ключових напрямків

Тиннитус був основним напрямком для Widex протягом декількох років, і майже всі слухові апарати Widex включають в себе функцію тиннитус під назвою Zen. Zen складається з декількох типів тонів для проведення терапії, яка в поєднанні з іншими методами реабілітації тиннитусу, запропонованими Вашим фахівцем з хорошого слуху, можуть допомогти поліпшити Вашу здатність справлятися з настирливим шумом у вухах.

Інші слухові апарати Widex

Widex була лідером в області технології цифрових слухових апаратів, а в 2001 році випустила SENSO Diva. Це перший повністю цифровий слуховий апарат на ринку. З тих пір вони не відстають від постійно мінливого світу слухових апаратів. Widex користується лояльним ставленням серед фахівців по слухопротезуванню, які підбирають своїм пацієнтам не тільки сучасні слухові апарати Widex, а й слухові рішення серед таких родин, як: SENSO Diva, MIND, CLEAR и MENU.

Допоміжні пристрої від Widex

На додаток до інноваційної лінійці слухових апаратів Widex пропонує і інші допоміжні технології та аксесуари для поліпшення сприйняття користувача. Ці продукти включають:

  • Пульт дистанційного керування RC-DEX
  • Рішення Com-DEX, Uni-DEX і Phone-DEX для використання з мобільними телефонами, що дозволяють передавати високоякісні звукові потоки безпосередньо на слухові апарати
  • DEX для слухових апаратів можуть допомогти в телефонних комунікаціях і використовуватися всією сім’єю
  • TV-DEX  для передачі звуку з телевізора на слухові апарати
  • Потрійна петля T-DEX, призначена для підключення до телефону слухових апаратів
  • Система SCOLA FM для використання в класах, лекційних залах та інших громадських місцях

Якщо Ви відвідуєте цю сторінку, можливо, Ви шукаєте правильні слухові апарати для себе або коханої людини. Хоча вибір може здатися заплутаним, будь-який фахівець в області слухових апаратів Starkey з наших слухових центрів, орієнтованих на споживача, зможе допомогти Вам знайти найкраще рішення. Не відкладайте, телефонуйте сьогодні!

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *