Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Вигадки та слухи про слухові апарати

Дата: Коментарі: 0

слуховой аппарат

На даний момент приблизно 10% населення Землі страждають погіршенням слуху різного ступеню. При цьому люди, як правило, не афішують свої проблеми, намагаючись обговорювати її виключно зі спеціалістом, якщо взагалі звертаються за допомогою. Через це час від часу з’являються різні домисли стосовно роботи апаратів для поліпшення слуху. Тут ми спробуємо переглянути деякі із нюансів їх функціонування.

Є такі, хто вважають, що слухові апарати (СА) негативно впливають на рівень слуху. Вони помиляються у своїй думці. Розглянуті пристрої мають на меті поліпшення чіткості навколишніх звуків і не чинять негативного впливу на органи слуху.

Слід зазначити, що слухове рішення призначено не тільки для тих, у кого діагностована повна глухота. Показані слухові апарати й тоді, коли можливе встановлення рівня чутності. Моделі слухових апаратів, що виробляються сьогодні, дозволяють самостійно регулювати настройки, зважаючи на те, як проходить процес лікування. Коли слух повністю приходить до норми, від користування слуховим  приладом відмовляються.

При односторонній глухоті призначається використання одного слухового пристрою. При інших ситуаціях буде доцільним бінауральне слухове рішення, яке дозволяє сприймати звуки в повному обсязі та діапазоні. Три чверті пацієнтів, що потребують реабілітацію слуху, повинні носити два апарати.

Підбираються моделі слухових апаратів, виходячи із того, чим займається людина, і який образ життя веде. Через це «зайвих» функцій слуховий апарат, як правило, не має. Він має функціонувати за будь-яких акустичних умов. Саме багатофункціональність дозволяє користуватися слуховими приладами вдома, на роботі, у людних містах тощо.

Далеко не всі внутрішньовушні слухові апарати є оптимальним варіантом. Потрібно мати на увазі, що прилади для коректної роботи потребують налаштування під індивідуальні характеристики слуху, а широкою функціональністю похизуватися не можуть. До того ж, більш практичні завушні слухові апарати зараз теж достатньо малі та практично не видимі.

Не слід одразу після придбання слухового рішення винуватити його в поганій якості, якщо на початку звук буде недостатньо чітким, гучніше або тихіше ніж треба. Перетерпіть трішки, і сприйняття стане більш природним. Вашому вуху теж потрібен час на адаптацію. Також багато залежить від рівня приглухуватості, на який слуховий апарат вплинути не може.

Завушний слуховий апарат зовні нагадує гарнітуру до телефону, тому на нього мало хто звертає пильну увагу, а внутрішньовушні так і взагалі непомітні сторонньому оку. Якщо правильно підібрати слухове рішення, ви не тільки зможете краще чути, але й не будете страждати від незручностей від його використання.

Якщо ви зважилися на покупку якісного слухового апарата Starkey, ви можете бути впевнені – інноваційний слуховий пристрій допоможе вам чути в будь-якій акустичній ситуації, відрізаючи зайві шуми. Багатофункціональність і додаткові аксесуари значно полегшать використання, дозволяючи не тільки повноцінно дивитися телевізор, слухати музику чи радіо, але й розмовляти мобільним телефоном.

Поверніть собі можливість повноцінного слуху.

Записатися на безкоштовний вибір слухового аппарату

Loading...
Вигадки та слухи про слухові апарати
Середня оцінка «5» Проголосували 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *