Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00
  Контакти : (067) 239-69-18 / (096) 634-48-48 / (050) 035-87-17

Недорогі слухові апарати

Недорогі слухові апарати. Бюджетні моделі від компанії «Беттертон»

Потрібен слуховий апарат?
Запишіться на безкоштовну консультацію та підбір

Записатися

 

Чи можлива якісна реабілітація слуху при обмеженому бюджеті? Це питання цікавить багатьох людей, у яких виявили туговухість. Існує думка, що для компенсації глибоких втрат слуху єдиним виходом буде купити слуховий апарат, ціна якого максимально висока. А недорогим моделям приписують обмежені можливості і некомфортне звучання. Однак це помилка. У будь-якій ціновій категорії можна підібрати моделі, що забезпечують потрібний функціонал. Купити недорогі слухові апарати в Києві – це можливість забезпечити собі вільне спілкування без обмежень з сім’єю, колегами, друзями.

У центрі слуху «Беттертон» пропонується продукція широкого цінового діапазону. У сегменті «економ» тут представлені моделі  рівня слухових рішень Basic i рівня слухових рішень Social. Вони забезпечують комфортне спілкування вдома і на роботі, виділяють людську мову, адаптуються до акустичного середовища. Це недорогі і надійні слухові рішення, успішно компенсують втрату слуху.

Базовий слуховий апарат: як вибрати?

Вирішивши зупинитися на приладі бюджетної категорії, варто звернути увагу на виробника. В цьому плані найкращим рішенням стане продукція торгової марки Starkey. Всі моделі базового рівня від цього бренду гарантують природне і комфортне звучання. Вони розпізнають корисні сигнали в навколишньому звуковому багатоголоссі і допомагають користувачеві чути їх, не напружуючись.

Якісні слухові апарати купити в Києві можна в центрі «Беттертон». Ми є офіційним представником  Starkey в Україні, тому пропонуємо оригінальну продукцію бренду з гарантією. Чому варто зупинити свій вибір саме на цьому виробнику. Справа в тому, що він використовує прогресивні «розумні» технології, що дозволяють відтворювати звук максимально природно.

Ще однією характерною рисою всіх слухових рішень даного бренду є їх зручність експлуатації. Вони спроектовані таким чином, щоб з керуванням легко міг впоратися пацієнт будь-якого віку – від дитини до літньої людини.

Будова слухового апарату

Будова слухового апарату

Також до переваг продукції Starkey можна віднести здатність компенсувати втрату слуху будь-якої тяжкості і малопомітність.

Серед асортименту бренду зустрічається досить багато моделей. Покупці насамперед звертають увагу на дизайн і тип носіння приладу. Але тільки кваліфікований фахівець знає, як вибрати слуховий апарат. Консультація сурдолога допоможе визначити ступінь приглухуватості і зрозуміти, якими технічними характеристиками повинен володіти прилад. Також фахівець проводить настройку слухового апарату за результатами аудіограми пацієнта.

Всі ці   послуги доступні  в центрі слуху «Беттертон». Ми пропонуємо широкий вибір слухових рішень базового рівня, підбираємо відповідну модель, проводимо її програмування. І головне – успішно розвінчуємо міф про дорожнечу реабілітації слуху. Адже в міру розвитку сучасних технологій цифрова техніка стає все більш доступною!

Можливості слухових апаратів з доступною ціною

В базових слухових рішеннях нового покоління використовується цифровий спосіб обробки сигналу. Це означає, що сигнал перетворюється в цифровий код, який потім підлаштовується під задані параметри. Така технологія забезпечує широкий функціонал, можливості тонкої настройки звуку. Код обробляється спеціальною програмою, а потім знову переводиться в звуковий формат і транслюється користувачеві.

Якщо вас цікавлять недорогі і функціональні слухові апарати, центр комфортного слуху «Беттертон» завжди готовий запропонувати варіанти. У нас можна придбати доступні моделі, що забезпечують комфортне природне звучання.

Основні плюси недорогих слухових рішень:

  • Можливість підлаштовуватися під акустичну обстановку. У базових моделях є 2-4 програми, які автоматично перемикаються залежно від параметрів навколишнього звукового середовища.
  • Придушення «зворотного зв’язку». Навіть в недорогих слухових апаратах від Starkey проблема неприємного свисту успішно усунута.
  • Успішне шумозаглушення. Допомагає краще сприймати людську мову без зайвих перешкод.
  • Вбудовані спрямовані мікрофони. Автоматично відстежують розташування джерела звуку і фокусуються на ньому. Чим більше у приладу таких мікрофонів, тим обємніше виходить картина звуку.
  • Можливість тонкої настройки. Сучасні слухові рішення дозволяють налаштувати посилення по потрібним частотам, навіть бюджетні моделі є «індивідуально орієнтованими».
  • Стильний дизайн. Серед приладів економ класу присутні екземпляри різних кольорів, форм, типів носіння. Зокрема, це може бути не тільки завушний, але і відносно недорогий внутрішньовушний слуховий апарат, купити в Україні його можна в центрі «Беттертон».

Люди, чиї фінансові можливості обмежені, часом відмовляються від слухової реабілітації або стають жертвами аферистів. Наприклад, сьогодні зустрічається чимало різних «підсилювачів звуку», а також пропозиції купити слуховий апарат б / у. Але варто розуміти, що забезпечити повну компенсацію втрати слуху може лише сертифікований прилад, схвалений Міністерством охорони здоров’я і підібраний фахівцем.

Запишіться на безкоштовну консультацію в центрі «Беттертон»

Loading...

Недорогі слухові апарати
Оцініть статтю