Слуховий апарат – вирішення проблеми тиннитус

Слуховий апарат – вирішення проблеми тиннитус

Докучливий шум у вухах може завдати чимало дискомфорту. Дуже часто ця проблема з’являється у тих, хто почав втрачати слух. Адже тиннитус – один із симптомів приглухуватості. Механізм його розвитку поки не вивчений до кінця, але основна причина шуму відмирання волоскових клітин, розташованих у внутрішньому вусі. Однак доведено, що проблему успішно можна вирішити, якщо купити слуховий апарат.

Як слухові рішення допомагають в боротьбі з тиннитусом?

Як вже було сказано вище, шум у вухах часто проявляється у людей з приглухуватістю. Причому чує він саме на тих частотах, за якими зрушений поріг звукосприйняття. Спрощено можна сказати, що наша слухова система, не отримавши звукового навантаження, «підміняє» її дзвоном і іншими перешкодами. Це природна реакція мозку на відсутність стимуляції.

Як працює слуховий апарат в цьому випадку? Він не лікує тиннитус в класичному сенсі слова. Але зате робить знову доступними звуки, які «пропали» через приглухуватості. Таким чином, прилад повертає слуховому нерву і мозковому центру звукове навантаження. В результаті у них відпадає потреба генерувати шум, і тиннитус зникає.muse

Це може здатися фантастикою, але дана методика дійсно працює. І крім відсутності шуму людина починає чути набагато краще, саме для цього і рекомендують слуховий апарат купити, як тільки діагностовано приглухуватість. Адже чим довше відкладається реабілітація слуху, тим сильніше прогресує хвороба.

Переваги лікування тиннитус слуховими апаратами:

 • Успішне придушення шуму
 • Створення необхідного акустичного навантаження для слухової системи
 • Поліпшення слуху
 • Запобігання подальшого розвитку приглухуватості

Якщо ж шум у вухах турбує людину з нормальним слухом, є альтернативне рішення. Це так званий тиннитус Маскер – пристрій, який пригнічує дзвін і інші сторонні звуки. У ньому використовується технологія, що дозволяє маскувати шуми, в результаті користувач краще чує звуки навколишнього світу.

Як вибирати слуховий апарат?

Практично будь-який сучасний прилад для корекції слуху пригнічує шум у вухах. Особливо цінується в цьому плані продукція бренду Starkey. Цей американський виробник встиг завоювати довіру мільйонів людей з вадами слуху людей. В слухових апаратах Starkey використовуються удосконалені алгоритми шумозаглушення, що дозволяють насолодитися світом звуків без зайвих перешкод.

Уже з перших днів використання приладів даного бренду людина помічає, що шум у вухах став відчутно менше, а з часом  він і зовсім пропадає. Купити оригінальну продукцію Starkey із заводською гарантією можна в центрі «Беттертон». Тут представлені якісні слухові апарати, купити які можна після попереднього аудіометричного обстеження.

Записатися на безкоштовний підбір слухового апарату

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *