Індивідуальні вушні вкладиші для DJ

Індивідуальні вушні вкладиші для DJ

У тих, хто професійно займається музикою, нерідко діагностують порушення слуху, щоб запобігти зниженню слуху Центр Беттертон пропонує виготовити якісні індивідуальні вушні вкладиші для DJ і інших музикантів.

Навігація на сторінці:

Що таке індивідуальний вушний вкладиш?

Цей аксесуар до завушного слухового пристрою, завдяки якому поліпшується його фіксація і забезпечується проведення звуку до барабанної перетинки. Існують стандартні моделі цих виробів, але виготовити індивідуальний аксесуар буде більш вірним рішенням. Його роблять за зліпком вуха, завдяки чому він в точності повторює його анатомічну форму. Тому індивідуальні вушні вкладиші забезпечують щільне прилягання і якість звуку.

Навіщо потрібен індивідуальний вкладиш для DJ?

У світі музики чистота звуку дуже важлива. Завдання DJ – вловлювати найменші перепади в тональностях, інтонаціях. Їм потрібна можливість відчути кожну ноту і октаву. Стандартні вкладиші не володіють таким функціоналом. Адже будова вушного проходу у кожної людини неповторна. В результаті типовий аксесуар, виготовлений за загальними лекалами, не дасть потрібного прилягання. Це призводить до того, що виникає ефект акустичного зворотного зв’язку – неприємний свист.

Погане прилягання також може привести до інших спотворень сигналу і його витоку. А ось цього допускати ніяк не можна, адже від цього залежить їхня кар’єра, професійні можливості, заробіток. Тому їм рекомендуються індивідуальні вушні вкладиші, одним з достоїнств яких є відмінна передача звуку.

Особливості індивідуальних вкладишів для DJ

Ці аксесуари містять вбудований DM-фільтр, характерною особливістю якого є лінійна діаграма зниження звуку. Ця на перший погляд незначна деталь дозволяє відчути повний діапазон звучання музики. При цьому шкідливий вплив високих частот знижується. Також можна за бажанням доповнити вушний вкладиш DLX фільтром. Він забезпечує опцію шумозаглушення, що актуально для тих музикантів, які працюють на стадіонах і інших гучних локаціях.

Функції вушного вкладиша

Ця маленька і зовсім непомітна деталь відіграє важливу роль в користуванні слуховими рішеннями. Вона забезпечує надійну фіксацію приладу і проводить звук до середнього вуха. І в цьому плані індивідуальні вушні вкладиші – ідеальне рішення, оскільки їх функціонал розкритий максимально.

Фіксація слухового апарату

Конструкція персонального вкладиша в точності повторює природну форму вуха носія. Це досягається завдяки тому, що його виготовляють за зліпком вуха пацієнта. В результаті і кріплення виходить надійніше. Аксесуар не ковзає, не сповзає, не випадає. Він стабілізує положення приладу за вухом, забезпечуючи комфортне носіння.

Проведення звуку

Щільність прилягання – одна з головних властивостей, яким повинен володіти вушний вкладиш. Ця функція дозволяє передавати звук з максимальною природністю, без спотворень. Також від цієї характеристики залежить повнота передачі сигналу. Важливо донести посилений слуховим апаратом звук без витоків.

Ремонт і заміна

Даний аксесуар з часом може вийти з ладу. Це відбувається тому, що матеріал втрачає еластичність, або ж звукопровідна трубка приходить в непридатність. Індивідуальні вушні вкладиші сповіщають про це характерним свистом або зниженням гучності звуку. Також можуть з’явитися інші перешкоди.

У цьому випадку необхідно звернутися в сервісний центр. Фахівці запропонують ремонт, що полягає в зміні трубки або фільтра. Але в більшості випадків найкращим рішенням буде заміна. Якщо причина в зносі матеріалу – потрібно виготовити новий аксесуар.

Правильний догляд

Щоб слухове рішення прослужило довго, про нього потрібно дбайливо піклується. І стосується це не тільки самого приладу, але й вкладиша. Оскільки він тісно контактує зі шкірою і вушною сіркою, необхідно періодично його чистити. Ні в якому разі не можна використовувати для цього ватні палички і гострі предмети. Просто замочіть аксесуар в теплому мильному розчині на пару годин, потім промийте, протріть м’якою тканиною і покладіть у футляр з вологопоглинаючою капсулою на ніч.

Переваги індивідуальних вкладишів перед стандартними

Можна сміливо сказати, що індивідуальні вушні вкладиші для DJ – не примха, а предмет першої необхідності. І на те є безліч причин:

 • Наявність фільтрів
 • Щільне прилягання
 • Гарне звукопроведення
 • Комфорт в носінні
 • Можливість вибрати підходящий матеріал

Крім того в аксесуарах даної категорії часто роблять спеціальний отвір (вент), щоб прибрати ефект оклюзії. Це дозволяє позбутися відчуття занадто глухого власного голосу, чути його більш природно.

Задоволення від улюбленої музики

Коли аксесуар виготовлений по вашим лекалами, він практично не відчувається і якісно передає звук. Це дозволяє розкрити всі грані музики, підкорювати нові професійні горизонти. До того ж персональний вушний вкладиш можна доповнити необхідними фільтрами, які розширюють звуковий діапазон.

Комфорт звучання в будь-якій ситуації

Оскільки індивідуальні вушні вкладиші максимально щільно прилягають до слухового проходу, вони усувають ризик такого неприємного явища, як зворотний зв’язок. При цьому відчуваються всередині вуха комфортно, оскільки виготовляються з відповідних носію матеріалів. Це вдалий тандем зручності і якості звуку!

Виготовлення індивідуальних вушних вкладишів для DJ в центрі «Беттертон»

Ми пропонуємо комплексні слухові рішення, що включають підбір та налаштування апарату, а також отопластику. Пацієнту робиться зліпок вуха, за яким в нашій лабораторії виготовляють вушний вкладиш з урахуванням його побажань, звичок, способу життя. Щоб дізнатися більше, запишіться на прийом!

Запишіться на БЕЗКОШТОВНУ
*експрес-діагностику слуху в одному з наших Центрів прямо зараз

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  * Умови безкоштовної акції по експрес-діагностиці слуху діють після:
  • заповнення і відправки форми запису на сайті;
  • підтвердження запису Адміністратором Центру по телефону.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *