Дослідження EuroTrak UK (Великобританія)

Дослідження EuroTrak UK (Великобританія)

Слухові апарати допомагають не тільки краще чути, але і сприяють більш активному життю, поліпшенню якості життя і поліпшенню загального стану здоров’я. 71% власників слухових апаратів шкодують, що не купили слуховий апарат раніше, тому що тепер вони розуміють, скільки втратили.

Зараз після чотирьох років опитувань, дані EuroTrak UK (Великобританія) показують цікаву картину поширеності втрати слуху, а також задоволення користувачів слуховими апаратів.

Є кілька важливих показників для носіння слухових апаратів, такі як поліпшення якості сну, задоволення якістю життя, також ймовірність того, що людей які носять слухові апарати не дражнять, а ось людей з порушеннями слуху без слухових апаратів, будуть дражнити.

Останні опитування також підтверджують, що люди, які користуються слуховими апаратами менш схильні до ризику розвитку депресії і менш «зношені» по вечорам фізично і розумово.

71% власників слухових апаратів шкодують, що не купили раніше свої слухові апарати.

Почавши користуватися слуховими апаратами вони почали розуміти, що їх соціальне життя, а також розумове і фізичне здоров’я помітно покращилися, вони стали краще і якісніше працювати і менше втомлюватися по вечорам.

Як і попередні дослідження, EuroTrak UK (Великобританія) 2018 була розроблена і проведена агентством маркетингових досліджень Anovum в Цюріху, Швейцарія, від імені Європейської Асоціації виробників слухових апаратів (EHIMA).

Перший етап в цьому дослідженні – опитування приблизно 15 000 людей для оцінки поширеності втрати слуху і використанні слухового апарату. Наступний етап включав детальні питання в двох групах людей з втратою слуху, які користуються слуховими апаратами та які ними не користуються.

уровень потери слухаВ опитуванні в Великобританії EuroTrak 2018 році взяли участь 14 855 осіб, з яких 1300, мали порушення слуху. З них 698 користувалися слуховими апаратами та 602, відповідно не користувалися Опитування показує, що рівень втрати слуху у населення Великобританії складає 9,7%.

Кількість користувачів слуховими апаратами в Великобританії продовжує зростати. Кількість користувачів приладами для поліпшення слуху склало 42,4% в 2015 році, 41,1% в 2012 році і 38,6% в 2009 році, зараз вона складає 47,6%, і як і раніше залишається одним з найвищих показників в світі. Кількість бінаурально протезованих людей (два слухових апарати) на 2018 рік становить 61% (61% в 2015 році, 54% у 2012 році і 47% в 2009 році).

34% людей перевіряли свій слух протягом останніх 5 років. Це відомо з таких достовірних джерел, як лікарі і центри реабілітації слуху. 72% людей, які вважають, що у них є втрата слуху, відвідали свого сімейного лікаря або ЛОР лікаря. Після консультації сімейного лікаря тільки 9% не рекомендували ніяких подальших дій; 41% людей були відправлені на діагностику слуху (аудіометрію) і 50% – до ЛОРа66% вважають, що людина старше 55 років повинна перевіряти слух щороку, а 75% вважають, що сімейний лікар повинен виконувати короткий тест на слух під час планового медичного огляду.

Між усвідомленням втрати слуху і покупкою слухових апаратів в середньому проходить 3 роки. Опитування в 2018 році показало, що 74% опитуваних користуються слуховими апаратами, які були встановлені в 2015 році або пізніше, а середній вік використання слухових апаратів складає 2 – 3 роки. Загальна тривалість життя слухових апаратів складає 4 роки, перш ніж власники замінять або вдосконалюють їх.

За цей час у 31% опитаних слуховий апарат потребував ремонту. 75% опитаних отримали слуховий апарат від NHS, в порівнянні з 83% в 2012 році. Тільки 22% власників слухових апаратів Великобританії знають про бренд свого слухового апарату. 15% власників використовують аксесуари до своїх слухових апаратів, такі як TV streamer, мобільний додаток або пульт дистанційного керування. З них 77% задоволені цим.

Більшість людей задоволені слуховими апаратами

Загальна задоволеність слуховими апаратами в Великобританії складає 74%, це нижче, ніж у Франції чи Німеччині. Британці користуються своїми слуховими апаратами в середньому протягом 7 – 8 годин на день (це менше, ніж у Франції чи Німеччині). Задоволеність досягає 90% для тих, хто носить свої слухові апарати більше 8 годин на день.

слуховые аппараты оправдывают ожидания85% вважають, що слухові апарати працюють краще, ніж вони очікували. Хороші новини для користувачів і виробників слухових апаратів – це позитивна тенденція припадає на всі ситуації прослуховування. Ефективність слухового апарату у всіх ситуаціях прослуховування покращилася: від 5% -вого збільшення задоволеності в розмовах «один-на-один» до 14% -вого збільшення задоволеності слуховим апаратом в галасливих ситуаціях.

Результати опитування показують, що слухові апарати позитивно впливають на якість життя. Люди, які користуються слуховими апаратами знову сприймають всю інформацію, беруть участь у групових заходах, соціальному житті, довіра до них значно покращилася. І чим важче ступінь втрати слуху, тим більший позитивний ефект надає слуховий апарат.

94% власників слухових апаратів кажуть, що вони поліпшили якість їх життя. 2 з 3 власників слухових апаратів відчувають себе більш впевненими в пересуванні по місту з тих пір, як стали носити слухові апарати.

Слухові апарати покращують більше, ніж просто слух

87% власників слухових апаратів заявляють, що їх носіння позитивно відбилося на їх роботі (81% у 2015 році). Вони також вважають, що слухові апарати збільшують ймовірність підвищення на роботі і більш високої зарплати в порівнянні з людьми з вадами слуху, які не носять слухових апаратів. При вивченні загального стану здоров’я у власників слухових апаратів знижується ризик депресії (скринінг PHQ-2) в порівнянні з тими хто не носить слухові апарати.

слуховые аппараты улучшают качество жизниКористувачі слухових апаратів відчувають себе менш фізично і розумово виснаженими в порівнянні з людьми з вадами слуху, які не використовують слухові апарати. 56% також відзначили поліпшення якості сну, в порівнянні з 41% людей, які не користуються слуховими апаратами.

Власники слухових апаратів не вірять, що люди можуть сміятися і дражнити їх через носіння приладів. Велика ймовірність того, що так вчинять з людиною, яка не користується слуховим апаратом, але у неї є втрата слуху. 73% людей з порушеннями слуху, у яких немає слухових апаратів, дражнять, 37% сказали, що це відбувається регулярно.

Тільки 5% людей, які носять слухові апарати, сказали, що їх регулярно дражнили через це. 71% сказали, що над ними ніколи не сміялися, коли бачили, що вони носять слухові апарати.

Спеціаліст по слухопротезуванню найвпливовіша людина, після спілкування з якою люди з втратою слуху погоджуються на придбання слухових апаратів.

EuroTrak 2018 надає дуже корисні дослідження і їжу для роздумів для фахівців цієї професії.

Стаття, написана на основі даних дослідження EuroTrak UK (Великобританія) 2018, проведеного Anovum для EHIMA (Європейської асоціації виробників слухових апаратів)

 

Джерело: EUROTRAK 2018

Запишіться на БЕЗКОШТОВНУ *
експрес-діагностику слуху в одному з наших Центрів прямо зараз

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  * Умови безкоштовної акції по експрес-діагностиці слуху діють після:
  • заповнення і відправки форми запису на сайті;
  • підтвердження запису Адміністратором Центру по телефону.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *