Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00
  Контакти : (067) 239-69-18 / (096) 634-48-48 / (050) 035-87-17

Внутрішньоканальні слухові апарати

Completely-In-Canal (CIC)

Мініатюрні канальні, напівканальні і внутрішньовушні слухові рішення

Доступні технології:
   Muse™, Z Series™, 3 Series™

Потрібен слуховий апарат?
Запишіться на безкоштовну консультацію та підбір

Записатися

Внутрішньоканальні слухові апарати відносяться до категорії спеціальних пристроїв, призначених для поліпшення слухових можливостей. Моделі відрізняються компактністю й мобільністю. Вони встановлюються безпосередньо у вухо, що дозволяє надійно заховати їх від очей оточуючих.

Такі апарати найкраще замовляти за персональним параметрами. Для цього фахівці роблять зліпок вуха – це в підсумку дозволяє виготовити пристрій, що максимально прилягає до поверхні проходу. Щільне прилягання до того ж дозволяє поліпшити якість звуку й ефективно заблокувати появу сторонніх шумів.

Особливості роботи пристрою

Апарати такого типу обладнані мікрофоном, мінідинамиком та спеціалізованим приладом, що підсилює звук. При виробництві пристроїв застосовуються високоякісні матеріали, інноваційні технології та передові розробки останніх років. В результаті виготовляються сучасні високоефективні цифрові прилади, які можуть перетворювати коливання звуків в особливі коди. Після перетворення відбувається трансформування звуків в сигнали, помітні для людського вуха.

Для зручного витягання на корпусі є тонкі нитки. Вони виготовляються з прозорого матеріалу, тому непомітні при носінні апарату.

Відразу після придбання СА варто ознайомитися з основними правилами використання, налаштування та догляду. Важливо також ретельно вивчити, як слід очищати прилад від вушної сірки та інших забруднень.

Серед переваг сучасних внутрішньоканальних слухових апаратів варто виділити:

  • компактні розміри;
  • відмінну якість одержуваного звуку;
  • мінімізацію шумів;
  • тривалий термін експлуатації;
  • захист від потрапляння сторонніх речовин всередину пристрою;
  • зручний, ергономічний корпус.

Аспекти придбання

Купити сучасні, високоякісні, ефективні й багатофункціональні апарати для поліпшення чутності можна в нашому Центрі хорошого слуху «Беттертон». Ми пропонуємо широкий асортимент приладів як для дорослих, так і дітей. Подати заявку можна на сайті нашої компанії, де ви знайдете всю необхідну інформацію, ціни та умови придбання і обслуговування.

Внутрішньоканальні слухові апарати
Оцініть статтю