Як правильно користуватися голосостворювальним апаратом?

Голосостворюючі апарати виробляються в усьому світі та використовуються як пристрій для відтворення людського голосу. За своїм принципом вони нагадують голосовий апарат, але на відміну від нього цей прилад не здатний змінювати тембр відтворення. Під час використання голосостворювальних пристроїв, голос не буде схожий на натуральний. Дані апарати надають можливість вільно спілкуватися з людьми, розмовляти.

Голосоутворювальні апарати

Записатися на прийом

Записатися на прийом до лікаря:

    Або скористайтеся нашими чат-ботами

    viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

    Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

    Принцип роботи пристрою

    У кожного пристрою є кнопка включення, через натискання якої він включається та починає відтворювати  звуки. Далі потрібно докласти апарат до шиї таким чином, щоб звук вібрації був якомога тихіше. Далі потрібно починати розмовляти, але при цьому важливо вимовляти слова на одному вдиху, а також проговорювати слова губами. Після кожного вимовленого слова кнопку включення слід відпускати. Як правило, повноцінно розмовляти з допомогою голосостворюючого пристрою пацієнти починають вже через один-два нетривалих урока.

    Головне, запам’ятати послідовність роботи з пристроєм:

    • Визначте найбільш зручну точку на шиї, до якої будете прикладати пристрій під час розмови. З цією метою можна спробувати кілька місць – найоптимальнішим буде те, де апарат найголосніше затріщить, коли ви відкриєте рот. У цьому вам допоможе лікар Центру слуху “Беттертон” вже на першому занятті.
    • Кілька разів відкрийте і закрийте рот, але при цьому користуйтеся тільки губами. Запорука успішного користування і зрозумілою мови – чітка артикуляція пацієнта. Звук повинен, відповідно, ставати то голосніше, то тихіше.
    • Спочатку говорите прості й короткі слова, наприклад, «мама», а після вимови відразу ж вимикайте кнопку. Для того, щоб звук був чіткішим, можна допомагати собі не тільки губами, але й мовою.

    Цих простих дій буде цілком достатньо, щоб навчитися правильно користуватися голосостворювальним пристроєм.Як правильно користуватися голосостворювальним апаратом?

    Важливо запам’ятати три основних правила:

    1. Знайти оптимальну точку для прикладання пристрою.
    2. Чітко артикулювати під час вимови.
    3. Відокремлювати кожне слово за допомогою губ і кнопки вимикання.

    Фахівці рекомендують починати навчання перед дзеркалом, це допоможе почати розмовляти вільно, без помилок під час вимови.

    Як показала практика, більша частина паціентів починає вільно користуватися апаратом вже після трьох хвилин навчання.

    Купити голосостворювальний апарат Romet, який вважається кращою електронною гортанню, можна в Центрі «Беттертон». Оформити замовлення можна, використовуючи спеціальне вікно на сайті або зателефонувавши за вказаним телефоном. «Беттертон» пропонує наступні моделі голосостворюючих апаратів: Romet LABEX Inspiration, R440, R310, R210, R120.

    Лікарі, що надають цю послугу
    Записатися на прийом до лікаря:

      Або скористайтеся нашими чат-ботами

      viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

      Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

      Відгуки
      Центр слуха Беттертон
      5.0
      На основі 129 відгуків
      powered by Google
      Valeriia Kiptila
      Valeriia Kiptila
      16:44 12 Dec 23
      Анастасія Цвігун
      Анастасія Цвігун
      08:06 09 Dec 23
      Сервіс, ціна, професіоналізм - усе про Беттертон 🫶🏻
      Name Surname
      Name Surname
      13:27 05 Nov 23
      Татьяна Пантина
      Татьяна Пантина
      14:12 19 Jul 23
      Доброго дня!в цьому центрі працюють дуже чуйні люди !Які раді допомогти тобі завжди .
      Оксана Цос
      Оксана Цос
      13:31 19 Jul 23
      Гарне обслуговування, як кажуть :лікар на своєму місці. Дякую Юлії Олександрівні за уважність і професіоналізм. В кого проблеми зі слухом, рекомендую звертатись у центр слуху "Батертон"
      Аліна Оніщук
      Аліна Оніщук
      13:49 10 Dec 21
      Величезна подяка за кваліфіковану допомогу при підборі слухового апарату для моєї бабусі. Адже тепер вона має можливість повноцінно чути. Ввічливий та професійний персонал зробив усе на високому рівні. Нам провели діагностику та підібрали апарат.Раджу всім, хто має таку проблему.
      Ева Виноградова
      Ева Виноградова
      10:49 09 Dec 21
      Дякую за підбір апарату відмінної якості! Я повністю задоволена апаратом. Дискомфорту вже не відчуваю, хоча спочатку природно це було через незвичку. Сподобалося, що відповідально підходять, не просто продають, а проводять обстеження спочатку і лише потім підбір апарату та налаштування.Обслуговування на найвищому рівні. Можу порадити компанію як професіоналів. Тому сміливо можете звертатись до них!
      Константин
      Константин
      07:53 06 Dec 21
      Звернувся до центру слуху Беттертон і не пошкодував. Юлія Олександрівна, чудовий фахівець, провела діагностику слуху, підібрала якісні слухові апарати (на які були приємні знижки) та дала повну консультацію. Тут присутня повага та розуміння клієнта! Залишилась задоволена.
      Sergiy Boyko
      Sergiy Boyko
      18:14 29 Apr 21
      Привітливий і професійний персонал.
      Lidiya Bugay
      Lidiya Bugay
      09:10 27 Apr 21
      Дуже приємні фахівці,дякую законсультацію
      Яна Жадан
      Яна Жадан
      20:46 15 Dec 20
      Рік тому пройшла обстеження у кабінеті. Виявили вади слуху. Це стало поштовхом звернутисч до ЛОРа. Лікувалася. Сьогодні пройшла повторне обстеження. І...слух покращився. Дякую.
      Галина Стильвага
      Галина Стильвага
      09:51 22 Nov 20
      Обслуговування на вищому рівні,уважні, комунікабельні ,а головне небайдужі спеціалісти. Дуже вдячна за допомогу
      Босс
      Босс
      20:24 21 Aug 20
      Дуже кваліфікований персонал, якісні слухові апарати, стерильна чистота. Проблеми зі слухом? - Бетертон - рекомендую.
      Yuliia Kravchenko
      Yuliia Kravchenko
      08:45 01 Aug 20
      Дуже задоволені тим, що звернулися за допомогою саме в цей центр. Юлія Олександрівна -прекрасний спеціаліст, чудова людина, дійсно професіонал своєї справи. Завжди усміхнена, привітна, уважна. Спілкуватись з Юлією Олександрівною дуже приємно, і це не схоже на прийом у лікаря. Рекомендуємо ваш центр своїм знайомим. Щиро дякуємо!
      Переглянути всі відгуки
      js_loader