Голосоутворювальні протези

Голосоутворювальні протези

Голосоутворювальний протез – це електронний пристрій, призначений для компенсації втрати голосу. Його рекомендують використовувати людям при втраті голосових функцій – повній або частковій, тимчасовій або постійній. Прилад також називають ларингофоном і електрогортанню. Він допомагає генерувати звуки – тобто, служить аналогом гортані і голосових зв’язок.

Які бувають голосові протези

Голосоутворювальні протези відрізняються між собою за типом, функціоналом та іншим параметрам. Всього їх можна поділити на 2 великі групи: 

 • Імпланти – встановлюються в процесі хірургічної операції шляхом трахеоглоткового шунтування. Такий голосовий протез потребує ретельного догляду і періодичної заміни. До того ж він підходить далеко не всім через безліч протипоказань.
 • Виносні ларингофони – прикладаються до шиї і генерують потрібні звуки. Цей голосовий апарат простий у використанні і догляді, служить довго і безвідмовно виконує свої функції. На такий голосовий протез ціна більш доступна, ніж на імплант, до того ж не потрібно робити операцію, щоб встановити його. 

Сьогодні на ринку досить різноманітний вибір електронних гортаней. Вони бувають з механічним і цифровим управлінням, відрізняються між собою по частотному діапазону та іншим характеристикам. Найпопулярніші виробники: Labex, TruTone, Romet.

Область застосування пристрою

Голосові протези необхідні людям, які перенесли: 

 • операцію з видалення гортані;
 • важкі запальні захворювання голосоутворювальних органів;
 • травми гортані;
 • пошкодження голосових зв’язок, що викликало афонію (втрату голосу). 

Принцип роботи голосоутворювального протеза

У ларингофонів досить простий принцип дії: 

 • Людина прикладає пристрій до шиї, визначаючи найбільш чутливу точку.
 • Далі потрібно артикулювати звуки, як при звичайній розмові.
 • Прилад вловлює м’язові вібрації і перетворює їх у звуки – електронний голос.
 • Навчитися розмовляти за допомогою цього приладу досить легко. Для початку потрібно пробувати промовляти прості звуки, потім формувати їх у склади, далі – в слова і речення. Якщо вам потрібна допомога в навчанні, отримати її можна в нашому центрі. 

Инекции в гортань и слизистую фото

Купити голосовий протез в «Беттертон»

Якщо вам потрібен голосовий протез, купити його можна в центрі «Беттертон». Ми допомагаємо пацієнтам повернути голосоутворення і розмовляти без перешкод. У нас ви зможете придбати продукцію відомих брендів з офіційною гарантією. З ними відновлення голосу буде простим і комфортним!

На нашому сайті представлені найпопулярніші голосові протези в Україні. При необхідності наші фахівці допоможуть зробити вибір, розкажуть про особливості кожної моделі, проведуть навчання.

Догляд за голосоутворювальним апаратом

Ларингофон потрібно тримати в сухості і чистоті, берегти від вологи і прямих сонячних променів. Також важливо захищати його від падіння – наприклад, носити на спеціальному кріпленні на шиї або в м’якому чохлі.

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Коментар (1)

  • Роман Відповісти

   Яка ціна ларингофона ,термін служби. Чи є ваші центри на заході України. Гортані нема , рак гола , була операція !

   28.06.2023 о 18:34
   • betteradmin Відповісти

    Усі ціни та характиристики електронних гортаней (ларингофонів) ви можете знайти на нашому сайті за посиланням https://bettertone.com.ua/uk/electro-larynx/
    Наш філіал є у Львові, працюємо 6 днів на тиждень. Контакти також є на сайті! https://bettertone.com.ua/uk/contacts/lviv/
    Надсилайте форму запису на прийом, наш адміністратор вас детально проконсультує та запише на прийом!

    02.10.2023 о 13:48

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *