Цвігун Анастасія Тарасівна

Цвігун Анастасія Тарасівна

Анастасія Тарасівна

Дефектолог (сурдопедагог)

Досвід роботи: 3+ роки

Займається виявленням та корекцією порушень мовлення і слуху, допомагає пройти реабілітацію та адаптацію після слухопротезування.

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Записатися на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Безкоштовно задати питання спеціалісту Цвігун Анастасії Тарасівні можна тут:


  Контактна інформація

  Лікар приймає за адресою:

  Центр слуху по вул. Саксаганського, 90
  метро «Університет»

  Телефон
  +38 (067) 239-69-18

  Робочі дні:
  Пн.-Пт., друга та четверта Сб. місяця


  У центрі слуху “Беттертон” працює дефектолог(сурдопедагог) та спеціаліст з діагностики слуху, Цвігун Анастасія Тарасівна. Займається виявленням та корекцією порушень мовлення і слуху, допомагає пройти реабілітацію та адаптацію після слухопротезування. Особливу увагу приділяє розвитку слухового сприймання.

  Послуги, які надає Анастасія Тарасівна:

  • Консультація та діагностика дітей, що мають порушення слуху та мовлення.
  • Індивідуальні заняття, спрямовані на вирішення слухомовленнєвих проблем.
  • Реабілітація дітей та дорослих після слухопротезування.
  • Діагностика слуху.
  1

  Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова
  кафедра сурдопедагогіки та сурдопсихології імені М.Д. Ярмаченка.

  Додаткові знання:

  • 2021 р. – Online International Scientific Seminar, Development of information accessibility for the deaf and blind persons in the Visegrad Group and Eastern Partnership Countries / Міжнародний науковий онлайн-семінар «Розвиток доступності інформації для глухих і сліпих людей у країнах Вишеградської групи та Східного партнерства».
  • 2023 р. – VIІ Міжнародної науково-практичної конференції «ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ ВИЩОЇ І СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ В УМОВАХ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА».
  • 2023 р. – Тренінг “Психолого-педагогічна підтримка учнів, які пережили травмуючі події.
  • 2023 р. – Вебінар: “Таблиця для оцінки розвитку “Червоні прапорці” і раннє виявлення ознак аутизму”

  Дипломи

  Коли потрібна консультація дефектолога чи сурдопедагога?

  Допомога потрібна у першу чергу дітям, батьки яких помітили ознаки порушення мовлення: від неправильної звуковимови до затримки мовленнєвого розвитку. Однією з причин таких дефектів є супутнє порушення слуху. У такому випадку дитина потребує якісної перевірки рівня слуху та допомоги у розвитку його залишків, засвоєнні мовленнєвих навичок. Дефектолог працює і з дітьми, які мають порушення мовлення під впливом і інших чинників.

  Дитина не тільки почне розуміти мовлення і правильно розмовляти, а й паралельно розвиватиме усі пізнавальні процеси, покращить навички просторової орієнтації та соціалізації.

  Звісно, працювати з розвитком дитини потрібно з її перших років життя, але починати ніколи не пізно. Тому працювати можна і у дорослому віці! Чим швидше людина приступає до роботи, тим скоріше отримує бажаний результат.

  Консультація Анастасії Тарасівни проходить так:

  • Бесіда та обговорення важливих деталей.
  • Діагностика та обстеження.
  • Підбір та формування індивідуальної програми корекції порушень.
  • Регулярні заняття за графіком.

  Чому варто почати роботу саме з дефектологом?

  Слухопротезування дозволяє покращити фізичний слух, але для того, щоб використовувати слухові апарати на максимум, варто працювати і зі слуховим сприйманням. Слухове сприймання дозволяє розрізняти мовленнєві і немовленнєві звуки, знаходити їх джерело, покращує загальне розуміння мовлення оточуючих. Розвиток фонематичного слуху впливає і на поліпшення вимови в цілому, адже людина здатна чітко виділити власні помилки. Великий вплив робота має і на пізнавальну та емоційно-вольову сфери.

  Спеціаліст Анастасія Тарасівна використовує лише дієві методики роботи, вдало підбирає дидактичний матеріал та заохочує до діяльності кожного, постійно оновлює свої знання. Її головна мета, допомогти людині взяти усе від цього життя. Запишіться на консультацію у Беттертон та отримайте якісну допомогу і підтримку!