Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00
  Контакти : (067) 239-69-18 / (096) 634-48-48 / (050) 035-87-17

Центр слуху в м. Київ (станція метро “Нивки”)

Адреса:

03062 м. Київ, вул. Невська, 2_Л, 1-й поверх
(справа від супермаркету «Фуршет»)

Телефони:

(044) 222-88-07
(066) 447-27-47
(096) 634-48-48

Графік работи:

Пн-Пт – 09:00 до 19:00
Сб – 10:00 до 16:00
Нд – вихідний

E-mail:

bettertone.com.ua@gmail.com


Центр «Беттертон» надає професійну допомогу пацієнтам будь-якого віку, які зіткнулися з порушенням або втратою слуху й мови. Методи лікування, які ми використовуємо, за роки практики довели не тільки свою ефективність, але й максимальну безболісність та безпечність. Будь-які дослідження проводяться у відповідності з міжнародними стандартами та правилами. Ми надаємо наступні види послуг:

  • Діагностика слуху. Проводимо різні тести, також надаємо такі послуги як тимпанометрія, комплексне дослідженняс лухового органу, аудіометрія, тести КСВП, порогова аудіометрія, імпедансометрія та інші.
  • Слухопротезування. У цю категорію входять такі послуги, як підбір СА для дітей та дорослих, адаптація до виробів, пробне носіння, робота з педагогами.
  • Налаштування СА. Може виконуватися для кожного індивідуально. Підбір пристроїв може виконуватися на дому, також ми виконуємо програмування слухових апаратів.
  • Ремонт СА. Здійснюємо як гарантійне, так і післягарантійне сервісне обслуговування.
  • Виготовлення вкладишів за індивідуальним замовленням. Перед початком роботи ми зробимо зліпок слухового проходу, після чого виготовимо індивідуальні вкладиші, беруші, насадки та корпус внутрішньовушного приладу.
  • У нас можна отримати консультацію досвідчених ЛОР-лікарів, записатися на такі додаткові послуги як туалет вуха, видалення вушних пробок, процедуру під назвою «Зозуля», введення ліків в гортань, лікування гаймориту, продування за методом Политцера, введення турунд та багато іншого. Також ми готові провести прийом у вихідний день або спеціаліст здійснить виїзд додому до пацієнта.

В першу чергу, на що орієнтуються фахівці клініки «Беттертон», – це глибокі знання, величезний досвід за плечима й професійні навички, які наші лікарі вдосконалюють з року в рік. Мета наших фахівців полягає в тому, щоб як можна більш точно встановити діагноз й підібрати найбільш правильний та ефективний спосіб лікування. Крім цього, до кожного клієнта ми підбираємо індивідуальний підхід, надаємо психологічну допомогу, даємо всіляко зрозуміти, що хочемо йому допомогти.

До всіх клієнтів у нас однаково добре ставлення, незалежно від того, купують вони дорогий або більш бюджетний СА. Для нас кожен пацієнт прирівнюється до ВІП-клієнта, крім того, наші лікарі ставляться з глибокою повагою до своїх колег та фахівців з конкуруючих клінік.

Використовуючи найсучасніші медичні методики, ми працюємо над тим, щоб докопатися до самої суті істини, та якщо допускаємо помилку, то готові визнати її й прикласти всі зусилля, щоб це виправити. Фахівці нашої клініки розбираються у всіх тонкощах цієї області, тому за роки своєї роботи, стикаючись навіть з найважчими випадками, завжди виходили з них переможцями. Ми надаємо кваліфіковану допомогу як дорослим, так і дітям, навіть самого малого віку.

Кваліфікована допомога дітям й дорослим

Якщо проблеми зі слухом спостерігаються у дітей, важливо своєчасно звернутися за допомогою до фахівців, тому що дитина повинна нормально розвиватися й рости. Наші фахівці розвивають об’єктивний слуховий скринінг у дітей молодшого віку, в тому числі у немовлят, також ми здійснюємо протезування, яке доступне дітям у віці від трьох місяців.

Як показує практика й науково підтверджені факти, найбільш критичним періодом для розвитку мовлення та слуху є вік від 2 до 4 років. Кора мозку, шо сприймає звуки й мову, має здатність перестроюватися на виконання інших функцій. Якщо мозок не буде отримувати необхідні сигнали від периферичної слухової системи, то після вищеописаного віку перебудова начебто фіксується й стає незворотною. Це відбувається в тих випадках, коли у дитини є проблеми зі слухом, але хвороба не була діагностована і не компенсована за допомогою кохлеарного імпланту або приладу для корекції слуху.

Важливо розуміти, що несвоєчасне звернення до лікаря може стати причиною того, що чутність не відновиться, й дитина не буде нормально розвиватися. Якщо проблеми будуть виявлені на ранньому етапі, фахівець призначить необхідний комплекс заходів, а дитина в розвитку нічим не буде поступатися своїм здоровим одноліткам. В країнах Європи та США з початку століття ввели обов’язковий слуховий скринінг всіх новонароджених дітей до того моменту, поки вони не будуть виписані з пологового будинку. У разі виявлення проблеми з чутністю, призначать об’єктивну діагностику та ранню реабілітацію. Всі ці процедури можна виконати в нашому Центрі слуху «Беттертон».

Допомагаючи дорослим пацієнтам, наші медики намагаються не просто компенсувати приглухуватість, але й вирішити психологічні проблеми, пов’язані зі слуховим спілкуванням. Дорослим важливо зберегти працездатність, тому що від цього будуть залежати їх сімейні взаємини, кар’єрний зріст, будь-яка соціальна діяльність.

Дорослим можуть бути запропоновані не тільки стандартні пристрої, але й додаткові технології, наприклад «Starkey». Високотехнологічні пристрої забезпечують гарну продуктивність при роботі з найсучасними й високотехнологічними атрибутами, такими як комп’ютер, мобільний телефон та інші всілякі гаджети. Слухопротезування за допомогою апаратури Starkey Hearing Technologies не тільки повертає можливість чути, але й знижує стресовтомлюваність.

Літнім пацієнтам ми також надаємо професійну допомогу й сприяємо налагодженню їх соціальних контактів. Звернувшись до нас, літні люди знову зможуть задовольняти свої культурні або духовні потреби, такі як відвідування театрів, кіно, церкви, спортивних змагань та багато іншого. Дуже багато клієнти скаржаться на те, що не чують і не розуміють своїх дітей та онуків, а від нестачі спілкування вони відчувають моральні страждання. Літні люди перестають відвідувати громадські місця з-за поганої чутності, їх життя стає нецікавою й бідної на події. Шведські дослідники виявили, що проблеми зі слухом у літніх людей можуть викликати різні захворювання, у тому числі й хворобу Альцгеймера. Крім ризику розвитку деменції, літні пацієнти можуть перестати спілкуватися з людьми або говорити нерозбірливо, що в підсумку також призведе до соціальної ізоляції. Подібні фактори нерідко стають поясненням того, що люди часто не розуміють молоде покоління, хоча, насправді вони просто не можуть розібрати, що кажуть їм діти й онуки. Члени сім’ї можуть помилково вважати, що в людини у віці спостерігається розумова деградація, змінюється характер в гіршу сторону, а це також призводить до розладу взаємин.

Вчені також з’ясували, що якщо своєчасно виконати слухопротезування навіть при невеликій приглухуватості, то ймовірність розвитку деменції знижується в рази і може досягти рівня тих людей, у яких проблем немає взагалі. Фахівці нашої клініки ставлять перед собою мету не тільки поліпшити стан слуху, але й відновити розумове та психічне здоров’я вікових пацієнтів, докладаючи всі зусилля для того, щоб вони знову стали частиною суспільства, змогли налагодити стосунки зі своїми рідними, друзями, колегами по роботі.

Ми проводимо ретельне діагностування, тому в разі необхідності можемо розробити індивідуальний план слухової реабілітації. Також пацієнт отримає різні рекомендації, які дозволять уникнути подальших проблем та зберегти здатність добре чути на довгі роки.

Якість обстеження на найвищому рівні

Основним інструментом наших фахівців є потужна діагностична база, а також широкі можливості слухопротезування за допомогою технологій Starkey, які не мають аналогів на сьогодні. СА цього виробника були визнані передовою технологією у сфері наукових досліджень, а також розробки й тестування слухових рішень для людей різного віку.

Ми розуміємо, що якість обстеження в першу чергу залежить від професіоналізму лікаря та від його вміння, а також бажання надати допомогу пацієнту. Але багато в чому вона залежить від використовуваного для діагностики оснащення. За роки роботи ми зібрали у своїй клініці найефективніше та сучасне технологічне обладнання, яке використовується в провідних європейських країнах, а також в Америці. Будь-який вимірювальний прилад, незалежно від того до якої категорії він відноситься, регулярно проходить перевірку і калібрування сигналів. Завдяки цьому фахівці можуть отримувати більш точні й достовірні результати під час обстеження, що вкрай важливо не тільки для первинного діагностування, але й для подальшого диспансерного спостереження.

Важливими чинниками є методи використання обладнання. Фахівці нашого центру перейняли досвід скринінгу та діагностики у провідних світових лікарів. Крім того, всі використовувані методики засновані на неспростовних доказах та медичних дослідах. Об’єктивний скринінг у нас проводиться навіть для дітей молодшого віку, в тому числі новонароджених. Дорослі піддаються самому ретельному тестуванню для того щоб виявити всі проблеми, пов’язані з туговухістю. Програма лікування підбирається індивідуально для кожного пацієнта, вона ґрунтується на результатах діагностики. Лікування може припускати також прийом лікарських препаратів, але найголовніше, що входить в програму, це слухопротезування за допомогою апаратів Starkey. Також ми навчаємо усіх правильно користуватися СА, здійснювати їх налаштування та програмування. Диспансерне спостереження також здійснюється за індивідуальним планом.

Апарати для корекції слуху найвищого рівня

Для дітей й дорослих протезування виконується за новими методиками. До таких можна віднести бінауральну і моноуральну корекцію. Основним фактором при виборі методу слухопротезування будуть результати досліджень, на основі яких лікар визначить, чи спостерігаються проблеми в одному слуховому органі, або в обох.

Моделей апаратів Starkey існує велика кількість, тому підбиратися пристрій буде в індивідуальному порядку, у залежності від всіх аспектів проблеми, що виникла, соціальних потреб пацієнта, від фінансових можливостей. Лікар здійснить максимально точний зліпок вуха, у високотехнологічної лабораторії зможуть виготовити СА або вкладиш до нього за індивідуальним замовленням. Програмування відбувається за певними алгоритмами, які можуть залежати в першу чергу від вікової категорії. Після здійснення всіх налаштувань пацієнт одягає СА, який перевіряється з допомогою спеціальної апаратури на відповідність слуховим потребам поганочуючої людини та ефективність роботи.

В нашій клініці пред’являються найжорсткіші вимоги до апаратів для корекції слуху, а також до методик їх тестування, програмування й підбору. Нам важливо допомогти кожному клієнту, повернути йому колишні радощі життя. З цієї причини для слухопротезування ми в першу чергу використовуємо СА бренду Starkey. Вони користуються світовою популярністю більше половини століття й здобули визнання провідних фахівців в області медицини. Мільйони пацієнтів за допомогою сучасних технологій змогли повернути собі слух і жити в світі, повному звуків.

Допомога і підтримка профільних фахівців

У нашому центрі на Святошино працюють досвідчені сурдопедагоги, які навчають правильній вимові дітей та дорослих, допомагають поліпшити слухове сприйняття, готують їх до соціальної адаптації в дитячому саду або школі. Для батьків проводяться спеціальні семінари, на яких розповідається, як пристосувати свою дитину до світу звуків. Наші співробітники проходять стажування в кращих навчальних центрах світу, беруть участь в різних міжнародних конференціях, постійно поповнюють свій досвід і кваліфікацію в сфері слухової реабілітації.

Задати запитання спеціалісту:

Центр слуху в м. Київ (станція метро “Нивки”)
Оцініть статтю