Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Центр слуху в м. Київ (станція метро “Нивки”)

Консультация-лор-врача-центр-слуха-беттертон

Адреса:

03062 м. Київ, вул. Невська, 2_Л, 1-й поверх
(справа від супермаркету «Фуршет»)

Телефони:

(044) 222-88-07
(066) 447-27-47
(096) 634-48-48

Графік работи:

Пн-Пт – 09:00 до 19:00
Сб – 10:00 до 16:00
Нд – вихідний

E-mail:

bettertone.com.ua@gmail.com


Центр «Беттертон» надає професійну допомогу пацієнтам будь-якого віку, які зіткнулися з порушенням або втратою слуху й мови. Методи лікування, які ми використовуємо, за роки практики довели не тільки свою ефективність, але й максимальну безболісність та безпечність. Всі дослідження проводяться у відповідності з міжнародними стандартами та правилами. Ми надаємо наступні види послуг:

  • Діагностика слуху. Проводимо, як окремі види діагностики, так і комплексне обстеження слуху для пацієнтів різного віку. Аудіометрія, імпедансометрія, тімпанометрія, ОАЕ, тести КСВП – вся діагностика проводиться на новому сучасному обладнанні і гарантує об’єктивний і точний результат.
  • Слухопротезування. У цю категорію входять такі послуги, як підбір слухових апаратів для дітей та дорослих, адаптація до виробів, пробне носіння, робота з педагогами.
  • Налаштування слухових апаратів для кожного пацієнта проводиться індивідуально. При необхідності можливий підбір пристрою на дому.
  • Ремонт слухових апаратів. Здійснюємо як гарантійне, так і післягарантійне сервісне обслуговування.
  • Виготовлення вкладишів за індивідуальним замовленням. Перед початком роботи ми зробимо зліпок слухового проходу, після чого виготовимо індивідуальні вкладиші, беруші, насадки та корпус внутрішньовушного приладу.
  • У нас можна отримати консультацію досвідчених ЛОР-лікарів, записатися на такі додаткові послуги як туалет вуха, видалення сірчаних пробок, процедуру під назвою «Зозуля», промивання лакун мигдалин, лікування гаймориту, продування за методом Политцера, введення турунд та багато інших. Також ми готові провести прийом у вихідний день або спеціаліст здійснить виїзд додому до пацієнта.

В першу чергу, на що орієнтуються фахівці центрів «Беттертон», – це глибокі знання, величезний досвід за плечима й професійні навички, які наші лікарі вдосконалюють з року в рік. Мета наших фахівців полягає в тому, щоб як можна більш точно встановити діагноз й підібрати найбільш правильний та ефективний спосіб лікування. Крім цього, до кожного клієнта ми підбираємо індивідуальний підхід, надаємо психологічну допомогу, даємо всіляко зрозуміти, що хочемо йому допомогти.

Кожен Пацієнт для нас – Цінність! Незалежно від приводу звернення до наших Центрів кожному пацієнту приділяється належна увага і надається кваліфікована допомога. Всі Центри обладнані за останнім словом техніки, наші фахівці співпрацюють з колегами з багатьох приватних і державних клінік і у нас можна пройти всі необхідні обстеження за направленням інших лікарів.

Кваліфікована допомога дітям й дорослим

Якщо проблеми зі слухом спостерігаються у дітей, важливо своєчасно звернутися за допомогою до фахівців, тому що дитина повинна нормально розвиватися й рости. Наші фахівці проводять об’єктивний слуховий скринінг у дітей молодшого віку, в тому числі у немовлят, також ми здійснюємо слухопротезування, яке доступне дітям у віці від трьох місяців.

Як показує практика й науково підтверджені факти, критично важливим періодом для розвитку мовлення та слуху є вік від 2 до 4 років. Кора мозку, шо сприймає звуки й мову, має здатність перестроюватися на виконання інших функцій. Якщо мозок не буде отримувати необхідні сигнали від периферичної слухової системи, то після вищеописаного віку перебудова начебто фіксується й стає незворотною. Це відбувається в тих випадках, коли у дитини є проблеми зі слухом, але хвороба не була діагностована і не компенсована за допомогою кохлеарного імпланту або приладу для корекції слуху.

Важливо розуміти, що несвоєчасне звернення до лікаря може стати причиною того, що слух не відновиться, й дитина не буде нормально розвиватися. Якщо проблеми будуть виявлені на ранньому етапі, фахівець призначить необхідний комплекс заходів, а дитина в розвитку нічим не буде поступатися у розвитку своїм здоровим одноліткам. В країнах Європи та США з початку століття ввели обов’язковий слуховий скринінг всіх новонароджених дітей до того моменту, поки вони не будуть виписані з пологового будинку. У разі виявлення проблеми зі слухом, призначають об’єктивну діагностику та ранню реабілітацію. Всі ці процедури можна виконати в нашому Центрі слуху «Беттертон».

Допомагаючи дорослим пацієнтам, наші медики намагаються не просто компенсувати приглухуватість, але й вирішити психологічні проблеми, пов’язані зі слуховим спілкуванням. Дорослим важливо зберегти працездатність, тому що від цього будуть залежати їх сімейні взаємини, кар’єрний зріст, будь-яка соціальна діяльність.

Дорослим можуть бути запропоновані не тільки сучасні слухові апарати, а й додаткові аксесуари, що дозволяють синхронізувати апарати з телефоном, комп’ютером, телевізором та іншими необхідними пристроями. Слухопротезування з допомогою слухових рішень Starkey Hearing Technologies не тільки повертає можливість чути, але і знижує рівень стресу пацієнтів, що позитивно відбивається абсолютно на всіх сферах життя.
Ми добре розуміємо, з якими труднощами стикаються пацієнти зі зниженням слуху. І це не тільки фізичні, а й моральні і емоційні проблеми. Коли людина починає чути гірше, їй доводиться поступово відмовлятися від активного соціального життя: театр, кіно, відвідування церкви, похід на стадіон, та й просте спілкування стає проблемою. Наслідком цього стає соціальна ізоляція, розлади у взаєминах з рідними і друзями. З точки зору фізичного здоров’я проблеми зі слухом можуть викликати різні захворювання, в тому числі і хвороба Альцгеймера.

Вчені також з’ясували, що якщо своєчасно виконати слухопротезування навіть при невеликій приглухуватості, то ймовірність розвитку деменції знижується в рази і може досягти рівня тих людей, у яких проблем немає взагалі. Фахівці нашого центру ставлять перед собою мету не тільки поліпшити стан слуху, але й відновити розумове та психічне здоров’я вікових пацієнтів, докладаючи всі зусилля для того, щоб вони знову стали частиною суспільства, змогли налагодити стосунки зі своїми рідними, друзями, колегами по роботі.

Ми проводимо ретельне діагностування, тому в разі необхідності розроблюємо індивідуальний план слухової реабілітації. Також пацієнт отримує різні рекомендації, які дозволять уникнути подальших проблем та зберегти здатність добре чути на довгі роки.

Якість обстеження на найвищому рівні

Основним інструментом наших фахівців є потужна діагностична база, а також широкі можливості слухопротезування за допомогою технологій Starkey, які не мають аналогів на сьогодні. СА цього виробника були визнані передовою технологією у сфері наукових досліджень, а також розробки й тестування слухових рішень для людей різного віку.

Ми розуміємо, що якість обстеження в першу чергу залежить від професіоналізму лікаря та від його вміння, а також бажання надати допомогу пацієнту. Але багато в чому вона залежить від використовуваного для діагностики оснащення. За роки роботи ми зібрали у своїй клініці найефективніше та сучасне технологічне обладнання, яке використовується в провідних європейських країнах, а також в Америці. Будь-який вимірювальний прилад, незалежно від того до якої категорії він відноситься, регулярно проходить перевірку і калібрування сигналів. Завдяки цьому фахівці можуть отримувати більш точні й достовірні результати під час обстеження, що вкрай важливо не тільки для первинного діагностування, але й для подальшого диспансерного спостереження.

Важливими чинниками є методи використання обладнання. Фахівці нашого центру перейняли досвід скринінгу та діагностики у провідних світових лікарів. Крім того, всі використовувані методики засновані на неспростовних доказах та медичних дослідах. Об’єктивний скринінг у нас проводиться навіть для дітей молодшого віку, в тому числі новонароджених. Дорослі піддаються самому ретельному тестуванню для того щоб виявити всі проблеми, пов’язані з туговухістю. Програма лікування підбирається індивідуально для кожного пацієнта, вона ґрунтується на результатах діагностики. Лікування може припускати також прийом лікарських препаратів, але найголовніше, що входить в програму, це слухопротезування за допомогою апаратів Starkey. Також ми навчаємо усіх правильно користуватися СА, здійснювати їх налаштування та програмування. Диспансерне спостереження також здійснюється за індивідуальним планом.

Апарати для корекції слуху найвищого рівня

Слухопротезування в Центрі “Беттертон” виконується за новітніми методиками і може бути бінауральним (два вуха) і моноуральним (одне вухо). Основним фактором при виборі методу слухопротезування будуть результати досліджень, на основі яких лікар визначить, чи спостерігаються проблеми в одному слуховому органі, або в обох.

Існує велика кількість моделей апаратів Starkey , тому підбиратися пристрій буде в індивідуальному порядку, у залежності від всіх аспектів проблеми, що виникла, соціальних потреб пацієнта, та авжеж від фінансових можливостей. Лікар зробить максимально точний зліпок вуха, по якому у лабораторії зможуть виготовити індивідуальний слуховий апарарат або вкладиш до нього. Після комп’ютерної настройки пацієнт одягає апарати, потім відбувається перевірка на ефективність роботи пристрою і його відповідність слуховим потребам людини.

В нашій клініці пред’являються найжорсткіші вимоги до апаратів для корекції слуху, а також до методик їх тестування, програмування й підбору. Нам важливо допомогти кожному клієнту, повернути йому радість комфортного спілкування. Тому для слухопротезування ми в першу чергу використовуємо слухові апарати бренду Starkey. Вони користуються світовою популярністю більше половини століття й визнані провідними фахівцями в цій області медицини. С помощью слуховых аппаратов мільйони пацієнтів  змогли повернути собі слух і жити в світі, повному звуків.

Допомога і підтримка профільних фахівців

У нашому центрі на Святошино працюють досвідчені сурдопедагоги, які навчають правильній вимові дітей та дорослих, допомагають поліпшити слухове сприйняття, готують їх до соціальної адаптації в дитячому саду або школі. Для батьків проводяться спеціальні семінари, на яких розповідається, як пристосувати свою дитину до світу звуків. Наші співробітники проходять стажування в кращих навчальних центрах світу, беруть участь в різних міжнародних конференціях, постійно поповнюють свій досвід і кваліфікацію в сфері слухової реабілітації.

Задати запитання спеціалісту:

Центр слуху в м. Київ (станція метро “Нивки”)
Середня оцінка «5» Проголосували 2