Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00
  Контакти : (067) 239-69-18 / (096) 634-48-48 / (050) 035-87-17

Слухові апарати SoundLens 2

SoundLens 2 – мініатюрний, практично непомітний при використанні пристрій від компанії Starkey Hearing. Це високотехнологічний апарат, який виготовляється для кожного індивідуально. Спочатку пацієнт надає зліпок вушної раковини. Потрапляючи в руки фахівців, він піддається тримірній обробці на принтері або сканері. Завдяки цьому підбираються ідеальні пропорції для пацієнта, апарат зручно розташовується у вусі й не спричиняє дискомфорту вушному каналу.

Слухові апарати SoundLens 2

Саме тому можна абсолютно комфортно спілкуватися по телефону, не відчуваючи при цьому ніяких незручностей. При виробництві слухового апарату використовувалися сучасні інноваційні технології з наявністю надійного зворотного зв’язку. У пристрій вбудовані спеціальні індикатори, які враховують стан слухового апарату. Фіксуються всі деталі:

  • перемикання програм;
  • стан акумуляторної батареї;
  • гучність.

Повідомлення підключене голосове, голос можна змінювати з чоловічого на жіночий. При цьому не потрібно хвилюватися про розбірливість мови. Завдяки функціональним рішенням слухового апарату висока якість гарантується навіть під час тривалого використання. Звук відтворюється в максимально високій якості у будь-який час. Апарат рекомендується пацієнтам навіть з вираженими порушеннями слуху та при наявності часткової глухоти. Цей пристрій стане надійним супутником на всі випадки життя.

За технічними характеристиками цей слуховий апарат підійде майже кожному:

  1. В слуховому апараті передбачено три канали: 8, 12 і 16.
  2. В комплект входить до десяти елементів живлення.

Loading...

Слухові апарати SoundLens 2
Оцініть статтю