Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Рівень Basic

Рекомендуємо перед покупкою пройти обстеження і підбір відповідного слухового апарату.

Пакет услуг при покупке слухового аппарата включает*:

 • Налаштування СА;
 • Батарейки для СА – 6 шт;
 • Щітка для догляду за магнітом;
 • Коробка для зберігання;


*не діє при купівлі в розстрочку.

Потрібен слуховий апарат?
Запишіться на безкоштовну консультацію та підбір

Записатись

Сучасні слухові рішення базового рівня повністю не забезпечують користувачеві якість звучання і достатній функціонал. Це прилади з цифровою обробкою звуку, оснащені спрямованими мікрофонами і мають можливість індивідуального програмування. Головне – вибрати відповідну модель від надійного виробника. Якщо вас цікавлять дешеві слухові апарати, купити їх можна в центрі слуху «Беттертон». Ми пропонуємо широкий спектр послуг з реабілітації слуху.

Слухові рішення економ-класу рекомендовані для користувачів, які дотримуються спокійного способу життя. Вони відмінно справляються з базовими акустичними навантаженнями:

Спілкування в закритому приміщенні

Перегляд фільмів і телепередач

Розмови по телефону

Але і в більш складній обстановці апарати поводяться впевнено і забезпечують якість звуку. Їх можна використовувати:

 • в громадському транспорті;
 • на галасливих вулицях;
 • в магазинах;
 • кінотеатрах;
 • на концертах.


Багато базових моделей оснащені корисними функціями, що роблять використання максимально комфортним:

 • Пониження шумів
 • Спеціальний режим для великого приміщення
 • Мінімальне підвищення рівня розбірливості мови
 • Звукова індикації про необхідність змінити батарейку або програму прослуховування
 • Захист від пилу і вологи


Все це доводить, що для успішної реабілітації слуху пацієнтам набагато комфортніше використовувати слухові апарати преміум-класу. Моделей початкового рівня не достатньо, щоб забезпечити комфортну чутність в різних акустичних ситуаціях. Сьогодні базові моделі не володіють необхідним для цього набором функцій.

Як обрати апарат початкового рівня?

При підборі слухового рішення найголовнішим фактором є надійність виробника. І в цьому плані безпрограшний варіант – продукція американського бренду Starkey. Він пропонує серії ARIES, що включають моделі базового рівня. Головними їх перевагами є доступність і комфорт використання. Ці прилади гарантують чистий звук в різних умовах і простоту настройки.

У лінійці можна зустріти моделі різної потужності, що дозволяє підібрати варіант для приглухуватості будь-якого ступеня тяжкості. Усі вони виготовлені із застосуванням прогресивних цифрових технологій, тому відтворюють звуки чітко, розбірливо, без зайвих перешкод. Налаштування здійснюється індивідуально, з посиленням гучності по потрібним користувачу частотам.

Найчастіше в базовій серії ARIES від Starkey зустрічаються завушні апарати. Вони фіксуються за раковиною і практично непомітні. На корпусі є невеликі навігаційні елементи, що дозволяють зручно регулювати гучність при необхідності. Моделі завушного типу рекомендовані дітям і літнім людям за рахунок простоти експлуатації і відсутності протипоказань.

Також в асортименті лінійки можна зустріти внутрішньовушні прилади, що розміщуються прямо в вусі. Їх перевагами є малий розмір, стійкість до впливу шуму вітру, малопомітність. Деякі моделі оснащені регуляторами гучності і вимикачами, але частіше в них передбачено автоматизоване управління. Такі слухові рішення підійдуть людям з легкої і середньої приглухуватістю. Зверніться в центр «Беттертон», щоб замовити підбір слухового апарату в Києві!
Слуховые аппараты базового уровня

Характеристики

Моделі бюджетної категорії дають користувачеві можливість оцінити плюси цифрової обробки звуку без великих грошових витрат:

 • Налаштовуються індивідуально за результатами аудіограми;
 • Мають від 4 до 8 незалежних каналів для тонкої настройки;
 • Передають чистий звук без спотворень;
 • Пригнічують ефект зворотного зв’язку;
 • Оснащені кнопкою перемикання між програмами і регулятором гучності;
 • Повідомляють користувачеві про необхідні дії за допомогою звукової індикації;
 • Естетичні та малопомітні.


Багатьом досі не віриться, що прогресивні і функціональні слухові рішення можуть бути доступними. Насправді ж, у цьому немає нічого дивного. Цифрові технології стрімко розвиваються, з кожним днем ​​розмиваючи межі між класами приладів. У підсумку ті моделі, які 5-10 років назад вважалися верхом досконалості і дивом техніки, сьогодні класифікують як базові і загальнодоступні.

Головне питання, що цікавить людину, яка вирішила придбати слуховий апарат: як вибрати недорогу, надійну і комфортну у використанні модель? Щоб не помилитися з вибором, важливо звернутися за допомогою до професіоналів. У спеціалізованих центрах слуху «Беттертон» надаються послуги діагностики та підбору слухових рішень індивідуально під клієнта. Також наші досвідчені фахівці здійснюють почастотного настройку приладів, підтримують пацієнтів на етапі адаптації.

Запишіться на безкоштовну консультацію, щоб підібрати слухові апарати недорого в Києві і інших містах! Для цього потрібно зателефонувати за вказаними телефонами або проФорма заявки на сайті.

Starkey ARIES Pro BTE

Американська якість за розумною ціною

Aries pro

Численні користувачі, які вже мали можливість познайомитися зі слуховими апаратами Starkey, асоціюють продукцію цієї компанії з надійністю, комфортом прослуховування, використання сучасних технологій.

Надійність слухових апаратів Starkey незмінно вселяє довіру, а здатність компанії йти в ногу з новітніми тенденціями привертає увагу споживачів у всьому світі.

ARIES PRO – це слухові апарати економ-класу, які підходять для компенсації середньої ступенів втрати слуху і оснащені найважливішими функціями, що забезпечують користувачеві комфорт у використанні слухового апарату і чудове звучання.

Багато людей із вадами слуху не можуть дозволити собі слуховий апарат більш «модної» моделі, тому що страждають вкрай важкою втратою слуху, для компенсації якої підійде не кожен слуховий апарат. При таких втратах слуху не показані – внутрішньоканальні апарати і апарати типу RIC.

Для таких людей у ​​Starkey знайдуться сучасні пристрої – 8-канальні надпотужні програмовані слухові апарати ARIES PRO POWER, здатні компенсувати важку ступінь втрати слуху. Вони комфортні і надійні у використанні, забезпечують достатній рівень посилення звуку і практично повністю виключають виникнення зворотного зв’язку завдяки інноваційній технології Active Feedback Intercept. Також ці слухові апарати оснащені системою спрямованих мікрофонів

Directional Speech Detector, що допомагає зрозуміти напрямок звуку.
Зі слуховими апаратами ARIES PRO від Starkey Ви зможете чітко чути навіть самі тихі звуки.

Система спрямованих мікрофонів Directional Speech Detector покращує розуміння мови, а також забезпечує оптимальні настройки в тихій або складній акустичній обстановці, наприклад, в шумному кафе.

Система Touchless Telephone Response дозволяє слуховому апарату миттєво пеключитись в режим телефонної котушки при розмові по телефону.

Adaptive Indicator Tones автоматично підлаштовується під гучну обстановку і оповіщає про розряд батареї, перемиканні програм та інше.

Fine Tuning пропонує гнучке налаштування у 8-ми незалежних каналах разом з 8-смуговим точним налаштуванням.

ARIES PRO оснащені потужною системою Active Feedback Intercept, яка розпізнає і пригнічує акустичну зворотний зв’язок і запобігає утворенню неприємного свисту.

Starkey Aries Pro CIC, ITC, ITE

Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я на всій планеті налічується більше 250 000 000 чоловік з різними порушеннями слуху. Вони приносять значні незручності в житті, не дозволяють нормально вчитися і насолоджуватися спілкуванням. Але завдяки сучасним слуховим пристроям і можливості раннього діагностування з’являється можливість повернути пацієнтам слух. Для цього потрібно вчасно звернутися до відповідних фахівців і пройти обстеження.

Як зрозуміти, що ви втрачаєте здатність чути?

Перші ознаки втрати слуху можуть бути малопомітними, але все ж таки на них варто звернути увагу. До них належить:

 • Прохання повторити слова співрозмовника, особливо в галасливих і багатолюдних місцях;
 • Збільшення показників гучності телевізора або аудіосистеми;
 • Труднощі зі сприйняттям мови під час розмови по телефону;
 • Складно дається розмова з кількома людьми.


Варто підкреслити, що слухові проблеми не зникнуть самі по собі, а через деякий час вони будуть тільки посилюватися. Саме тому важливо не пропустити початкову стадію і вчасно призначити лікування і протезування.

Aries Pro CIC

Aries Pro CIC – можливість знову чути нормально!

Звичайно ж, туговухість приносить масу дискомфорту і змиритися з цим досить важко. Але сучасні рішення дозволяють знову насолодитися звуками природи і людською мовою. Для цього з успіхом застосовуються слухові апарати, які випускаються в різних модифікаціях.

Aries Pro CIC володіють невеликими розмірами і тому малопомітні, але при цьому забезпечують чудову якість звучання. Завдяки цьому мова, а також інші навколишні звуки, стають чіткими і розбірливими. Також слід зазначити, що корпус для кожного СА створюється на основі вушної раковини і каналів слухового ходу, що додатково забезпечує комфортне користування. А точне повторення анатомічних особливостей вушного каналу дозволяє зручно і непомітно використовувати СА.

Слухові апарати даної категорії оснащені всіма основними функціями, що забезпечують комфортне сприйняття звуків різного характеру. Вони прості в експлуатації, а також легкі в налаштуванні, завдяки чому ними можуть без проблем користуватися абсолютно всі пацієнти. Його використання виключає необхідність тривалих налаштувань у лікарів, що займають величезний проміжок часу.

Слухові апарати мають базовий рівень шумозаглушення, завдяки чому їх можна з успіхом використовувати не тільки в тихій домашній обстановці, а й на вулиці, в транспорті, спілкуватись по телефону. Наявність додаткових можливостей і зручних індикаторів гарантує більш зручне використання пристрою.

Aries Pro CIC рекомендовані для:

 • Пацієнтів з віковою приглухуватістю;
 • Людей із вадами слуху сенсоневрального типу 1-3 ступеня;
 • Пацієнтів, які будуть використовувати апарат в домашніх або малошумних умовах.


Даний внутрішньоканальний слуховий апарат виготовляється з високоякісних матеріалів, що відповідають найвибагливішим нормам. Додатково вони покриваються захисними шарами, що забезпечують термін експлуатації до чотирьох років при належному догляді і дотриманні правил користування.

Серед основних переваг пристроїв варто відзначити:

 • Невелику вартість в порівнянні з іншими аналогами і пристроями більш високого класу. Це робить його доступним;
 • Мініатюрні розміри, а також розташування у вушному каналі. Це робить СА практично непомітним, усуває відчуття дискомфорту;
 • Зручність використання при активному способі життя, так як вони приховані в каналі і тому не чіпляються за сторонні предмети.

Основними недоліками є необхідність щоденного догляду, що може бути проблематичним для дітей і людей похилого віку.

Aries Pro CIC володіють 8 каналами для обробки звуку, цифровою обробкою звуку, придушенням зворотного зв’язку. Усе це знаходиться в привабливому сучасному мініатюрному корпусі з можливістю регулювання гучності і звуковим індикатором рівня зарядки.

Записатися на підбір

Рівень Basic
5
Середня оцінка «5» Проголосували 3
Рівень Basic
5