Електронні гортані – найбільш зручний спосіб повернути мовлення після операції з видалення гортані

Электронные гортани

Електронні гортані – найбільш зручний спосіб повернути мовлення після операції з видалення гортані

Гортань є невід’ємною складовою у процесах дихання та мовлення. Саме тому її повна або часткова відсутність приносить пацієнту неабиякий моральний та соціальний дискомфорт, адже без можливості повноцінного спілкування людина стає соціально ізольованою.

Навіть зараз, у період технічного прогресу, коли лікування раку спрямоване на збереження цілісності органів, багатьом пацієнтам доводиться здійснювати видалення гортані, що призводить до інвалідності. Відсутність гортані не дозволяє людині відтворювати звуки у звичній для всіх формі. Через це реабілітаційний процес у більшості спрямований на повернення пацієнту можливості розмовляти.

На даний час недостатньо уваги приділяється поверненню пацієнтів до повноцінного життя. Але провідні спеціалісти працюють над тим, щоб людина після пережитої операції прожила не тільки довше, а і не втрачала можливості вести звичний спосіб життя. Такі наукові досягнення мають велике значення, адже таким чином зменшується кількість інвалідів.

Электронная гортань

Найбільш дієвими методами повернення мовленнєвої здатності є застосування електрогортаней та різноманітних голосоутворюючих апаратів. Раніше такі прилади намагалися помістити на місце гортані, яка була видалена, але на практиці було виявлено, що вони є надто громіздкими та їхня захисна функція є недостатньою.

Застосування електронних приладів не потребує наявності спеціальних вмінь.

Сьогодні технічний прогрес зайшов настільки далеко, що людина, яка застосовує електронний прилад для відтворення голосу, може сама обирати тембр та тональність голосу. Розмір сучасних приладів зовсім невеликий.

Найбільша перевага післяопераційного використання електрогортані – мінімум напруги шийних м’язів, що не викликає надмірне збільшення кровотоку в шийній області і тим самим підвищує шанси на стійку ремісію.

Мережа центрів «Беттертон» є офіційним представником компанії ROMET в Україні. Весь модельний ряд електронних гортаней офіційно зареєстровано в країні. Свідоцтво державної реєстрації № 13900/2014 від 29.05.2014 р.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *