Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00
  Контакти : (067) 239-69-18 / (096) 634-48-48 / (050) 035-87-17

Цифрові слухові апарати

Цифрові слухові апаратиПотрібен слуховий апарат?
Запишіться на безкоштовну консультацію та підбір

Записатися

З розвитком сучасних технологій СА цифрового типу помітно змінилися. На зміну старим і незручним приладам прийшли нові: мініатюрні та комфортні. Зараз СА – це, свого роду, мікрокомп’ютер для слухових органів.

Одними з кращих цифрових моделей прийнято вважати наступні пристрої:

  • Starkey Muse;
  • Starkey Muse iQ;
  • Starkey Halo;
  • Starkey Halo iQ.

Вони здатні забезпечити максимально природне звучання в будь-яких ситуаціях. Ви можете перебувати в шумному місці, але з таким апаратом все одно отримаєте розбірливе сприйняття мови.

Що з себе представляє цифровий СА?

Всі пристрої мають п’ять основних складових:

  1. мікрофон;
  2. сигнальний процесор (або підсилювач);
  3. мікрочіп;
  4. динамік (ресивер);
  5. батарейка.

У минулому прилади працювали за принципом звичайного підсилювача. Зараз ситуація докорінно змінилася й тепер пристрій для корекції слуху – це мініатюрний комп’ютер, який обробляє звуки для передачі їх у природному вигляді.

Принцип роботи цифрового пристрою?

Весь процес виглядає так: мікрофон вловлює сигнал, що надходить і передає його підсилювачу, який займається його обробкою. Після перетворення звуку в цифру, він переходить в ресивер, звідки й направляється до вуха.

Якщо говорити про кожний елемент окремо, то мікрофон – важлива складова слухового апарату. Саме від нього залежить якість звучання. У сучасних моделях найчастіше застосовуються адаптивні мікрофони. Вони дозволяють виділити із усього розмаїття саме той сигнал, який потрібен, в залежності від ситуації в акустичному відношенні. А за допомогою підсилювача ви отримуєте чистий і неспотворений звук.

Мікрочіп прийнято вважати нервовою системою приладу. Саме в ньому зосереджені всі основні функції, якими володіють слухові апарати цифрового типу. Завдяки цій деталі, вдалося зменшити розміри пристрою, а також знизити кількість споживаної енергії.

Динамік відповідає за направлення сигналу у вухо пацієнта. Його ефективність безпосередньо залежить від габаритів. Таким чином, пацієнтам з високим ступенем втрати слуху рекомендують покупку більш великих пристосувань.

Акумулятор називають двигуном СА. Тривалість його дії залежить від таких факторів як обсяг використовуваних функцій, умови тощо.

Чому цифрові пристрої краще аналогових?

На сьогодні місце аналогових моделей активно займають цифрові. Така заміна викликана поліпшеними експлуатаційними характеристиками й функціональним набором останніх. З їх допомогою пацієнт може відчути повноцінне занурення у світ звуків. Це можливо за рахунок процесу обробки сигналу, що поступає, і його перетворення. В результаті людина отримує природне та розбірливе звучання без спотворень і стороннього шуму.

Наприклад, перебуваючи в ресторані й розмовляючи з товаришем, ви будете чітко чути його мову, оскільки пристрій визначить її як головне джерело. За такі переваги відповідають функції зворотного зв’язку, шумозаглушення, а також спрямованість мікрофона.

Якщо ж ви будете в тому ж місці, але з аналоговим варіантом, то ви будете чути абсолютно все на одному рівні. З-за цього голос вашого співрозмовника зіллється з навколишнім шумом, і розібрати його мову буде дуже складно.

Де купити пристрій для поліпшення слуху цифрового типу?

Допомогти з вибором найбільш придатної моделі може тільки кваліфікований фахівець з протезування слуху. На сайті компанії «Беттертон» ви можете записатися на консультацію до лікаря. Крім того, у нас є широкий асортимент товарів, призначених для людей з порушеннями роботи слуху. Наші лікарі проведуть діагностику й нададуть рекомендації щодо вибору оптимального варіанту СА.

Loading...

Цифрові слухові апарати
Середня оцінка «5» Проголосували 1