Беруші для плавання

Тим, хто займається плаванням, важливо використовувати спеціальний захист для вух. Адже вода може серйозно зашкодити органам слуху. Особливо це важливо для дітей, тому що вони більше схильні до запальних хвороб, ніж дорослі. На нашому сайті можна купити беруші для плавання, вибравши з асортименту варіантів. Ми пропонуємо як стандартні, так і індивідуальні засоби захисту слуху.

Чому важливо використовувати беруші під час плавання?

Під час купання та пірнання в басейні або природному водоймищі в наші вуха потрапляє вода. І вона вступає в реакцію із сірою – природним секретом, що виділяється у наших вушних каналах. В нормі ця речовина має підвищену кислотність і необхідна для змащування внутрішньої поверхні вуха, а також захисту від бактерій та грибків.

Коли ми плаваємо, вода змиває цей природний захисний шар, і шкіра слухових каналів стає сухою, пухкою та вразливою перед інфекціями. Ось чому у багатьох людей після плавання у басейні розвивається отит – запалення зовнішнього чи середнього вуха. Також під дією вологи сірка може набухати та утворювати пробки.

Ось чому важливо купити беруші для басейну, особливо якщо ви займаєтеся плаванням професійно. Ці аксесуари не дають воді потрапити до слухових каналів. При цьому за рахунок спеціальних фільтрів плавець добре чує команди тренера та інші важливі звуки. Просто вставте беруші у слухові канали перед водними процедурами – і ви надійно захищені від запалень та сірчаних пробок!

Як вибрати беруші для плавання в басейні

Ці аксесуари відрізняються між собою за формою, матеріалом та функціоналом. Їх роблять у вигляді кіл, овалів, «ялинок». Беруші для водних процедур можуть бути:

  • восковими;
  • поліуретановими;
  • силіконовими.

Намагайтеся не купувати беруші з пористих матеріалів – вони вбирають воду, і в результаті вона просочується через пори і все одно зволожує слухові канали. Щодо воскових моделей, то вони одноразові, тому використовувати їх невигідно. Найпрактичнішими сьогодні вважаються силіконові беруші, причому саме з листового силікону. Вони багаторазові, легко миються, не викликають алергії, комфортно відчуваються у вухах та довго служать. Тому споживачі залишають про них позитивні відгуки.

Також беруші для плавання бувають стандартними та індивідуальними. До першої категорії належать вироби універсальної форми, масового виробництва. Друга категорія – це якісніші засоби захисту від води, які роблять по зліпках. Ось їх основні переваги порівняно зі стандартними:

  • надійно захищають слухові канали від води;
  • не стискають слухові проходи, але й не натирають;
  • не викликають алергії;
  • довго служать.

При цьому покупець може сам вибрати колір майбутніх берушів та необхідні функції.Беруші для плавання

Де придбати беруші для плавання

Аксесуари для плавання продають у спортивних магазинах – шукайте беруші у відділах, де є шапочки, окуляри та затискачі для носа. Також їх можна зустріти у звичайних аптеках та навіть супермаркетах. Але якщо вам потрібні індивідуальні беруші, зверніться до нашого центру в Києві. Ми робимо якісні силіконові аксесуари для вух за зліпками. При цьому використовуємо сучасні матеріали та 3D-технології.

Усі, хто замовляє у нас беруші, отримують професійну консультацію та огляд слухових каналів. Фахівець пояснює, які беруші для плавання вам підійдуть, і як правильно ними користуватися, прорахує ціну. Готові вироби видаємо у спеціальному футлярі для зберігання.

Замовити беруші можна прямо в центрі, або дистанційно – для цього потрібно надіслати нам зліпки. Готові вироби ми надаємо особисто, а також надсилаємо поштою чи перевізниками по Україні. Щоб дізнатися більше – читайте відгуки на сайті або зв’яжіться з нами та запитайте!