Виготовлення індивідуальних берушів

Якщо ваше життя тісно пов’язане з перельотами на літаках, або ж ви захоплюєтеся полюванням у вільний час, вам просто необхідний надійний захист органів слуху. Для того, аби убезпечити власні вуха від зайвого шуму у цих та багатьох інших ситуаціях, вчені розробили незамінну річ – беруші.

Замовити!

Що таке беруші та для чого вони потрібні?

Беруші для вух – це спеціальний пристрій, призначений для захисту органів слуху від негативного впливу ззовні. Існує велика кількість різновидів, кожен із яких має своє призначення. Часто беруші використовуються для того, щоб позбавитися від зайвого шуму у багатьох ситуаціях, які можуть відбуватися одноразово, або ж відбуваються регулярно у зв’язку із професійною діяльністю. Вони виготовляються із різних типів матеріалу та можуть бути різного кольору, форми та розміру.

Які бувають види берушів?

 • Беруші для сну. Вони допомагають людині позбутися зайвого шуму та чимшвидше зануритися у сон. Знаходячись у цілковитій тиші, організму легше розслабитися та відновлення відбувається швидше, тіло людини отримує повноцінний відпочинок.
 • Беруші для плавання. На відміну від попереднього варіанту, вони не ізолюють людину від оточуючого світу, усі голоси та звуки прекрасно чути. Їх використовують для того, аби убезпечити слуховий прохід від потрапляння води.

 • Беруші для стрільби. Під час пострілу часто лунає гучний звук, який може завдати шкоду органам слуху. А якщо стріляєте не тільки ви, то утворюється несприятливий шумовий фон, тому беруші у таких випадках просто незамінні.

Замовити

 • Беруші для дайвінгу. При зануренні на велику глибину є декілька нюансів, які можуть негативно впливати на людське вухо. Даний пристрій вбереже не лише від потрапляння води всередину слухового проходу, а також від підвищеного тиску.
 • Будівельні беруші. На будівництві часто використовуються інструменти, що видають гучні, несприятливі для людського вуха звуки. Щоденна робота у таких умовах може привести до погіршення слуху. Ще варто враховувати ризик потрапляння всередину вушної раковини пилу, бруду та будівельного сміття. Тому беруші на будівництві – дуже необхідний атрибут.

 • Беруші для дітей. Дитяче вухо сприймає кожен звук у декілька разів сильніше, аніж вухо дорослої людини. Тому захист слуху дитини – першочергове завдання батьків, якщо у планах є відвідування шумних місць, а також перельоти.
 • Беруші від шуму. Основна та єдина задача такого пристрою – захист основних органів слуху від негативного впливу шуму.

 • Беруші універсальні. Є доволі багатофункціональним засобом, який рятує як від занадто гучних звуків, так і від пилу та бруду, так і від підвищеного тиску.
 • Навушники шумоізоляційні. За своєю формою та зовнішнім виглядом відрізняються від берушів. Їх не можна розміщати всередині слухового проходу, а необхідно надягти на голову, покривши вуха. Такий пристрій має ряд переваг, а також недоліків.
 • Беруші для польотів. Багато хто помічав, що коли літак піднімається на певну висоту, то починає «закладати» вуха. Це відбувається через зміну тиску. Для того, аби убезпечити органи слуху, необхідно одягти засоби захисту та неприємні відчуття зникнуть.
 • Беруші для музикантів. Дана професія, безумовно, є дуже престижною та необхідною, але пов’язана з певними незручностями, оскільки під час гри на музичних інструментах також може виникати дискомфорт через занадто високу гучність звуків. Надягнувши такий пристрій, можна легко вирішити цю проблему.
 • Беруші для мотоциклістів. Байкерське життя це не лише свобода та постійні веселощі, а ще й постійний шум та пил. Якщо ви часто їздите на мотоциклі, то варто придбати для себе хоча б одну пару.

Матеріал для берушів

Відповідно до свого безпосереднього призначення беруші виготовляють із різних матеріалів. Найдешевшим із них є поролон. Він чудово поглинає шум та позбавить від неприємних звуків. Але варто враховувати, що термін придатності спливає доволі швидко.

Переваги моделей з воску у тому, що потрапивши у слуховий прохід, вони повторюють його форму. Матеріал відрізняється своєю м’якістю, з ними можна почувати себе комфортно та уже після декількох хвилин використання вони стають невідчутними у вусі.

Силіконові беруші виготовляють з листового або пластичного силікону. Даний матеріал є більш дорогим, але одна пара може прослужити значно довше.

Зручність у використанні

 • М’якість. Аби почувати себе комфортно, недостатньо лише позбутися сторонніх звуків. Жорсткі та незручні беруші будуть заважати та натирати слуховий прохід, а це зовсім недопустимо. Необхідно підбирати правильний матеріал, який підійде саме вам.
 • Розмір. Від того, наскільки правильно буде підібраний діаметр та величина залежить ступінь комфорту, тому не буде зайвим приміряти беруші перед покупкою.
 • Зручність. Аби зрозуміти, чи комфортно ви себе почуваєте, достатньо помістити беруші у слуховий прохід та прислухатися до своїх відчуттів. Якщо нічого не заважає, можете сміливо купувати.

Переваги берушів, виготовлених у компанії «Беттертон»

Компанія «Беттертон» уже не один рік займається виготовленням та реалізацією засобів захисту органів слуху в Україні та за кордоном.

У нас можна купити беруші за найдоступнішими цінами. Наші філії розташовані у Києві, Львові, Кривому Розі, Білій Церкві та Кременчузі.

Також ми можемо виготовити для вас індивідуальні беруші на замовлення за вашими параметрами, враховуючи усі побажання. На нашому сайті ви можете знайти фотографії кожної моделі, а також відгуки та точну вартість товарів.

Замовляючи беруші у нас, ви отримуєте якісний товар, який прослужить вам довго та буде відповідати усім стандартам якості.

Вставляємо беруші правильно

Для того, аби досягти максимального ефекту та не завдати шкоди здоров’ю, варто пам’ятати, що:

 • брати беруші потрібно виключно чистими руками;
 • моделі з воску попередньо розігріваємо декілька секунд у руках;
 • для того, аби легше було вставити силіконові беруші, треба потягнути за верхній край вуха, щоб слуховий прохід краще розкрився.

Потурбуйтеся про захист слуху уже сьогодні, адже турбота про власне здоров’я – найкращий прояв любові до себе!

Для замовлення заповніть форму:

Loading...

Виготовлення індивідуальних берушів
Оцініть статтю