Беруші в літак

Подорож літаком – це захоплююче і допомагає економити багато часу, адже авіалайнер долає величезні відстані за пару годин. Але не слід забувати, що авіапереліт – це стрес для нашого організму. Різка зміна висоти – непросте випробування, якого потрібно підготуватися. Ось чому під час перельоту багато пасажирів скаржаться на підвищений тиск, нудоту, закладеність у вухах. Особливо важко переносять його діти та люди похилого віку.

Щоб ваш політ пройшов комфортніше та безпечніше, лікарі рекомендують використовувати спеціальні беруші. Вони допомагають вирівняти внутрішній та зовнішній тиск, тому вас не буде турбувати закладеність у вухах та розмови попутників.

Як працюють літакові беруші, і навіщо потрібні

Як і будь-які інші аксесуари захисту слуху, вони вставляються у вушні канали. Вони мають функцію шумоізоляції – тобто, вони пригнічують гул двигуна та інші неприємні вухам звуки. При цьому пасажир чує повідомлення від пілота та інші важливі сигнали. Крім цього, у беруші для польоту вбудований спеціальний фільтр, який вирівнює перепади тиску. Завдяки цьому вони захищають від неприємного почуття закладеності у вухах.

Беруші для літака не просто роблять авіапереліт комфортнішим. Вони також допомагають підтримувати здоров’я наших вух. Адже при перепадах внутрішнього та зовнішнього тиску барабанна перетинка починає натягуватись. Через це виникає ризик мікротравм і навіть перфорації. Надалі подібні травми можуть призвести до запалень та інших хвороб. Також від гучних звуків, зокрема гулу двигуна, виникає зайва напруга слухових рецепторів. Якщо таке навантаження повторюється часто, згодом може розвинутися порушення слуху.

Беруші для літака рекомендується використовувати: 

  • дітям;
  • мандрівникам, що часто літають;
  • пасажирам, які мають порушення слуху або хронічні хвороби ЛОР-органів;
  • людям похилого віку;
  • членам екіпажу.

З берушами ви можете спокійно відпочити під час польоту та не зіткнетеся з відчуттям закладеності у вухах.беруши

Як вибрати аксесуари

Перш ніж купити засоби захисту слуху, потрібно звернути увагу на матеріал виготовлення. Це може бути віск, пінопропілен, силікон та інші склади. Вважається, що для подорожей літаком краще підходять силіконові моделі, оскільки вони зручно відчуваються у вушних каналах і добре вирівнюють тиск.

Також літакові беруші можуть бути стандартними чи індивідуальними. У першому випадку йдеться про звичайні моделі, які продаються в аптеках та магазинах. Їх роблять за універсальними лекалами, тому в них не всім буває комфортно. У порівнянні з ними індивідуальні беруші мають вагомі переваги. Їх роблять по зліпках вушних каналів. Ці вироби краще захищають від шуму і вирівнюють тиск.

Замовити аксесуари для захисту вух можна на нашому сайті http://bettertone.com.ua/. Ми використовуємо спеціальні зліпувальні маси, які швидко тверднуть. Для берушей беремо преміальні медичні силікони, а при виготовленні застосовуємо технології 3D-друку. Тому виготовлені вироби забезпечують пасажирам літаків максимальний комфорт. Їхня якість підтверджується безліч відгуків.