Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Новий формат звуку – Starkey Synergy

Ідеально підходять для
найбільш яскравих моментів у Вашому житті

Ідеально підходять для
найбільш яскравих моментів у Вашому житті

Відкрийте для себе останні версії моделей слухових апаратів Muse і Halo

Удосконалена платформа Synergy

Удосконалена платформа Synergy

Затверджено професіоналами. Схвалено пацієнтами.

Наш найменший слуховий апарат Made for iPhone

Halo2RIC312

Акумуляторна батарея ZPower

Наш зарядний пристрій для моделі Muse TM micro RIC 312t
zpower

Acuity OS 2

Операційна система наступного покоління з інтерактивним інтелектом – дозволяє пацієнтам краще чути швидкість життя.

Оновленні додатки TruLink

персоналізація у всіх нових версіях програми TruLink® 4.0

слуховой аппарат для iphone

Ваш ідеальний
вибір

Synergy є єдиною платформою, яка використовує чотирьохядерну двухпотокову технологію компресії

HALO iQ RIC 13_bettertone фото

Адаптер SurfLink Mini Mobile

Наш новый маленький адаптер для потоковой передачи голоса с мобильных телефонов

Доведено, що здоровий слух безпосередньо пов’язаний із загальним здоров’ям і благополуччям. Люди, які можуть чути і спілкуватися з навколишнім світом, живуть краще і мають міцніше здоров’я.

Наше прагнення допомогти людям чути і жити краще привело до нашого найбільшого технологічного прориву на сьогоднішній день – платформі Synergy®. Схвалена в рівній мірі як пацієнтами, так і фахівцями, платформа Synergy зробила реальний вплив на життя пацієнтів. Synergy – єдина платформа, яка використовує чотирьохядерну двухпотокову технологію компресії і перша, що забезпечує високу точність чутності і максимальну оптимізацію процесу прослуховування.

ПЛАТФОРМА SYNERGY КОМПАНІЇ STARKEY ДОВОДИТЬ ЗВУК ДОСКОНАЛОСТІ

Ідеальний варіант звуку від компанії Synergy

Бажання нинішніх пацієнтів ширше, оскільки їх діяльність є більш великою

З першого дня компанія Starkey® зосередила все, що  робить навколо пацієнта. Ми допомагаємо нашим пацієнтам краще чути в складних акустичних середовищах і жити краще. У міру того, як Starkey продовжує впроваджувати інноваційні технології, ми робимо це з постійною думкою про наших пацієнтів.

Коли Starkey розробляли Synergy, вони хотіли, щоб платформа була гнучкою і потужною з метою обслуговування сьогоднішніх пацієнтів, а також задоволення вимог наступного покоління. Люди, які носять слухові апарати, хочуть почути всі тонкощі життя, навіть в складних акустичних умовах: інтонацію в голосі їх другої половинки або нюанси в нотах улюбленої пісні. Вони також не хочуть наражати на небезпеку їх активний спосіб життя і вважають за краще пристрої, які дозволяють їм досягати успіху, а не сповільнюватися.

Завдяки новим слуховим апаратам і останнім удосконаленням Synergy ми продовжуємо надавати чіткість, комфорт, впевненість і можливості підключення, які заслуговують наші пацієнти.

Останні вдосконалення Synergy забезпечують більш персоналізовані можливості завдяки:

› Acuity OS 2: Найшвидша, сама персоналізована операційна система c природною передачею звуку і використанням нового персоналізованого протоколу настройки Initial Fit Protocol, призначена для повного задоволення вимог і комфорту.

› Halo 2 RIC 312: найменший слуховий апарат моделі Made for iPhone®

Додаток TruLink App 4.0: надає пацієнтам велику ступінь
персоналізації і управління на вимогу

Адаптер Surflink Mini Mobile: нове, маленьке, просте і доступне рішення для передачі звукового потоку з мобільного телефону

Аккумуляторная батарея Z Power: зарядний пристрій для моделі Muse micro RIC 312t

ACUITY OS 2 - НАША УДОСКОНАЛЕНА, ВИСОКОЯКІСНА ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА

Ідеально підходить для будь-якого темпу життя

Кожен день наші пацієнти піддаються впливу різноманітних життєвих ситуацій, які включають в себе безліч різноманітних звуків.

Сучасні пацієнти – це більш активні і вимогливі люди. Вони хочуть, щоб послуги і продукція відповідали їх способу життя, а не були б універсальними. Операційна система Acuity TM OS 2 забезпечує персоналізацію відповідно до потреб їх темпу життя.

Ми раді анонсувати операційну систему наступного покоління, Acuity OS 2 c функцією Interactive Intelligence (інтерактивного інтелекту), яка в п’ять разів швидше, ніж її попередник і надає, як ніколи, можливості відповідно до темпу життя пацієнта. Interactive Intelligence швидко і безперервно адаптується до умов, дозволяючи Вам з легкістю перемикатися від одного акустичного середовища до іншого – не випускаючи при цьому жодного слова.

Acuity OS 2 також включає нові протоколи, призначені для підвищення задоволеності пацієнтів і оптимізації початкових налаштувань. Це дає нам більше часу для консультування і навчання наших пацієнтів з питань використання нових пристроїв.

Acuity OS 2 покращує всі показники слухового сприйняття пацієнтів, дозволяючи Вам отримувати ще більшу насолоду від спілкування зі своїми друзями і близькими.

Функція Interactive Intelligence

Зміна акустичного середовища відбувається в п’ять разів швидше, ніж в попередній версії ОС Acuity.

Непомітна зміна акустичних середовищ в реальному часі

Під час розмови і переміщення між різними акустичними середовищами, Ви будете відчувати природні і непомітні переходи.

Персоналізований протокол початкових налаштувань Initial Fit Protocol

Новий протокол початкових налаштувань дозволяє швидше і більш персоналізовано налаштувати слухові апарати, скорочуючи час і дозволяючи приділяти більше часу консультуванню.

Майстер налаштувань

Функція початкових налаштувань Initial Fit призначена для більш повноцінного використання можливостей Starkey Sound TM, особливо для нових користувачів, шляхом надання рекомендованих налаштувань з метою підвищення комфорту і задоволеності пацієнтів.

Автоматична настройка музики з використанням раніше записаних параметрів

Завдяки використанню записаних параметрів музики або їх автоматичної адаптації, які можуть бути налаштовані відповідно до унікальних індивідуальних уподобаннь, Ви можете слухати музику в її первісній якості.

Звук надвисокої роздільної здатності з використанням технології 900sync

Спільне використання технологій Synergy і 900sync TM забезпечує звук надвисокої роздільної здатності, надаючи Вам найбільш природне, узгоджене прослуховування музики і мови.

Повна сумісність з попередніми версіями

Нова серія слухових апаратів Muse і Halo TM  буде поставлятися з операційною системою Acuity OS 2. Операційні системи всіх моделей Muse і Halo, які в даний час використовуються пацієнтами, в будь-який час можуть бути оновлені до нової ОС.

ПРІОРИТЕТНЕ ЗАВДАННЯ операційної системи ACUITY OS 2 - РОЗМОВИ в галасливій обстановці

Ідеально підходить для ведення бесід

Ідеально підходить для ведення бесід

Ведення бесід, спогади про приємні життєві моменти і сміх з друзями є важнішими складовими захоплюючої і повноцінної діяльності. Оптимізація мовленнєвої діяльності являє таку важливість в ці моменти, і саме тому з використанням наших слухових апаратів відбувається поліпшення акустичних характеристик кожного слова.

Acuity Binaural Imaging – функція автоматичної настройки звуку, яка забезпечує узгоджене і безперебійне сприйняття на слух

 • Забезпечує звук надвисокої чіткості з можливістю більш природного сприйняття
 • Дозволяє зберігати розбірливість мови при спільному прийнятті рішень, з одночасним збереженням комфортного прослуховування

Acuity Lifescape Analyzer — наша найретельнішим чином перевірена система розпізнавання навколишнього середовища, призначена для сучасних складних акустичних умов

 • Включає сім автоматизованих звукових режимів: музика, мова, мова в галасливій обстановці, шум автомобіля, вітер, галаслива обстановка і тиха обстановка
 • Одночасна обробка декількох середовищ

Acuity Voice — забезпечує оптимальну чутність мови

 • Працює паралельно з Acuity Lifescape Analyzer
 • Використовує двокомпонентний алгоритм з динамічною ідентифікацією голосу в поєднанні зі спектральним контролем шуму, який обчислює відповідне посилення по каналу
 • Миттєво застосовує автоматичне підстроювання змінного шуму на всіх каналах, навіть між паузами в розмові
 • Забезпечує до 20 дБ шумозаглушення

Acuity Directionality — призначена для поліпшення розуміння мови в складних акустичних ситуаціях

 • Пропонує постійну адаптивну багатоканальну систему, яка використовує незалежне управління ДНА для збереження мови
 • Використовує ідентифікатор мови для визначення пріоритетів розмов з порогом поліпшення мови до 6 дБ, навіть якщо звук виходить зі спини пацієнта
 • Є бінауральним і забезпечує оптимальну продуктивність і перемикання між середовищами
 • Забезпечує узгоджений, високоточний звук для поліпшення участі в розмові

HALO Є СПОЛУЧНОЮ ЛАНКОЮ МІЖ ПАЦІЄНТАМИ І ЇХ СВІТОМ

Ідеально підходить для забезпечення стійкого зв'язку

Сімейство слухових апаратів Halo  забезпечує продуктивність, чіткість і сумісність з пристроями Apple.

Апарат Halo  дійсно є сполучною ланкою, який може поміститися на долоні наших пацієнтів.

Завдяки постійним інноваціям і безперервним технологічним досягненням в нашому світі все більше пацієнтів вимагають пов’язаних і зручних пристроїв, які покращують їх слух, загальний стан здоров’я і їхнє життя.

Новий апарат Halo 2 RIC 312 дозволяє пацієнтам користуватися нашим найменшим, майже невидимим слуховим апаратом Made for iPhone. Модельний ряд Halo 2 і модель RIC 312 також користуються всіма новими і поліпшеними функціями ОС Acuity OS 2.

Додаток TruLink Hearing Control також
доступна і для деяких версій ОС A d id

true link

ОСОБЛИВОСТІ ДОДАТКУ ДЛЯ УПРАВЛІННЯ НАЛАШТУВАННЯ СЛУХОВОГО АПАРАТУ

Ідеальне рішення для
різноманітних життєвих ситуацій

Максимальна
персоналізація

На вимогу, Ви можете контролювати і здійснювати персоналізовані налаштування управління шумом з метою недопущення упущення жодного слова в вітряну погоду, в галасливій обстановці і в місцях з великим скупченням людей. Функція SoundSpace TM також була перенесена у вкладку персоналізованого управління, щоб допомогти пацієнтам легше вносити зміни в настройки звуку в певних умовах.

Телефонні дзвінки*

Ви можете відповідати на дзвінки одним натисканням кнопки і почувши цілі розмови при потоковій передачі безпосередньо на слухові апарати Halo  по технології Bluetooth®.

Функція SoundSpace

SoundSpace дозволяє Вам легко налаштовувати звук з певними настройками. Простим рухом пальця по екрану, Ви можете налаштувати звук на свій смак. Ви також можете зберігати свої переваги для різних місць в якості користувальницької записаної позиції в пам’яті TruLink Memory для того, щоб Ви відчували себе комфортно в будь-якому акустичному середовищі.

Дистанційне керування

Ви можете легко змінювати гучність і перемикатися між осередками пам’яті на слухових апаратах зі свого пристрою Apple® або Android TM. Ви також можете вносити корективи за допомогою візуального дисплею для кращого контролю і майже нескінченних рівнів настройки відповідно до Ваших уподобаннь.

Пам’ять TruLink

У додатку TruLink за допомогою інструменту SoundSpace Ви можете створити до 20 заздалегідь встановлених налаштувань, записаних в пам’ять TruLink Memories. У пам’ять пристрою Ви можете навіть записувати мітки геотегінгу за допомогою вбудованого GPS приймача на своїх пристроях. Пам’ять із записаними мітками геотегінгу розпізнає місце розташування, і здійснить автоматичну настройку слухового апарату Halo  як тільки Ви ввійдете в відповідну зону. Наприклад, автоматично здійсниться активація збережених налаштувань апарату в разі Ваших відвідин кав’ярні з міткою геотегінгу «кав’ярня».

Бездоганний звуковий потік *

Слухові апарати Halo  забезпечують пряму передачу телефонних дзвінків, музики і мультимедіа з Вашого  iPhone, тому Ви можете насолоджуватися чітким зв’язком і чистим потоком аудіо в будь-який час і в будь-якому місці, для сприйняття вражаючого звуку з ефектом повної присутності.

Адаптивний режим TruLink для використання апарату в автомобілі

З адаптивним режимом TruLink для використання апарату в автомобілі, слухові апарати Halo  справлять автоматичну зміну налаштувань, призначених для зменшення відволікаючих звуків в процесі знаходження за кермом і підвищення загального комфорту водіння.

Ввімкнений мікрофон*

Ви можете записувати, відтворювати і відправляти по електронній пошті аудіо в реальному часі – або прослуховувати його пізніше. Ви можете навіть використовувати свій iPhone в якості мікрофону. Просто розмістить свій iPhone поблизу, включить функцію мікрофона, і розмови передаються безпосередньо на слухові апарати Halo.

Інтеграція з Siri *

Ви також можете використовувати Siri® для читання текстів і електронних листів безпосередньо на Ваших слухових апаратах Halo.

Пошук слухового апарату

За допомогою функції «Пошук слухового апарату» Ви можете легко знайти втрачений апарат з визначенням його місцезнаходження і зазначенням часу. Датчик сигналу посилає більш сильний чи слабкий сигнал, грунтуючись на тому, наскільки близько Ви знаходитесь від Вашого слухового апарату Halo 2.

Сумісність з Apple Watch *

Додаток TruLink для Apple Watch може контролювати гучність, перемикатися між записаними в пам’яті настройками і відключати Ваші слухові апарати прямо з  зап’ясть.

Рішення проблем з тиннитусом

Інтегровані елементи управління в додатку допомагають Вам контролювати гучність і швидкість модуляції запатентованої технології Multiflex Tinnitus Technology.

Оприлюднення у реальному часі *

Ви можете прослуховувати оповіщення про електронну пошту, календарь, повідомлення і з соціальних мереж безпосередньо через слухові апарати Halo.

Всі нові функції максимальної персоналізації в додатку TruLink Hearing Control 4.0:

 • Тепер Вам пропонується створити призначені для користувача комірки пам’яті
 • Персоналізоване управління забезпечує доступ до функцій SoundSpace і Noise Manager

MUSE НАДАЄ ТЕ, ЩО ХОЧУТЬ ПАЦІЄНТИ

Ідеальний вибір для сучасних пацієнтів

Muse забезпечує найбільшприродне сприйняття на  слух в найскладніших акустичних умовах.

«Мені ще багато, що належить
дізнатися про мої слухові
апарати Muse – це найкраще
рішення, яке я прийняв за
довгий час».
— Майк В.

Компанія Starkey Hearing Technologies, вірить що володіти хорошим слухом значить підвищити рівень життя.

Muse,  найпопулярніша серія слухових апаратів, продовжує допомагати Вам краще чути, щоб Ваше життя ставало кращим з кожним днем. Завдяки вдосконаленню операційної системи Acuity OS 2 і відповідних аксесуарів, слухові апарати Muse стали ще краще – вони пропонують більше способів поліпшення сприйняття на слух, персоналізацію, зручність і впевненість.

Крім того, Starkey пропонує розширені технологічні рівні, щоб принести радість ще більшій кількості пацієнтів. Тепер Ви можете користуватися апаратами Muse з технологічними рівнями i1200 і i1000.

АДАПТЕР SURFLINK MINI MOBILE З ЛЕГКІСТЮ ПЕРЕДАЄ ТЕЛЕФОННІ ДЗВІНКИ

ZPOWER забезпечує зручність зарядки на весь день

SurfLink Mini MobileМініатюрне рішення.

Великі можливості.

Пацієнти попросили, і ми надали. Ми раді представити SurfLink® Mini Mobile – наше нове, мініатюрне і просте рішення для потокової передачі звуку з мобільних телефонів. Тепер Ви можете підключити будь-який мобільний пристрій, що підтримує Bluetooth, до своїх слухових апаратів Muse для передачі телефонних дзвінків. Новий адаптер SurfLink Mini Mobile сумісний з  популярним віддаленим мікрофоном SurfLink Remote Microphone 2 – одним з найбільш перевірених і зручних  пристроїв.

 • Підключіть адаптер Mini Mobile до нижньої частини віддаленого мікрофона SurfLink Remote Microphone 2
 • Передавайте дзвінки з будь-якого мобільного телефону обладнаного Bluetooth на слухові апарати Muse

Віддалений мікрофон SurfLink Remote Microphone

 

Система SurfLink Mini mobile

 

Адаптер SurfLink MiniMobile

Наша повна лінійка аксесуарів SurfLink також включає:

 • SurfLink Mobile 2
 • SurfLink Media 2
 • SurfLink Remote
 • SurfLink Remote Microphone 2

Заряди. Розслабся. Повтори.

zpower

У недавньому дослідженні однієї з найбільш затребуваних
функцій слухових апаратів була можливість їх перезарядки.

muse-mric-312

Завдяки ZPower ®, компанія Starkey пропонує перезаряджаємий варіант, який доступний для всіх майбутніх замовлень нашої моделі слухових апаратів Muse micro RIC 312t. Тепер у Вас може бути впевненість, що Ваші батареї не підведуть в незручний момент. Перезаряджаєма модель Muse micro RIC 312t не передбачає розбирання апарату з використанням комплектуючих елементів як нами, так і нашими пацієнтами.

Ідеальний варіант для підтримки здоров'я і благополуччя

А ВИ  ЗНАЛИ?

Люди похилого віку*

з порушенням слуху можуть мати більш коротку тривалість життя, ніж їх однолітки, які не мають подібні проблеми.

Простежується істотний взаємозв’язок між
високим кров’яним тиском і невиліковною втратою слуху.

*70 років і старше

У дорослих людей * з втратою слуху зниження пізнавальної здатності відбувається на 30-40% швидше, ніж у їх однолітків без втрати слуху.

*75 лет и старше

Дорослі* з невиліковною втратою слуху більш часто повідомляли про депресію, тривогу і параної, ніж однолітки, які носили слухові аппарати.

Дорослі від 18 – 69 років з невиліковною втратою слуху– мали значно часті випадки помірної і важкої депресії

Дорослі з невиліковною втратою слуху більш схильні до розвитку деменції.

Люди зі слабо вираженою втратою слуху в 3 рази більше схильні до падінь.

Люди з невиліковною
втратою слуху можуть
розраховувати на втрату
компенсації в зв’язку з
відсутністю роботи.

Дорослі з невиліковною втратою слуху мають більш високий рівень безробіття, ніж їх звичайні однолітки.

Люди з рідко зустрічною втратою слуху розглядаються в категорії ризику виникнення серцево- судинних ускладнень.

Невиліковна втрата слуху є серйозною проблемою здоров’я та якості життя.

ПООДИНЦІ МИ НЕ МОЖЕМО ЗРОБИТИ БІЛЬШЕ, РАЗОМ МИ МОЖЕМО ЗМІНИТИ СВІТ

Виготовлені для того,
щоб почути світ

Засновник і генеральний директор Вільям Ф. Остін завжди твердо вірив, що дар кращого слуху призведе до повноцінної і кращого життя.

Ми щодня підтверджуємо прихильність цієї філософії завдяки підтримці фонду Starkey Hearing Foundation. Дар слуху відкриває нові світи можливостей. Він є сполучною ланкою людей з життям і допомагає їм зрозуміти, що вони можуть досягти більшого, ніж вони коли-небудь вважали можливим. Слухові можливості використовуються фондом Starkey Hearing Foundation в якості засобу для зміни людських життів в усьому світі.

В разі купівлі слухових апаратів Старкі Ви допомагаєте нужденній людині по всьому світу

Краще чуєте. Краще живіть.

Фонд Starkey Hearing Foundation надав понад 1 мільйон слухових апаратів нужденним у всьому світі і має намір надати ще 1 мільйон в цьому десятилітті.

100+ Країн

1,9+ МІЛЬЙОНІВ слухових апаратів

незліченна безліч змінених життів

Ідеально підходять для будь-якого акустичного середовища

Лінійка слухових апаратів була розроблена для поліпшення сприйняття на слух в будь-якому акустичному середовищі частого перебування наших пацієнтів.

 

Новий формат звуку – Starkey Synergy
Оцініть статтю

Останні публікації від betteradmin