Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

trulink

Керівництво користувача
додатку для слухових апаратів

Керівництво користувача
додатку для слухових апаратів

Введення в керівництво по експлуатації слухових апаратів Starkey’s Smart

Нижче перераховані слухові апарати компанії Starkey, які сумісні зі смартфоном і працюють з додатком для перевірки слуху TruLink:

halo

Apple

Операційна система Apple (iOS) відповідає за управління зв’язком між Вашим пристроєм Apple і смартфоном, яка сумісна зі слуховими апаратами. Додаток TruLink є доповненням до Ваших слухових апаратів і пропонує безліч вдосконалених регулюючих функцій. Додаток TruLink покладається на підключення iOS до Вашого слухового апарату (-ам) для зв’язку.

ПРИМІТКА ПО ОНОВЛЕННЯ iOS:

при оновленні версії iOS на Вашому iPhone слухові апарати можуть втратити з’єднання, необхідно від’єднати або повторно під’єднати слухові апарати до Вашого iPhone.

Android

Starkey постійно оцінює продукти Android і їх сумісність з нашими слуховими апаратами. Через складний характер платформи Android і багатьох різних типів продуктів, які використовують цю платформу, Starkey тестує кожен продукт окремо, і  постійно надає інформацію про сумісність після ретельного тестування. Потокова передача  поки недоступна для пристроїв Android. Проте, користувачі Android можуть отримати кілька переваг від використання Halo iQ, Halo 2 або Halo і TruLink, включаючи:

 • Контроль гучності
 • Автоматичні і індивідуальні осередки пам’яті
 • SoundSpace
 • Управління шумом
 • Управління тиннитусом
 • Знайти мій слуховий апарат
 • Комфортне посилення

Для отримання актуальної інформації про сумісність, відвідайте сайт TruLinkHearing.com.

Можливості підключення для пристроїв Apple

Щоб використовувати додаток для перевірки слуху TruLink, Ви повинні спочатку під’єднати свій слуховий апарат до пристрою iOS.

1. Переконайтеся, що Bluetooth® включений на своєму пристрої iOS. У меню Налаштування перейдіть до Bluetooth і натисніть на On (Увімкнути).

2. У меню «Налаштування» перейдіть до General (Загальне)> Accessibility (Доступність)> MFi Hearing Aids (Слухові апарати MFI)

3. Поки пристрій iOS шукає пристрої, відкрийте і закрийте кришку відсіку на слуховому апараті. Це ставить слуховий апарат в режим сполучення.

 • Коли пристрій iOS вперше виявляє Ваш слуховий апарат, Ви побачите назву свого слухового апарату (наприклад, «Слуховий апарат Кріса».
 • Якщо Ваше ім’я не відображається в списку «Devices (Пристрої)» протягом 5-7 секунд, натисніть Accessibility (Доступність) в верхньому лівому кутку, потім натисніть Hearing Devices (Слухові апарати).

4. Натисніть на назву слухового апарату, щоб під’єднати слуховий апарат до пристрою iOS.

5. Ви побачите два запити на створення пари (по одному для кожного слухового апарату). Виберіть Pair (Приєднати) для кожного запиту. Ці запити можуть бути через кілька секунд кожен.

6. Коли сполучення буде завершено, назва вашого слухового апарату змінить колір з чорного на синій, і зліва з’явиться галочка.

Повторне підключення слухових апаратів до пристрою Apple

Коли Ви виключаєте слухові апарати або пристрій Apple, вони більше не підключені один до одного. Щоб знову підключитися, включить пристрій Apple, а потім увімкніть слуховий апарат, відкривши і закривши кришку відсіку. Слуховий апарат автоматично підключиться до пристрою Apple. Ви також можете перевірити це під’єднання, звернувшись до ярлику «Accessibility (Доступність)» (три рази натисніть кнопку «Додому») і переконайтеся, що Ваш слуховий апарат виявлений.

Загальна інформація

Додаток TruLink містить функцію довідки для пояснення функції кожного доступного екрану. Натисніть на іконку Help (Допомога) для перегляду цих рад, які називаються «Coachmarks (Підказки)»:

TruLink пропонує віджет (графічний елемент), який доступний в Центрі повідомлень iOS. Віджет TruLink дозволяє отримати швидкий доступ до збільшення або зменшення гучності слухового апарату, відключити слуховий апарат (-и) або запустити додаток TruLink. Доступ до віджетів можна отримати, проводячи пальцем з верхньої частини екрану вниз в будь-який час. Віджети додаються в Центр повідомлень, проводячи пальцем вниз, щоб переглянути Центр повідомлень, і натиснути «Правка». Звідти Ви можете вибрати віджети додатки для додавання або видалення.

Статус

Екран Remote (віддалений) показує статус поточного рівня заряду батареї для кожного слухового апарату і іконку стану, щоб показати як з’єднуватися з Вашим пристроєм iOS.

Гучність слухового апарату

Збільште / встановіть прийнятний рівень гучності Вашого слухового апарату (-ів), перетягнувши регулятор рівня гучності для кожної сторони або шляхом переміщення пальця по повзунку (між лівим і правим регуляторами гучності) для одночасної настройки обох сторін. Двічі натисніть в будь-якому місці регулятора, щоб повернути рівень гучності в значення за замовчуванням, яке було встановлено Вашим  лікарем.

Пам’ять

Поточна пам’ять відображається у верхньому лівому куті екрану. Щоб змінити Memories (Осередки пам’яті), натисніть на назву осередку або ярлик Memories щоб побачити всі доступні параметри.

Без звуку

Натисніть на Mute (Без звуку), щоб відключити мікрофони на обох слухових апаратах. Натисніть знову на Mute, щоб включити звук слухових апаратів і повернутися до гучності, яка була перед відключенням звуку.

Концентратор пам’яті

Щоб отримати доступ до розширених функцій пам’яті, торкніться назви комірки пам’яті або ярлика Memories (Осередки пам’яті) і натисніть іконку праворуч від назви елементу пам’яті. Це відкриває концентратор пам’яті, в якому Ви маєте можливість редагувати назву комірки пам’яті, налаштовувати гео-локаційні осередки пам’яті, встановлювати автоматичні осередки пам’яті для потокової передачі звуку і видаляти створені індивідуальні осередки пам’яті.

Назва елементу пам’яті

З цього поля Ви можете відредагувати назву будь-якої індивідуальної комірки пам’яті TruLink, яку Ви створили.

Місцезнаходження осередку пам’яті

Розділ «Місто осередки пам’яті» використовується для управління змінами гео-локаційних осередків пам’яті для гео-позначок.

Гео-позначки

Гео-позначки дозволяють призначати певне розташування індивідуальної комірки пам’яті, тому при кожному вході в це місце TruLink автоматично змінить настройку слухового апарату на осередок пам’яті, який Ви призначили цьому місцю.

Натискання на Memory Location (Місцезнаходження осередку пам’яті) запускає режим перегляду карти за умовчанням, і Ваше поточне місце розташування буде представлено синьою крапкою в центрі карти.

Натискання іконки geotag pin (Геовідмітка) в правому нижньому кутку або натиснути та утримувати на екрані додасть гео-позначку в Вашу індивідуальну комірку пам’яті.

Значки в лівому нижньому кутку
дозволяють Вам змінити вид карти
або відцентрувати точку в Вашому
місцезнаходження

Автоматичні осередки пам’яті

Розділ «Автоматичні осередки пам’яті» дозволяє вибрати поточну комірку пам’яті, яка буде використовуватися для телефонних дзвінків, потокової передачі звуку або під час поїздки в автомобілі. Поточна комірка пам’яті відображається у верхньому лівому куті екрану.

Щоб вибрати поточну комірку пам’яті, яка буде використовуватися для телефону або аудіо, натисніть кнопку Встановити і потім виберіть настройку зменшення гучності мікрофона слухового апарату, яка буде використовуватися при телефонній розмові або потоковій передачі звуку. Опції Без змін, Зменшити або Без звуку

У кожному розділі обраний на даний момент осередок пам’яті буде показан праворуч від ярлика розділу. Приклад: Телефон – (Поточне: Прискорення потоку).

Видалення

Щоб видалити індивідуальну комірку пам’яті, натисніть кнопку Delete (Видалити) і переконайтеся, що Ви хочете видалити поточну комірку пам’яті.

Персоналізація екрана

Персоналізація дозволяє створювати і зберігати індивідуальні осередки пам’яті TruLink. В розділі «Персоналізація» є два інструменти: SoundSpace (СаундСпейс) і Управління шумом. Використовуйте SoundSpace (СаундСпейс), щоб персоналізувати звук індивідуальної комірки пам’яті і використовувати Управління шумом для настройки комфорту в галасливих ситуаціях

SoundSpace

SoundSpace дозволяє перетворити Ваш пристрій iOS в інструмент регулювання особистих налаштувань Вашого слухового апарату. Він надає Вам можливість змінювати сигнал для будь-яких Ваших індивідуальних осередків пам’яті TruLink, щоб краще відповідати конкретному середовищу. Натисніть на (Запустити СаундСпейс) для початку використання SoundSpace (СаундСпейс). Коли Ви переміщаєте палець по порожньому екрану, настройки в Вашому слуховому апараті тимчасово зміняться, щоб Ви могли прослуховувати різні опції.

Після того, як Ви знайшли місце, яке Вам подобається в поточному середовищі прослуховування, натисніть Done (Готово). Дотримуйтесь інструкцій, щоб зберегти це як новий осередок пам’яті. Щоб вийти з SoundSpace (СаундСпейс) без збереження осередку пам’яті, просто натисніть Cancel (Скасувати).

Управління шумом

Noise Manager (Управління шумом) дозволяє регулювати налаштування і напрямок мікрофона для декількох типів шуму, щоб управляти акустичною чіткістю і комфортом. Функції для управління шумом включають в себе спрямованість, вітер, скупчення людей і шум. Доступні настройки будуть залежати від Вашої моделі слухового апарату.

Екран тиннитус

Регулювання вхідного сигналу тиннитус

Здатність використовувати вхідний сигнал тиннитус доступна на деяких моделях слухових апаратів. Якщо Ви не бачите нижню вкладку з написом «Tinnitus (Тиннитус) »це означає, що Ваш слуховий апарат (-и) або не підтримує цю функцію, або вона не була включена Вашим  лікарем.

Гучність

Щоб збільшити / зменшити рівень вхідного сигналу тиннитусу на Вашому слуховому апараті (-ів), проведіть регулятор тиннитус для кожної сторони або наведіть палець на слайд-панелі (розташованої між лівим і правим регуляторами гучності) для одночасної настройки обох сторін.

Швидкість 

Ви можете відрегулювати швидкість, з якою звук тиннитусу змінюється в міру його відтворення. Опції: 0 (без змін), 1 (повільна), 2 (середня) і 3 (швидка).

Налаштування TruLink

Отримавши доступ, натиснувши на іконку шестерінки в верхній частині екрану, налаштування TruLink надають безліч опцій, деякі з яких видно тільки з деякими моделями слухових апаратів.

Інформація

Керівництво по експлуатації

Описує всі характеристики і функції в додатку TruLink. Керівництво з доступом через сайт і оновлюється по мірі необхідності.

Допомога

Пропонує Вам конкретні інструкції щодо їх усунення. Поради щодо усунення неполадок з доступом через сайт і оновлюються в міру необхідності.

Загальне

Надає інформацію про слухові технологіі компанії Starkey (Старкі) і ліцензійній угоді з кінцевим користувачем.

Зворотній зв’язок

Зворотній зв’язок надає Вам можливість спілкуватися з нашими командами технічної підтримки і розробки.

Функції

Видалений мікрофон

Дозволяє Вам використовувати Ваш пристрій iOS в якості додаткового мікрофона для прийому, запису, збереження і передачі звуку безпосередньо на Ваш слуховий апарат (-и).
Щоб включити / вимкнути віддалений мікрофон, натисніть кнопку Power (Живлення) на екрані віддаленого мікрофона. Це запустить / зупинить передачу звуку з мікрофонів пристроїв iOS на Ваш слуховий апарат (-и).

Якщо пристрій iOS вже передає потік аудіо, і Ви включаєте віддалений мікрофон, поточний аудіо-сигнал перестає подаватися. Коли віддалений мікрофон включений, з’являться зображення звукових хвиль синього кольору, які вказують, що вхід на мікрофон пристрою iOS відправляється на слуховий апарат (-и).

Запис

Віддалений мікрофон може записувати і зберігати аудіо, завантажені пристроєм iOS. Просто натисніть на кнопку Record (Запис) і всі аудіо, зібрані Вашим пристроєм iOS, будуть записуватися до тих пір, поки знову не натиснете кнопку Record (Запис).

У цей момент Вам буде запропоновано назвати Ваш запис.

Ви можете прослухати збережений запис, натиснувши на іконку List (Список) для перегляду і вибору запису для відтворення. У режимі перегляду списку Ви можете відправити повідомлення по електронній пошті, натиснувши на іконку Email. Ви можете видалити запис, пересуваючи її справа наліво і, натиснувши на кнопку Delete (Видалити).

Знайти мій слуховий апарат

Функція Find My Hearing Aids (Знайти мій слуховий апарат) дозволяє побачити останнє відоме географічне розташування Вашого слухового апарату (-ів) на карті. При запуску Find My Hearing Aids Вам буде представлений вид карти і іконка, яка вказує місце, де востаннє був підключений Ваш слуховий апарат (-и).

Якщо Ваш слуховий апарат (-и) досить близько до телефону для виявлення, натисніть на кнопку Search (Пошук) і Ви побачите індикатор, який показує, наскільки близько чи далеко від Вашого телефону знаходиться Ваш слуховий апарат (-и). [Примітка: батарея повинна перебувати в слуховому апараті]

Сповіщення

Сповіщення – це настройка, доступна в деяких моделях слухових апаратів, яка дає Вам можливість відтворювати унікальний звуковий сигнал у Вашому слуховому апараті (-ів) для попереджень, установлених на пристрої iOS. Сюди входять оповіщення про події в календарі, електронній пошті і повідомленнях з соціальних мереж.

(Повідомлення з Facebook, Twitter і т. д.)

Пам’ять за замовчуванням

Дозволяє вибрати конкретний осередок пам’яті для переходу при використанні функції різної сили натиску на поверхню екрану на деяких пристроях iOS або в Apple Watch.

Авто відтворення потокового відео / аудіо

Управляє здатністю Вашого слухового апарату (-ів) розпізнавати, коли починається трансляція аудіо, і автоматично переходити на іншу комірку пам’яті слухового апарату спеціально для потокового аудіо.

Комфортне посилення

Комфортне посилення дозволяє значно знизити рівень шуму при оптимізації якості звуку в галасливих умовах.

Збереження демонстраційного режиму

Дозволяє перевести додаток TruLink в демонстраційний режим, і дає можливість додатку функціонувати без будь-яких слухових апаратів, щоб всі функції були видні для демонстрації. Налаштування, виконані під час демонстраційного режиму, не застосовуватимуться до Вашого слухового апарату

Скидання

Перебуваючи на екрані налаштувань, ця опція дозволяє скинути додаток TruLink до налаштувань за замовчуванням. Вона видалить всі індивідуальні осередки пам’яті і гео-позначки.

Можливості підключення для пристроїв Android

Щоб використовувати додаток TruLink, Ви повинні спочатку під’єднати свій слуховий апарат до пристрою Android.

ПРИМІТКА. Слухові апарати повинні бути включені для під’єднання до Вашого пристрою.
1. Запустіть, потім натисніть іконку Settings (Настройки) на своєму пристрої.

2. Увімкніть Bluetooth.

3. На цьому екрані, якщо Bluetooth відображається Off (Виключений), необхідно змінити налаштування на On (Включений). Потім відкрийте і закрийте кришку відсіку на слуховому апараті (це поставить Ваш слуховий апарат в режим сполучення).

4. Коли пристрій вперше виявляє слуховий апарат в розділі «Зв’язані пристрої» Ви
побачите своє ім’я, за яким слідує слуховий апарат (Наприклад, «Слуховий апарат Мішель»). Якщо Ваше ім’я не відображається в списку Available Devices list (Доступні пристрої) протягом 5-7 секунд, натисніть Scan For Devices (Перевірити на наявність пристроїв).

5. Натисніть назву слухового апарату, щоб підключити кожен слуховий апарат до пристрою.

6. Сполучення завершено.

Повторне підключення слухових апаратів до пристрою Android

Коли Ви виключаєте слуховий апарат або пристрій Android, вони більше не будуть підключені один до одного. Щоб знову підключитися, включить пристрій Android, а потім увімкніть слуховий апарат, відкривши і закривши кришку відсіку.

Слуховий апарат з’єднується з пристроєм Android.

Загальна інформація

Додаток TruLink містить функцію довідки для пояснення функції кожного доступного екрану. Натисніть на іконку Help (Допомога) для перегляду цих порад, які називаються «Coachmarks (Підказки)»:

Віджет (графічний елемент) доступний в Вікні повідомлень Android (прокрутка вниз з верхньої частини екрану). Віджет TruLink повинен бути спочатку доданий в Вікно повідомлень. Цей процес буде залежати від виробника мобільних пристроїв. (Приклад додавання віджету – натискання і утримання головного екрану або вибір параметра «Віджет» в списку додатків). Після додавання віджету він завжди буде доступний. Зміни, внесені в віджет, будуть відображені в додатку TruLink. Функції віджета включають:

 • Збільшення і зменшення гучності
 • Без звуку
 • Запуск програми TruLink

Статус

Екран дистанційного керування надає статус поточного рівня заряду батареї для кожного слухового апарату і іконку стану, щоб показати з’єднування з Вашим пристроєм.

Пам’ять

Поточна комірка пам’яті відображається у верхньому лівому куті екрану. Щоб змінити осередки пам’яті, натисніть іконку Menu (Меню) для перегляду всіх доступних опцій. Натисніть на назву комірки пам’яті, яку Ви хочете використовувати. Вибраний осередок пам’яті буде відправлений на слуховий апарат, і меню з осередками пам’яті з’явиться знову.

Гучність слухового апарату

Збільште / Знизьте гучність мікрофона на слуховому апараті (-ів), перетягнувши регулятор гучності для кожної сторони або проведіть пальцем по слайд-панелі (Між лівим і правим регуляторами гучності), щоб одночасно відрегулювати обидві сторони. Двічі натисніть в будь якому місці слайд-панелі, щоб повернути рівень гучності в значення за замовчуванням, яке було встановлено Вашим лікарем.

Без звуку

Натисніть на кнопку Mute (Без звуку), щоб відключити мікрофони на обох слухових апаратах. Натисніть знову на кнопку Mute, щоб включити звук слухових апаратів і повернутися до гучності, яка була перед відключенням звуку.

Концентратор пам’яті

Щоб отримати доступ до розширених функцій пам’яті, торкніться назви комірки пам’яті або ярлика Memories (Осередки пам’яті) і натисніть іконку праворуч від назви елементу пам’яті. Це відкриває концентратор пам’яті, в якому Ви маєте можливість редагувати назву осередків пам’яті, налаштовувати гео-локаційні осередки пам’яті, встановлювати автоматичні осередки пам’яті для потокової передачі звуку і видаляти створені індивідуальні осередки пам’яті.

Назва елементу пам’яті

З цього поля Ви можете відредагувати назву будь-якої індивідуальної комірки пам’яті TruLink, яку Ви створили.

Місцезнаходження осередків пам’яті

Розділ «Місто осередків пам’яті» використовується для управління змінами гео-локаційних осередків пам’яті для гео-позначок.

Геопозначки

Гео-позначки дозволяють призначати певне розташування індивідуальної комірки пам’яті, тому при кожному вході в це місце TruLink автоматично змінить настройку слухового апарату на осередок пам’яті, який Ви призначили для цього місця. Натискання на Memory Location (Місцезнаходження осередків пам’яті) запускає режим перегляду карти за умовчанням, і Ваше поточне місце розташування буде представлено синьою крапкою в центрі карти.

 

Натискання іконки geotag pin (Геовідмітка) в правому нижньому кутку або натиснути та утримувати на екрані додасть гео-позначку в Вашу індивідуальну комірку пам’яті.

Автоматичні осередки пам’яті

Розділ «Автоматичні осередки пам’яті» дозволяє вибрати поточну комірку пам’яті, яка буде використовуватися для телефонних дзвінків або під час поїздки в автомобілі. Використовувана поточна комірка пам’яті відображається у верхньому кутку екрану. У кожному розділі обраний на даний момент осередок пам’яті буде показаний праворуч від ярлика розділу. Приклад: Телефон – (Поточна: Ні).

Щоб встановити поточну комірку пам’яті на автоматичне включення при русі в автомобілі, натисніть кнопку on / off (включення / вимикання). Натискання Cancel (Скасування) в верхньому лівому кутку екрана скасовує всі зроблені зміни, і повертає в концентратор пам’яті. Натискання Save (Зберегти) в правому верхньому куті екрану зберігає всі зміни і повертає в концентратор пам’яті.

Видалення

Щоб видалити індивідуальну комірку пам’яті, натисніть кнопку Delete (Видалити) і переконайтеся, що Ви хочете видалити поточну комірку пам’яті.

Персоналізація екрана

Персоналізація дозволяє створювати і зберігати індивідуальні осередки пам’яті TruLink. В розділі «Персоналізація» є два інструменти: SoundSpace (СаундСпейс) і Управління шумом. Використовуйте SoundSpace (СаундСпейс), щоб персоналізувати звук індивідуальної комірки пам’яті і використовувати Управління шумом для настройки комфорту в галасливих ситуаціях.

SoundSpace

SoundSpace (СаундСпейс) дозволяє перетворити Ваш пристрій Android в інструмент регулювання особистих налаштувань Вашого слухового апарату. Він надає Вам можливість змінювати сигнал для будь-яких Ваших індивідуальних осередків пам’яті TruLink, щоб краще відповідати конкретному середовищу. Натисніть (Запустити СаундСпейс) для початку використання SoundSpace (СаундСпейс). Коли Ви переміщаєте палець по порожньому екрану, настройки в Вашому слуховому апараті тимчасово зміняться, щоб Ви могли прослуховувати різні опції. Після того, як Ви знайшли місце, яке Вам подобається в поточному середовищі прослуховування, натисніть Done (Готово). Дотримуйтесь інструкцій, щоб зберегти це як новий осередок пам’яті. Щоб вийти з SoundSpace (СаундСпейс) без збереження осередку пам’яті, просто натисніть Cancel (Відміна).

Управління шумом

Noise Manager (Управління шумом) дозволяє регулювати налаштування і напрямок мікрофона для декількох типів шуму, щоб управляти акустичною чіткістю і комфортом. Функції для управління шумом включають в себе спрямованість, вітер, скупчення людей і шум. Доступні настройки будуть залежати від Вашої моделі слухового апарату.

Екран тиннитусу

Регулювання вхідного сигналу тиннитусу

Здатність використовувати вхідний сигнал тиннитусу доступна на деяких моделях слухових апаратів. Якщо Ви не бачите нижню вкладку з написом «Tinnitus» (тиннитус) це означає, що Ваш слуховий апарат (-и) або не підтримує цю функцію, або вона не була включена Вашим  лікарем.

Гучність

Щоб збільшити / зменшити рівень вхідного сигналу тиннитусу на Вашому слуховому апараті (-ів), проведіть регулятор тиннитусу для кожної сторони або наведіть палець на слайд-панелі (розташованої між лівим і правим регуляторами гучності) для одночасної настройки обох сторін.

Швидкість

Ви можете відрегулювати швидкість, з якою звук тиннитусу змінюється в міру його відтворення. Опції: 0 (без змін), 1 (повільна), 2 (Середня) і 3 (швидка).

TruLink Налаштування

Отримавши доступ, натиснувши на іконку Menu (Меню) у верхній частині екрану, налаштування TruLink надають безліч опцій, деякі з яких видно тільки з деякими моделями слухових апаратів.

Інформація

Керівництво по експлуатації 

Описує всі характеристики і функції в додатку TruLink. Керівництво з доступом через сайт і оновлюється по мірі необхідности.

Допомога

Пропонує Вам конкретні інструкції щодо їх усунення. Поради щодо усунення неполадок з доступом через сайт і оновлюються в міру необхідності.

Загальне

Надає інформацію про слухові технологіі компанії Starkey (Старкі) і ліцензійну угоду з кінцевим користувачем.

Зворотній зв’язок

Зворотній зв’язок надає Вам можливість спілкуватися з нашими командами технічної підтримки і розробки.

Знайти мій слуховий апарат

Функція Find My Hearing Aids (Знайти мій слуховий апарат) дозволяє побачити останнє відоме географічне розташування Вашого слухового апарату (-ів) на карті. При запуску Find My Hearing Aids Вам буде представлений вид карти і іконка, яка вказує місце, де востаннє був підключений Ваш слуховий апарат (-и). Якщо Ваш слуховий апарат (-и) досить близько до телефону для виявлення, натисніть на кнопку Search (Пошук) і Ви побачите індикатор, який показує, наскільки близько чи далеко від Вашого телефону знаходиться Ваш  слуховий апарат (-и). [Примітка: батарея повинна знаходитися в слуховому апараті.]

Збереження демонстраційного режиму

Опція, яка дозволяє перевести додаток TruLink в демонстраційний режим, дозволяючи додатку функціонувати без будь-яких слухових апаратів, щоб всі функції були видні для демонстрації.

Комфортне посилення

Комфортне посилення дозволяє значно знизити рівень шуму при оптимізації якості звуку в галасливих умовах.

Скидання

Перебуваючи на екрані налаштувань, ця опція дозволяє скинути додаток TruLink до налаштувань за замовчуванням. Вона видалить всі індивідуальні осередки пам’яті і гео-позначки.

«Зроблено для iPod», «Зроблено для iPhone» і «Зроблено для iPad» означає, що електронний аксесуар був розроблений спеціально для підключення до iPod, iPhone або iPad відповідно і був сертифікований розробником для дотримання робочих стандартів компанії Apple. Компанія Apple не несе відповідальності за роботу цього пристрою або його відповідність стандартам безпеки та нормативним вимогам. Зверніть увагу, що використання цього аксесуара з iPod, iPhone, iPad може вплинути на продуктивність бездротової мережі. Apple, логотип Apple, iPhone, iPad, iPod touch, FaceTime, Apple Watch і App Store є торговими марками Apple Inc., зареєстрованими в США та інших країнах.
Android і Google Play є торговельними марками Google Inc.
Bluetooth є зареєстрованим товарним знаком Bluetooth Special Interest Group.

Додаток TruLink
5
Середня оцінка «5» Проголосували 2
Додаток TruLink
5